• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Liečiteľ / veštec Thomas. Pomohol už niekomu?

5. februára 2017 
Vestci, jasnovidci atd...Je to vec nazoru a nikomu sa neda nic vnucovat aby niekam chodil alebo nie. Nie som az taka mlada aby som si nedokazala zratat dve a dve a rozhodne sa riadim vlastnym usudkom vo vsetkom. Aj v tomto. Clovek co to nikdy neskusi alebo vlastne neskusi v zivote urcite veci nema co posudzovat kedze to nevie porovnat. Netrhala som sa tam ist ale lakalo ma to presvedcit sa ze o co ide. Nie som ani veriaca a nechodim do kostola..Myslim ze nikto kto tam chodi si neriadi tymto svoju buducnost. A to ze berie 20 e? Tak nech. Ked ludia daju preco nie. Ze je to nezdanene je druha vec. Myslim ze ludia tam skor chodia riesit dilemu, problemy a zaujima ich buducnost ako taka. Co si kazdy odtial zoberie je na nas. Mimochodom vestci a jasnovidci boli aj budu. Historicky mozno spomenut Nostradamus alebo znama vestica Vanga . Je zbytocne tu niekoho odhovarat alebo prehoovarat, tato diskusia je skor o tom kto ma aku skusenost. Ked teda nemate ziadnu nepiste sem a bezte za tu 20 € na tu kavu :wink:
17. mar 2016 o 20:40  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Roky som riesila svoj problem,bala som sa pohnut dale,strach zo zmeny ma ochromil.Nebudem uplne pateticka a osobna,ale ani obcasna motlitba mi neposkytla ulavu,ani mi boh nepomohol najst riesenie,nedal odvahu,ani silu niest to,co ma tazilo.Navstivila som Thomasa,ktory mi nacrtol,co sa stane,ak urobim krok,z ktoreho mam strach.Bola to uplne konkretna predpoved,ktora mi dala odvahu a nadej,ze to bude len lepsie.Ano,musela som nieco urobit sama,ale on mi dal impulz,ktory mi nedalo nic a nikto.Je mi jedno,co si kto mysli-modlila si sa malo,neverila si dost-mozno...
Mne pomohol vestec a basta.Povedal,ze sa nemam bat,ale nie takym sposobom,ze podporim chuderu za 20 eur a ked to nevyjde,po mne potopa.
Vsetci mame pravo sa rozhodnut,mat nazor,robit rozdielne veci a povinnost nechat druhych dychat, ak aj nerozumieme tomu,co robia a my by sme to nerobili.
Obcas ma irituju niektore prispevky,ale hovorim si-myslia to dobre...mozno...
Niektorych ludi rozculuje mylny fakt,ze si dam vyvestit a a potom uz len cakam,az to pride.Mna by tiez mohlo rozculovat,ako niekto ide do kostola,pomodli sa,vyspoveda a pokracuje v tom,z coho sa zas musi vyspovedat.Pripadne teoria,ze tu trpim a po smrti uz budem v nebi.
Kazdy je iny a ma na to pravo,ale nemal by druhym ublizovat a vnucovat svoje dogmy.
18. mar 2016 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@melmel78 chcela som presne napisat to iste,co ty,ale predbehla si ma:slight_smile: Damy,je tu presne zadefinovana tema,v ktorej sa diskutuje.Myslim,ze kazdemu cloveku a diskuterovi je jasne,ze sa tu stretavaju diskuterky,ktore maju skusenost s Thomasom,vzajomne si vymienami svoje skusenosti,nazory.Je absolutne nevhodne,aby nas tu niekto poucoval a pisal,comu mame verit,pripadne co mame robit.Veriace damy,asi by ste mali nieco vediet o tolerantnosti k pluralite nazorov a druhych nepoucovat. A je absolutne nerijatelne,aby ste nas poucovali,kam mame investovat dvacku.Ja by som na taku drahu kavu ako oli18 a ine nesla,ja platim bezne do 2 € a napriek tomu by som si nedovolila Vas poucovat a radit Vam,ci mate investovat 20 € na kavu alebo nie. Vy nam davate na rozky?Nie!Tak neriadte postoje a nazory druhych a budte prosim tolerantne a slusne.Zriadte si diskusiu s nazvom "pohorsujeme sa nad zenami vyhladavajucimi vestcov a tam sa povysujte,moralizujte,odsudzujte a ziskavajte klamny pocit o tom,ake ste vy skvele a moralne uzasne:slight_smile:Tu diskutuju dospele zeny a nie male deti,aby ste nas poucovali.Dakujem pekne za zakladnu slusnost a pochopenie:slight_smile:
20. mar 2016 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
lucinkaboz, oli 18 Damy,je tu presne zadefinovana tema,v ktorej sa diskutuje.Myslim,ze kazdemu cloveku a diskuterovi je jasne,ze sa tu stretavaju diskuterky,ktore maju skusenost s Thomasom,vzajomne si vymiename svoje skusenosti,nazory.Je absolutne nevhodne,aby nas tu niekto poucoval a pisal,comu mame verit,pripadne co mame robit.Veriace damy,asi by ste mali nieco vediet o tolerantnosti k pluralite nazorov a druhych nepoucovat. A je absolutne nerijatelne,aby ste nas tiez poucovali,kam mame investovat dvacku.Ja by som na taku drahu kavu ako oli18 a ine nesla,ja platim bezne do 2 € a napriek tomu by som si nedovolila Vas poucovat a radit Vam,ci mate investovat 20 € na kavu alebo nie. Vy nam davate na rozky?Nie!Tak neriadte postoje a nazory druhych a budte prosim tolerantne a slusne.Zriadte si diskusiu s nazvom "pohorsujeme sa nad zenami vyhladavajuce vestcov a tam sa povysujte,moralizujte,odsudzujte a ziskavajte klamny pocit o tom,ake ste vy skvele a moralne uzasne.Tu diskutuju dospele zeny a nie male deti,aby ste nas poucovali.Dakujem pekne za zakladnu slusnost a pochopenie...
20. mar 2016 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@soulka B R A V O !!!
Dakujem za Tvoj príspevok. Je to príjemný závan vetríka . Konečne niekto čo má aj vlastnú hlavu a nebojí sa ju používať. :slight_smile:
23. mar 2016 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melmel78
@degva

Samozrejme to BRAVO patrí aj Vám .
23. mar 2016 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ewa99 Dakujem Evi za Tvoju reakciu.Prislo mi neprijatelne,aby nas tu niekto odsudzoval,povysoval sa nad nas a usmernoval nas,co mame robit,predsa kazdy ma moznost slobodnej volby a sokovala ma to o to viac,ze to pisu damy utiekajuce sa k Bohu,v ich prispevkoch chybala tolerancia a slusnost.Pekne sviatky:slight_smile:
23. mar 2016 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
31. mar 2016 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoje, bola som u thomasa. Minulost vedel, buducnost ci sa trafil cas ukaze..
Radil mi matrix.. (Tak to nazval) dal mi aj termin, no vaham. Podstupil to uz u neho niekto prosim? O co ide?
4. apr 2016 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dolla idem na to v utorok,myslim,ze to je nejaka forma cistenia vztahov,ako konstelacie,povies,co chces riesit,posunut,neviem presne,ale skusim a napisem
5. apr 2016 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@degva fiiiha,to znie zaujimavo.Zienky,ak môzete,podelte sa potom o skusenosti s matrixom.Zatial poznam iba film s tymto nazvon:slight_smile:Dakujem pekne
5. apr 2016 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@degva napis mi prosim.. Budem rada, viem len ze to stojí 30€. Mam rešpekt pred týmito vecami.. Bojím sa, no navrhoval mi to na problém v manželstve..
5. apr 2016 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dolla A nie sú to rodinné konštelácie ?
Proste hrate svoje úlohy v rodine a vyrozprávate sa , vykričíte sa, proste pod vedením riešite svoje problémy. Niekomu to pomáha , mne nie.
6. apr 2016 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dolla Ahoj, ja som tiež bola u Thomasa, ale žiadna sláva......veľa vecí sa snažil akoby len trafiť (také všeobecné štandardné normy na SK - vydatá, deti, ....), povyzisťovať nepriamo odo mňa. Trafil sa iba v dvoch veciach (to, že sme vtedy prerábali akurát komplet podkrovie a mne sa o streche ešte aj snívalo :slight_smile: + to, že do dvoch rokov budeme kupovať nové auto - ale to je asi dnes tiež také dosť bežné, že neviem, či sa to vôbec dá považovať za niečo nezvyčajné, charakteristické iba pre môj osud - najmä ak to nijako neovplyvňuje moje emocionálne prežívanie, proste je to iba vec). Chcela by som sa ťa spýtať ako vyzeral a ako sa správal ? Lebo ja mám niekedy normálne pocit, že som bola u nejakého podvodníka, ktorý sa za Thomasa len vydával - najmä, keď čítam ako niektorým vyveštil veci z minulosti, o ktorých nikto okrem nich nevedel.
6. apr 2016 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rawmamka veľký kus chlapa to je, vysoký.. Aj pevný.. Oči mal dobre.. Aj mne vyvestil veci co viem len ja..
6. apr 2016 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dolla Tak asi myslíme toho istého - aj tento bol vysoký, obézny, stále fajčil, mal staré ošúchané karty a tak cez 40-45 rokov.
6. apr 2016 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rawmamka Podľa toho,čo píšete to bol naozaj Thomas.V starších príspevkoch tu však jedna pani písala,že jeden veštec sa vydáva za Thomasa a že Thomasa to hnevá,pretože niekto píše v jeho mene on má tak veľa klientov,že nemá čas diskutovať na internete,čo je ozaj pravda,nakoľko čakacie doby sú k nemu aj pol roka...
Ak si ale chcete byť istá,tak si pozrite video,na ktoré Vám posielam link. Jasnovidec Thomas je na ňom od 21.-vej min.a 29.sekundy,akurát len,že bežne nenosí takú šatku na hlave ako na videu:slight_smile:)

https://www.youtube.com/watch?v=Tvumb3O-M2Q&index=3&list=PLJ3rIfHkBS_AGR2JCiG7subENVSWPD7Tr
7. apr 2016 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@soulka Ahoj, ďakujem za link, myslím, že na 90% je to on - predsa len dlhšia doba už uplynula odkedy som u neho bola, za ďalšie tá šatka na hlave je mätúca a vo videu rozprával tak pokojne, bez rušivých vplyvov, zatiaľčo v realite stále telefonuje a ponáhľa sa. Ak je to on, tak ja keď som ho videla bol ešte ťažší , brucho mu prevísalo spod trička ako sedel, takže radšej som sa na neho veľmi nepozerala, ale na karty :grinning:. Takisto mi pripadalo divné, že si o mne zapisoval veci a pýtal sa ma na konkrétne záležitosti (napr. ako sa volá môj manžel, presný typ auta, vek detí,.....), ale to len tak ako keby medzi rečou - priraďoval si to k môjmu tel. číslu a ešte sa uisťoval, či nemením často číslo na mobil. Možno skúsim ísť k nemu druhý krát, ale nepriznám, že som tam už bola a zavolám mu na objednanie od niekoho z rodiny :sunglasses: a ak aj druhý krát to bude tipovačka, tak je mi to jasné - za tých 2x20 eur mi to stojí :slight_smile:. To je ako keď ideme celá rodinka na 2 hodinky do kina.
7. apr 2016 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neblazdnite, ziadny vestec Vam nic nezaruci. Mozu Vas naviest ale nevylieci. A kto tvrdi opak je klamar, ktory zaraba len na ludske ''tuzbe, zufalosti''. Ezoterika ma zauujima uz dlhsie a mam uz odchodenych pseudo osobnosti :slight_smile:
7. apr 2016 o 22:09  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rawmamka mozem vediet jeho bydlisko? Kde posobi?
10. apr 2016 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rawmamka Ano,podla popisu je to urcite Thomas.Nuz,ten chaotizmus,,stres a to,ze rychlo hovori a zdviha pocas vestenia ine telefonaty-objednava alebo vesti niekomu do telefonu, velmi vadilo aj mne,co som tu uz pisala v starsom prispevku,to bolo naozaj velmi neprofesionalne....Nepamätam sa ale,zeby si o mne robil taketo zapisky a pochybujem,ze si to niekde uklada a spaja s telefonnym cislom,aby nabuduce vedel kontinualne nadviazat....Nie je taky systematicky a presny,aby nieco take robil a ma tak vela klientov,ze pochybujem,ze ma nato aj cas...Pol roka sa caka, ci uz idete na datum do Ba alebo do Nitry...
10. apr 2016 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonus Čo ja viem, tak všelikde - aj v Nitre, aj v Bratislave, aj v Prahe,.... :slight_smile:. Bydlisko nepoznám, dokonca ani meno - funguje pod pseudonymom Thomas (možno je Tomáš ? ), nedáva bolčky, takže ani daňováci nemajú šancu :grinning:.
10. apr 2016 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@soulka Neviem, o mne si zapisoval :grinning: , aj preto tomu dám ešte jednu šancu, ale pôjdem v utajení a trošku ho preskúšam :grinning: .
10. apr 2016 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rawmamka ja len preto,lebo aj v Kluknave je liecitel a vestec. Presne tiez Tomas a na toho hladam kontakt
10. apr 2016 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leonus O Tomášovi z Kľuknavy, žiaľ, neviem nič :frowning2:, takže ti nemám ako poradiť.
11. apr 2016 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
On sa inak vola.. Nie Tomáš
11. apr 2016 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dolla a ako? Znama spominala ze Tomas
11. apr 2016 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcence, mne sa jedna vestba nedavno splnila.....vraj babku budem mat choru a v piatok mi mama volala, ze je v nemocnici....Niekedy mu to vazne vyjde, hlavne tie co len tak povie, bez toho, zeby ste sa pytali. Nehovorim, ze je 100%, no vie toho naozaj vela. Netreba na to mysliet, zite svoje zivoty a osud, ci ako sa tomu nadava si vas najde :wink: . Ked som tam ja bola, tak nebral mobil...len sa pozeral na displej a pokracoval vo vestbe. Ale som si tak hovorila, ze mu to pri najblizsej prilezitosti poviem, ze sa ludia na to stazuju
11. apr 2016 o 21:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja sa nepamatam,ze by si o mne niekedy nieco pisal alebo sa ma pytal presne udaje,mozno len,ked si kontroloval,ci dobre hovori.No nic,len ze som bola na MATRIXE,ako uz len ten nazov mi prisiel dost blby a hovorila som si, ze som uz fakt na hlavu,ale ja osobne musim skonstatovat,ze nelutujem.Je to nieco ako liecenie,prechadza po tebe prip.okolo rukami a naprava energiu,prip.nejaky stres,bolest a tak.Potom som lezalala tom masaznom stole a napraval mi chrbat a krk,presne nasiel miesto bolesti,trochu som sa bala,lebo ma dost silu a neviem,ci aj vzdelanie v tomto smere...Zaver-neskutocna ulava po psychickej a fyzickej stranke,este som si povedala,ak toto vydrzi,tak tam budem chodit a necham sa oplacavat kolko sa da.Nechcel mi vestit,ze to sucasne v jeden den nerobi,ked lieci,tak som si mala pocas toho priat,mysliet na veci,co chcem napravit a hovorit si,ze tonuz tak je.
Tak ci onak,od Vianoc ledva hybem krkom a bolel ma na jednej strane,bola som u lekara,riesenie nula,Thomas mi presne nasiel miesto najvacsej bolesti,myslela som,ze mi krk vykruti,ale ulavilo sa mi,jasne,ze ma to este pobolieva,ale min.otacam hlavou,co som nemohla bezbolestne.
Tolko dnesna informacia.Dnes si u mna napravil renome,lebo tie niektore vestby, karty a spol.boli take neslane-nemastne.
12. apr 2016 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ma niekto kontakt na Thomasa??? dakujem :slight_smile:
14. apr 2016 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok