• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Liečiteľ / veštec Thomas. Pomohol už niekomu?

6. augusta 2016 
staci napisat na mail zuzulla11@azet.sk
14. apr 2016 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence, prosím, ak niekto máte kontakt na Thomasa, prosím naíšte mi ho,- aj kde momentálne pracuje... ďakujem
15. máj 2016 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S Thomasom mám osobnú skúsenosť z Nitry. Zobral, myslím 20 eur - sú to asi 4 roky dozadu a nepovedal dokopy nič. Je to veľký chlap s tenkým hláskom, asi inak orientovaný a pripadal mi ako cigáň kolotočár. Chytil mi ruku, že som dehydrovaná - uf reku na toto som sem neprišla, pomyslela som si. Potom mi rozprával ako veľa a ako schudol, ako sú s ním ľudia spokojní a o mne dokopy nič, len všeobecné blabotiny a na záver ako sopľavý chlapec sa ma opýtal: Dobre som Vám vyveštil, že? Dobre veštím, že? No totál vyhodené peniaze, podobne sa vyjadrila aj neter. Veštec? Kdeže, len "šikovný" klamár.
3. jún 2016 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hanulienka666 ahoj no prekvapuje ma to a preco si sa nepytala na konkretne veci? Ved trebalo mu povedat, ze halo ja som tu na vestenie a nie na srandicky a tvoj osobny zivot. Aj mne zvykne porozpravat svoje zalezitosti, ale to az po vesteni :wink: . Tiez berie tu 20eurovku aj v sucasnej dobe, ja som tam bola na jar a trafil vsetko. Ja som mala aj otazky pripravene, treba sa pripravit a nesediet tam len tak a pozerat sa co sa bude diat. Aj ked je pravda, ze mohol byt trochu slusnejsi a vestit, ked uz si tam na to prisla.
3. jún 2016 o 12:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez pridam svoju skusenost s Thomasom.... bola som u neho 2x a cast z toho co mi povedal sa uz splnila a v tom case ked mi to hovoril som tomu nechcela verit... o dva roky neskor sa splnilo co mi povedal... este je dost veci nesplnenych tak uvidim...ale ja som s nim bola velmi spokojna.. takze ja osobne odporucam, caka sa u neho cca pol roka ale stoji to zato
6. aug 2016 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok