• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Liečiteľ / veštec Thomas. Pomohol už niekomu?

5. februára 2017 
staci napisat na mail zuzulla11@azet.sk
14. apr 2016 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence, prosím, ak niekto máte kontakt na Thomasa, prosím naíšte mi ho,- aj kde momentálne pracuje... ďakujem
15. máj 2016 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S Thomasom mám osobnú skúsenosť z Nitry. Zobral, myslím 20 eur - sú to asi 4 roky dozadu a nepovedal dokopy nič. Je to veľký chlap s tenkým hláskom, asi inak orientovaný a pripadal mi ako cigáň kolotočár. Chytil mi ruku, že som dehydrovaná - uf reku na toto som sem neprišla, pomyslela som si. Potom mi rozprával ako veľa a ako schudol, ako sú s ním ľudia spokojní a o mne dokopy nič, len všeobecné blabotiny a na záver ako sopľavý chlapec sa ma opýtal: Dobre som Vám vyveštil, že? Dobre veštím, že? No totál vyhodené peniaze, podobne sa vyjadrila aj neter. Veštec? Kdeže, len "šikovný" klamár.
3. jún 2016 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hanulienka666 ahoj no prekvapuje ma to a preco si sa nepytala na konkretne veci? Ved trebalo mu povedat, ze halo ja som tu na vestenie a nie na srandicky a tvoj osobny zivot. Aj mne zvykne porozpravat svoje zalezitosti, ale to az po vesteni :wink: . Tiez berie tu 20eurovku aj v sucasnej dobe, ja som tam bola na jar a trafil vsetko. Ja som mala aj otazky pripravene, treba sa pripravit a nesediet tam len tak a pozerat sa co sa bude diat. Aj ked je pravda, ze mohol byt trochu slusnejsi a vestit, ked uz si tam na to prisla.
3. jún 2016 o 12:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez pridam svoju skusenost s Thomasom.... bola som u neho 2x a cast z toho co mi povedal sa uz splnila a v tom case ked mi to hovoril som tomu nechcela verit... o dva roky neskor sa splnilo co mi povedal... este je dost veci nesplnenych tak uvidim...ale ja som s nim bola velmi spokojna.. takze ja osobne odporucam, caka sa u neho cca pol roka ale stoji to zato
6. aug 2016 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som unho bola uz davno este ked boli slovenske koruny nic moc absolutne nic sa nesplnilo co predpovedal asi tolko uz nikdy viac by som knemu nesla:angry:
28. jan o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cukruska1920 super, no mne sa tiez splnilo nieco, co mi predpovedal.....ale naposledy nechcel moc hovorit, vraj to co sa ma stat je lepsie ked neviem, je to pre moje dobro. Pochopila som az ked sa to stalo.....on ma len upozornil, ze co sa moze stat, v tej vestbe to bolo. Ale co s tym narobime, ked sme si neni isty, ako to dopadne, alebo to nevieme ovplyvnit. Som presvedcena, ze on ma ten dar a videnie. Ale ako keby sa mu to nie vzdy chcelo ukazat....Mne sa tiez nie vsetko co hovoril este splnilo, ak by vysli tie pekne veci, tak som stastna ako blcha.
30. jan o 13:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som tiež raz bola u veštici a povedala mi že budem mať dve detičky a staršieho muža a že si ho aj vezmem a to bolo asi 6 rokov dozadu....nič z toho nevyšlo deti ešte nemám lebo sa snažime s partnerom dufam, že už každu chvilu motyka vystreli :slight_smile: a partnera mam mladšieho :slight_smile: a som štastná a to je hlavne čiže už nechcem vedieť nič dopredu a uživať si okamihy ktoré mi prináša život každy deň :slight_smile:
4. feb o 10:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ema163 pravda treba sa zamerat na seba na to co chceme v zivote a nie na vestby. Tie by som brala ako spestrenie a upozornenie co sa moze stat.
5. feb o 09:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tildus, to sme fakt taký stupidný národ, ktorý v 21. storočí uverí, že zhorením sviečky sa mu vyčistia vaječníky a tiež iným blbostiam, ktoré sú v rozpore so zdravým rozumom!? :cry:
5. feb o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melmel78 presne tak ;)
5. feb o 12:44  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok