Má 15 ročný šancu u 34 ročnej?

vazeny123
29. júl 2017

Ma 15 ročny šancu u 34 ročnej?😈 Jaj keď je vyspelí? Prečo mladim nedat šancu?🙏 Ved určite by sa vam pačilo ked budete stare a budete mat ešte krasneho mladeho ...???? Vaše nazory?😉

jankalukasova
29. júl 2017

A v com spociva ta vyspelost konkretne?

minttu
29. júl 2017

@jankalukasova Rozhodne nie v pravopise 😈

lilyianka
29. júl 2017

@vazeny123 takze 34r je uz stara ano 😂😂😂 boze to aby som sa pomaly sla zahrabat....a povedz mi co by taka 34r robila s tym 15r?

minttu
29. júl 2017

@vazeny123 Posli otca cetovat 😉

pribinak
29. júl 2017

Co sa Ti paci kamosova mamka? 😂😂

mrsbrown
29. júl 2017

tak mcbp ...hmmmm? 😂

jeennyv
29. júl 2017

@mrsbrown stiflerova mama sa mu paci asi 😀

warholette
29. júl 2017

Hej, urcite ma u nej sancu, napriklad jej umyt auto, pokosit zahradu, postrazit deti, spravit nejake drobne pochodzky... fantazii sa medze nekladu 🙂

myskahryzka
29. júl 2017

Skus si predstavit, ze by tvoja mama dala "sancu" tvojmu vyspelemu spoluziakovi. Alebo vies co? Spytaj sa jej na to. Budes to mat z prvej ruky. Alebo skor spakruky??

dankolia
30. júl 2017

Niekto sa nudi ??

jarus1
30. júl 2017

Súhlasím s mladým...treba mu dať šancu 🙂

Okrem chatovania, čo vieš robiť?
Pokopať záhradu?
Bežné domáce práce?
Vybaviť choré dieťa u lekára?
Postarať sa o ležiacu babku?
Urobiť nákupy, s dieťaťom úlohy a pomôcť zavárať?
Prípadne vymeniť letné pneumatiky?

Tých šancí pre mladých je tooooľko 🙂

stepanka274
30. júl 2017

Francuzsky prezident o tom nieco vie 🙂

minttu
30. júl 2017

Presne tak. Skus kontaktovat manzelku francuzskeho prezidenta, mozno ta vezme na prax. 😈

lukrec
30. júl 2017

Zena v takomto veku uz asi chce trvaly vztah, ktory po roku by bol zavrseny dietatom popr. Svadbou.
Poloz si otazku ci si na ake daco pripraveny, a ak hej ci si ju schopny na materskej zivit.
Teda asi sa nemlim ked poviem ze v jej veku uz chce taketo daco.
Potozmlslaj
Ak si povies ze to zvladas tak chod do toho, skus.
Ale podla mna ti lovie ano ak si bude chcietlen uzit a koniec ked pride buduci otec jej deti.
Inak ta asi odmietne.
Taky vekovy rozdiel by asi pidla mna nevacil keby si bol starsi.
Teda podla mna , bez urazania

haslerka31
30. júl 2017

@lilyianka citala mu rozpravky na dobru noc 😂😂😂😂

kamajka
30. júl 2017

@vazeny123
Šancu na čo, preboha?
V čisto teoretickej rovine áno, ak je to nejaká mentálne zaostalá osoba alebo trpí nejakou formou úchylky, no aj tá šanca je obmedzená iba na pohlavný akt, inak pochybujem, že by hoc aj zaostalá či úchylná žena mala záujem žiť s 15 ročným chlapcom.
Bože rozum sa mi zastavuje nad takýmito otázkami.
Nepozeraj už Prcičky, prosím Ťa a sprav si radšej okraje do zošitov, keď sa nudíš.

oli18
30. júl 2017

@vazeny123 už teraz vieš, že by vám to vydržalo do staroby? Že bude stará a bude mať krásneho mladého? To podľa hesla, že muži nestarnú? A bude sa ti páčiť, aj keď bude mať 55 a ty 36? To asi sotva. Teraz by si si chcel niečo dokázovať pred spolužiakmi, že si zbalil atraktívnu tridsiatničku, že už nie si dieťa, ale chlap? Dúfam, že ťa vysmeje a pošle, kade ľahšie 🙂

caramelbiscuit
30. júl 2017

Ale ženy, divili by ste sa! Chlapov kamarát si začal presne v 15tich s 32 ročnou a ťahali to spolu dva roky. Keď sa rozišli (a nebolo to vôbec kvôli tomu že sa chcela usadiť) si našiel ďalšiu 35ku 🙂 obe bezdetné a nezadané ale tiež tomu celkom nerozumiem. Navyše tá prvá, keď ešte ta ňou chodieval tak robievala na byte party kde si on doniesol kamarátov rovesníkov a so všetkými sa tam oblizovala! Asi ju vzrušujú prvofúzy alebo ja neviem 🙂) plus mám v okolí ozaj veľa prípadov kedy 20 roční chlapci žijú so 40 ročnými ženami 🙂

jankalukasova
30. júl 2017

@minttu áno... tiež som to chcela poznamenať ale očakávala som ešte nejakú kvetnatú odpoveď.

juliet86
30. júl 2017

Hmmm mne sa lubi jeden 18rocny a mam 30 ale je to len platonicke. Jssne ze si s nim nezacnem

bonovka
30. júl 2017

Moj "maly bracek" zije uz nejaku chvilu s o dost starsou partnerkou,on ma 22,ona 41..davala som tomu sancu tak na mesiac,zatial prekvapuju..okolie si pomaly zvyka.. 🙂)
Ale to uz je rozhodnutie polodospeleho chlapa,ktory uz co-to od vztahu ocakava a aspon zhruba vie,co asi tak caka jeho..ale ake ma ocakavania 15rocny chalan v rozkvete puberty od dospelej zeny?? 😀

minttu
30. júl 2017

@jankalukasova Asi sa zlakol tolkeho zaujmu od starych znudenych ochechuli na materskej 😨

ljzozv
30. júl 2017

@juliet86 vsak lubit sa ti moze, to.je tak vsetko.. Za peknou prdelkou sa obzrie vacsina ludi a je jedno ci je muzska alebo zenska populacia

simonettav
30. júl 2017

Nie, iba ak nemá všetko žena v poriadku v hlave... normálna, dospelá žena si nebude doma vychovávať dieťa a ešte ho aj udržiavať, pretože 15 ročný by mal mať miesto ešte v škole, no z pôvodného príspevku pochybujem aj o tom... 😄 No neviem, ja vychádzam len zo seba a určite by som taký, ale ani podobný vzťah nikdy nechcela.... som názoru, že na veku (až tak) nezáleží, ale toto je nad hranice zdravého rozumu, poprípade tu má niekto komplexy... ja, ako 30 ročná by som s dieťaťom byť nechcela, pretože je to trápne a vôbec by som sa s tým ani nechválila, ako si to ty myslíš...

misela36
30. júl 2017

Pre Boha,ešte čo tu nebudeme riešiť?Nie je náhodou pod zákonom?

ematko29
30. júl 2017

Fuuuj to je nechutneee,

kaja73
30. júl 2017

asi chce byt francuzsky prezident🙂

atrami
30. júl 2017

Ja by som asi synovi dolamala obe nohy ak by mi s takou prišiel domov. Veď by mu mohla byť matkou. Ale mladý nech skúsi. Po večeroch ho doučovať pravopis môže. Kočky rozkliknite si profil fešáka má aj fotecku,

ludka140281
30. júl 2017

no teda ked budeš starý ty,pochopíš ,že vek je len číslo a si ešte pod zákonom,..Normálna žena sa na teba stále pozerá ako matka na dieta,aj ked vyspelý,stále primladý,,Možno po 18tke by som pozerala ako ma muža,,skor isto iste nie,aspon ja....žena po 30tke je v tom najlepšom veku,a rozhodne nemá vykradnutý rozum,aby podlahla dietatu,,,,,pre mna si dieta a ani by ma nenapadlo vidiet ta inak..nájdi si seberovne dievča,bude to mat zmysel😝

mrsbrown
30. júl 2017

-serus bracho...co nove?
-aaa...mam 40 rocnu frajerku...
-ti ebeeee...ved by mohla byt tvoja mama...
-...no ale je tvoja... 😂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre