Menštruácia neprišla a test je negatívny

stanculka
26. okt 2017

Ahojte žienky.
Pokúšame sa s manželom o bábätko od mája tohto roka. Nedarí sa nám, menštruácie prichádzali pravidelne, tak som navštívila gynekológa. Tam som zistila že u mňa nedochádza k ovulacii, moje vajíčko nebolo dozreté aj keď v Tom termíne už malo byť prasknuté ... Takže mi môj lekár nasadil kyselinu listovú vo viacerých formách. Mám tabletky na predpis, mám doplnok výživový ( prasok) a mám vitamíny od calivita- new life. Toto mám brať a že po troch mesiacoch nastane zmena 🙂 tak som dostala týmito slovami novú energiu. Beriem pravidelne tieto veci už tretí týždeň... Menštruáciu som mala dostať pred 7 dňami a nedostala ! Mám bolestivé prsníky aj bolesti v podbrušku ako pri menštruácii ale keď som si urobila test rapuclear tak vyšiel negatívny. Takéto meškanie menštruácie som ešte nikdy nemala. Môže byť že test mi ešte nevie zobraziť prípadne tehotenstvo ? Lebo ja si to neviem vysvetliť prečo ešte nemám menštruáciu...ďakujem za odpovede 🙂 máte skúsenosti s týmto typom testu?

stanculka
autor
26. okt 2017

Ospravedlňujem sa prepísal sa mi názov tehu testu ma to byť rapiclear.

janickacrazy
26. okt 2017

@stanculka mne ukázal až po 10 dnoch pri 2 tehotenstvách, skús ešte o pár dní zopakovať 😉

maminuska
26. okt 2017

@stanculka predposledné tehotenstvo , meškanie dva dni test negatívny, zopakovala som po ďalších dvoch dňoch ( teda 4 dni po ) test negatívny na 11 deň keď som sa chystala na gynekológiu , na teste mi vyskočili dve koľajnice.

arawis
26. okt 2017

Ja som mala prvy pozitivny test az po mesiaci 😁 nechapala som co sa so mnou deje a nakoniec take prekvapko 😉. Drzim palce!

stanculka
autor
26. okt 2017

@janickacrazy ďakujem tak uvidím ešte počkám 🙂

stanculka
autor
26. okt 2017

Skúsim počkať pár dní či sa dovali alebo nedovalí menštruácia, ak nie skúsim si spraviť ďalší test 🙂

juliet86
26. okt 2017

@stanculka aku ma citlivost 10? A robila si z ranbeho po 9 hodkach spanku? Ako casto a v akpm case ste mali sex? Maju tvoje priznaky uvedene ako cedl ucinky to co uzivas? Cutus sa tehu ci nie?

radostka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvetinka29
26. okt 2017

Ja som na tom podobne, v sobotu som mala dostat ms a neprisla, no vcera som testovala a test negativny. Obcas mam pocit ze uz pride ms a nic, mala som v sobotu a v nedelu take hnedaste vytoky a asi tri kvapky krvi ale nic viac. Tiez sa snazime od maja a po vysadeni HAK som mala nepravidelnu ms, tak uzivam inofolic combi. Uz som mala dva cykly po sebe 27 dnove a teraz zase meskanie ☹

stanculka
autor
26. okt 2017

@juliet86 Áno má citlivosť 10, a nie nerobila som si test z ranného ale v priebehu dňa...nevydržala som už do rána 🙂 a sex sme mali skoro každý deň s občasným vynechaním dňa...

stanculka
autor
26. okt 2017

@radostka no ja nevoľnosti nemám žiadne ...aspoň som ich nespozorovala 🙂

stanculka
autor
26. okt 2017

@kvetinka29 ja som mala od mája do augustovej ms 32 cykly...vedela by som podľa toho nastaviť hodinky....až v septembrovej sa mi posunul na 34 deň...a dnes je to 39 deň a nič...žiadne spinenie nič...

kvetinka29
26. okt 2017

@stanculka vidim to este na testovanie o par dni a ked nic, tak nasleduje dr.

juliet86
26. okt 2017

@stanculka urob si z ranneho!

stanculka
autor
28. okt 2017

No žienky dne som si urobila z ranného a vyšli 2 čiarky. Takže sme tehu 🙂))))!

radostka
28. okt 2017

@stanculka jeej, tesim sa. blahozelam 🙂 aky mas dnes DC?

juliet86
28. okt 2017

@stanculka tusila som to gratulujem!! Ktory dc ti to vyslo uz prvykrat pozitivne?

radostka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanculka
autor
28. okt 2017

Žienky dnes je 41 deň.. robila som si test v utorok alebo stredu ...ten bol lnegativny. Tak som počkala na víkend a dnes už to vybehlo v dvoch ciarkach . Najprv som mala slabú ale po chvíľke zintenzívnila.

kvetinka29
29. okt 2017

@stanculka veelmi gratulujem, aj vo mne teraz je iskricka nadeje ze mozno budem mat aj ja pozitivny testik. Stale som nedostala ms a testovala som v stredu. Zajtra rano to skusim aj ja

stanculka
autor
29. okt 2017

@kvetinka29 keď som testovala utorok - stredu nebolo nič a v sobotu už t bolo za dve čiarky 🙂)) ďakujem pekne som prestastnaaaa a netreba zúfať príde to....!

kvetinka29
31. okt 2017

@stanculka Ja som dnes rano testovala a negativne. V piatok idem k dr. som zvedava co mi povie, ale nic dobre necakam.

juliet86
31. okt 2017

@stanculka urobili ste tento mesiac nieco "inak"?

radostka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanculka
autor
1. nov 2017

@juliet86 v podstate sme nič inak nerobili. Akurát čo tak pravdepodobne došlo k posunutej ovulacii vďaka vitamínom a pod. Čo mi predpísal lekár.aspon tka mi to vysvetlil lekár🙂

kvetinka29
1. nov 2017

@radostka aj ja mam 2 tyzdnove meskanie a testy negativne, v piatok idem k dr. a uvidim co povie. Podla mna ti len meskala MS, ked negativne testy si mala. To bude asi aj moj pripad, len ja uzivam inofolic combi na upravu cyklu a uz som dva mesiace po sebe mala 27 dnovy cyklus a zrazu 2 tyzdne meskania

radostka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
juliet86
2. nov 2017

@radostka
@kvetinka29

@stanculka
Baby a v com to pomaha ked je ta ovulacia posunuta?

suldenka
2. nov 2017

@stanculka jej gratulujem ja som si tiež našla 2 čiarky v stredu po 4 dňoch meškania tak sa tiež vytesujem ako ty😉

radostka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre