• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemať pohlavný styk pred ovuláciou?

16. augusta 2009 
Ahojte-chcem sa opytat, ci ste poculi o tom, ze ze pred ovulaciou je lepsie nemat pohlavny styk, aby boli spermie kvalitne a v dostatocnom mnozstve? Teda ci ste uz poculi o takom pripade, ze to vyslo az ked dotycni zacali dodrziavat tuto abstinenciu tesne pred ovulaciou? Ci to teda moze byt problem, casty styk?
13. aug 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matja1. kazdy hovori inak, niektory lekari hovoria nemat styk niekolko dni, ini, ze praveze je lepsie kazdy den, lebo sa rychlejsie obnovuju, a nie su "stare" tak si vyber!
ale co sledujem tu na konovi, tie ktore sexovali castejsie, skor otehotneli. moja kolegyna na prvy sup a to sexovali 3x denne.! asi tak. :wink:
14. aug 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj matja, nam skor doki radil sexovat co najviac, najlepsie vraj kazdy den pred, pocas aj po ovulke, vraj su tym spermie cerstve a je tam vacsia sanca na uspech, pak drzim palceky :wink:
14. aug 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki, aj mne lekar hovoril, ze v obdobi ovu aspon dvakrat denne :wink: spermie dozrievaju kazdy den nove.
logicky- spermia dozrieva cca 90 dni...
14. aug 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda pribudaju nove zrele kazdy den ;)
14. aug 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matja1, ako vidis, musis si vybrat, co bude pre teba najlepsie. My sa "udrziavame" kazdy druhy den. :wink: A ked bude treba, tak pocas ovu (ak vobec pride) kazdy den. Viackrat za den nemame kedy... :slight_smile:
14. aug 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matja, podla mna isto nemusis cakat. nam sa to tiez podarilo, ked sme sa snazili takmer kazdy den.
14. aug 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok dakujem vam vsetkym :slight_smile: / tak bude asi problem niekde inde:frowning2:
14. aug 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my skúšame každý druhý den, tiež som počula, že aby boli spermie nové
16. aug 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok