Nemôžem otehotnieť aj keď výsledky sú ok. Čo robiť?

geegee
7. aug 2007

Bola niektora z vas v takej situacii? Alebo poculi ste o niekom?
Vsetky mozne vysetrenia dopadli dobre, teda bez toho, aby poukazovali na nejeky problem s otehotnenim, ale otehotniet sa stale nedari aj po 6 rokoch manzelstva?

prirodka
3. mar 2016

Dievčatá,pokiaľ ste podľa lekárov v poriadku a nemôžete mať bábatko napriek Vašej snahe....vyskúšali ste už kombináciu prírodných potravinových doplnkov? Poznám viac párov, ktorým tieto produkty pomohli.Samozrejme, že sme to konzultovali s gynekológom,aby tá kombinácia bola presne taká, akú potrebuje ten organizmus k počatiu.Vedľajčie účinky tam nehrozia,ten dotyčný lekár má už niekoľko desiatok prípadov, ktorým takto pomohol.Bližšie info Vám môžem poskytnúť,ale cez meil....iste chápete.

miuska49
13. mar 2016

@usinko to je skvele naozaj, vzdy potesia taketo pozitivne pripady. U mna to zatial vyzera na protilatky proti spermiam, najblizsie ma caka zistovanie priechodnosti vajcovodov, potom sa uvidi co dalej

prirodka
13. mar 2016

@mery333 Súhlasím s tebou,treba veriť prírode....a blahoželám Ti.

luckahol
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
prirodka
27. mar 2016

luckahol detox o ktorom píšeš je dobrá vec, na druhej strane len v málo prípadoch to stačí k otehotneniu..ak dotyčná detoxikuje,potom ale hneď treba kvalitne vyživiť organizmus a dodať látky, ktoré k počatiu dopomôžu..... 🙂

luckahol
31. mar 2016

nehovorím, že to stačí k otehotneniu, ale to, že si telo prečistí detoxom, jej môže pomôcť iba k lepšiemu. pri detoxe o ktorom hovorím ja, si človek organizmus neoslabí, práve naopak, dodá mu to energiu a zbaví telo nežiaducich látok. užívať potom látky ktoré dopomôžu k počatiu po detoxe samozrejme môže a práve detox jej pomôže v lepšom vstrebávaní týchto látok.

prirodka
31. mar 2016

Poznám ten detox, niekoľkokrát som ho mala,ale napriek tomu si stojím za tým, čo som napísala.Mám už viacročné skúsenosti,že prioritou ľudí je riešiť to počatie. Zatiaľ sa mi to vždy potvrdilo a zaúčinkovalo, preto som takto radila.Bližšie info mi môžu napísať aj na súkromnú správu, lebo podľa fóra by sa tu nemala spomínať ani firma ,čo títo ľudia chcú,aby sa vedeli napríklad aj s lekárom spojiť a konzultovať, ale nebudem tu zverejňovať ich kontakty,myslím z pochopiteľných dôvodov.

dziacka
13. sep 2016

Dievčatá, niečo na inšpiráciu:
http://zuzanadziacka.sk/ebook-zadarmo/

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre