Nemôžem otehotnieť. Ako postupovať?

babenko21
10. nov 2008

Ahojte mám 29 rokov a nemôžem otehotnieť.Neviete aké su postupy vyšetrenia?Robili mi výter z maternice a to je v poriadku.A aj manžel je v poriadku.Lekár ma posiela na laparoskopické vyšetrenie.No ja si myslím že to by mohla byť tá posledná varianta ísť pod narkozu.Máte stým nejaké skúsenosti?ďakujem za každú odpoveď 🙂

pici
1. sep 2011

@lea1333 nesmies byt nedockava a priliz sa upinat na cas.... ver mi...

lea1333
1. sep 2011

@pici ja viem len okolo man su vsetci tehu:(a pri tom my sa snazime dlhsie nez ostatny:(ale stane sa to urcite;)aj vam sa podari;)

pici
1. sep 2011

@lea1333 zlatko my sme zacali par mesiacov po svagrine. ta ma dvojrocneho syna. druha na prvy krat otehu a mame malu 15mesacnu... kamoska otehotnela hned ako vysadila lieky v druhom cykle a ani nechcela ... dalsia kamoska ma tretie... dalsia kamoska pomysla na druhe presne ako moje obe svagriny... tak mam pokracovat? a ked idem k svojmu dokymu tak je tam 10 tehu... baby co nechceli, baby co neplanovali, baby co maju 4mesacne vo vajicku... alebo rocne na rukach... atd atd... netreba sa tym trapit.. coskoro budes mat babatko aj ty... len sa na to nesmies upinat...

lea1333
1. sep 2011

@pici ja viem ze to mas ty urcite tazsie a ja som oproti tvojmu cakaniu len omrvinka ale sama dobre vies ze lahko sa hovori nemysli na to ale tazko kona!ale si zlata dakujem

pici
1. sep 2011

@lea1333 to neznamena ze po babatku tuzis menej a menej si ho zasluzis... neznasala som slovo trpezliva, dnes ho mam bezpecne zaradene v slovniku...treba sa uvolnit... su to vsetky tie zarucene rady, ktore aj mna dvihaju zo stolicky / ale nam to prirodzene nejde/... ale je to pravda... vy dietatko viete spravit aj doma pod duchnami :D a urcite sa to coskoro podari.. len si priliz upata na to, ze ste o dietatko prisli a chces ho este viac a hned... bude.. ver mi...

lea1333
1. sep 2011

@pici no ja viem ze je to o psychike lebo aj ked som v januari otehotnela tak som ani v duchu nemyslela na tehu a bum vyslo to;)a vobec som to necakala...len ono to musi odist samo aby som na to nemyslela.a fakt tie reci nemysli na to a bla bla bla mi lezu krkom taka na to nemusi mysliet co ostane tehu ked si muz pri nej kichne:D

pici
1. sep 2011

@lea1333 zlatko... co ti mam na to povedat... ja to pocuvam tri roky s kazdej strany... zvyk je zelezna kosela... uz ma to nedviha zo stolicky... aj ked od cudzich ludi sa taketo rady fakt paradne pocuvaju... ja som sa skusala zamenrat na vsetko mozne ine... a stale na to myslim... ale poviem ti pravdu, ze teraz som oddychnuta, nacerpana, pozitivna a v oktobri to vide...

lea1333
1. sep 2011

@pici jasne ze to teraz vyde;)a cakam pozitivnu spravu v oktobri a aj ty si to povedz BUDEM KONECNE MAMA!

aduskatt
1. sep 2011

@pici ja to pocuvam uz 6 rokov, pred tym 5.........ale uz som asi imunna

pici
1. sep 2011

@lea1333 jasne ze budeme.. vsetky budeme

aduskatt
1. sep 2011

@pici slubujes, ze oktober to isti?

pici
1. sep 2011

@aduskatt tak slubit to nedokazem ale verim tomu.. takto staci?

aduskatt
1. sep 2011

@pici jasnacka🙂)) dam si to k narodeninam🙂

pici
1. sep 2011

@aduskatt a kedy mas narodeniny?

@lea1333 a ty?

no ja som dneska vyskemrala na vianoce cizmy/ dlho po nich tuzim a minuly rok som bola na ne lakoma lebo su drahe jak fras... /... snad nebudem chciet vela este aj dietatko k tomu :DDDDD

aduskatt
1. sep 2011

@pici v oktobri🙂))

pici
1. sep 2011

@aduskatt no vidis... tak v oktobri budeme oslavovat... :D

aduskatt
1. sep 2011

@pici no to by bola parada🙂)ale ja si skor myslim, ze v oktobri sa vidime v GF.nepredpokladam, ze to pojde tak rychlo.ale bodaj by....a oslavime urcite......... 😀

pici
1. sep 2011

@aduskatt tak to by bolo moc mile.. ked ma strestnes musis drgat do mna lebo som slepa... a navyse tvoju fotku nepoznam :D ale tak v oktobri oslavime tvoje narodky.. a co ty vies :DDDD co nam osud pripravi, dufam ze ja sa nebudem tesit len z ciziem...

aduskatt
1. sep 2011

@pici budeme mat rozziarene vIANOCE🙂)jasne, ze drgnem, neboj.......

pici
1. sep 2011

@aduskatt jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej teraz som si to predstavila... a hm... hm... paci sa mi tato predstava

aduskatt
1. sep 2011

@pici tomu ver🙂)fotecka zo sona premaslickovana pod stromcekom.........kraaaaaasa

pici
1. sep 2011

@aduskatt ja by som tak chcela .. moc moc... a mozno by som vydrzala aj manzela osalit ze to nevyslo... ako by sa tesil.. on tak miluje deti.. a vsetky nase deti v rodine maju uja romanka radi... kamoskina mala ta je hotova...

aduskatt
1. sep 2011

@pici ja dufam v rozziarene vianoce, lebo s mm sme si dali deadline na koniec tohto roka........

aduskatt
1. sep 2011

@pici velmi ti to prajem moja....dufam, ze budu okrem vianocnych svetielok svietit aj vase oci stastim.

pici
1. sep 2011

@aduskatt budu budu... budu jupiiiiiiiiiiiii

pici
1. sep 2011

@aduskatt ja dufam ze toho hore som si uz udobrila a vidi ze budem skvela mamina a ze tak ku nam ten vonavy balicek konecne posle

aduskatt
1. sep 2011

@pici ja sa poznam, pred mm to neutajim🙂

aduskatt
1. sep 2011

@pici prajem ti to....ja s tym hore nemam dobry vztah.resp nijaky, takze ja sa musim spoliehat na ine veci.........ale mm je s nim v uzkom kontakte, tak snad nieco zariadi

lea1333
2. sep 2011

@pici ja mam narodeniny za 5dni cize 7.9. Preco?a ty?

pici
2. sep 2011

@lea1333 ja len tak, ze ci coskoro budes oslavovat skor narodky alebo brusko alebo dva v jednom... vcera sme s audskou trosku pospasovali :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre