Nemôžem otehotnieť. Ako postupovať?

babenko21
10. nov 2008

Ahojte mám 29 rokov a nemôžem otehotnieť.Neviete aké su postupy vyšetrenia?Robili mi výter z maternice a to je v poriadku.A aj manžel je v poriadku.Lekár ma posiela na laparoskopické vyšetrenie.No ja si myslím že to by mohla byť tá posledná varianta ísť pod narkozu.Máte stým nejaké skúsenosti?ďakujem za každú odpoveď 🙂

lea1333
2. sep 2011

@pici aha no tak ja skor narokdky ako brusko ale akurat tak okolo narodenin mi vychadza ovulka;)tak mozno uz bude vajicko oplodnene:D

pici
4. sep 2011

@lea1333 vidiiiiiiiiiiiis.. paradne nakombinovane... tak dovtedy relaxuj... vypni trosku mysel a potom prikvac manzela :DDDDD

lea1333
4. sep 2011

@pici :Dmanzela nemam mam len priatela...sledujem ovulku ale este sa niak nehlasi a uz tu mala byt ale vypla som lebo nemeram BT to ma dost stresovalo:/ teraz to nechavam na nahodu;)

pici
4. sep 2011

@lea1333 ahaaaaaaaa tak priatela potom :D ale ved je to jedno nakoniec... BT som sledovala mozno par dni a potom som to zabalila... nemala som na to nervy. a hlavne vobec som to nevedela dodrzat so spankom pravidelnym meranim atd...

lea1333
5. sep 2011

@pici ja som merala 3mesiace;)a stresovalo ma meranie po ovulke lebo tam mas nadej a stale sa modlis nech je teplota hore.tak ze ovu vychadza na moje narodeniny len ci dorazi presne lebo zatial sa nejavi ze by tu mala byt za 2dni:(ani ovu testy nie su pozitivne:(

pici
5. sep 2011

@lea1333 no ja citim ovu presne. ale prd z toho :D ja mam ovu presne v polovici cyklu... presne viem kedy su plodne dni lebo ma neskutocne bolia vajecniky... :D ja som robila ovu testy kazdy den predtym... aby som vedela ci tie bolesti su ovu alebo nieco ine... tak som si to odsledovala a odvtedy viem presne.. ale v mojom pripade mi je to docela nanic :D

lea1333
5. sep 2011

@pici ale tak co vies;)ja mam kamosku ktora tiez nevedela otehotniet asi 4roky aj viac tak isli na umele nevislo im to a povedala si ze kasle na to a kupila si psika a hned otehotnela prirodzene a teraz prave caka 3tie dieta tak ze nikdy nehovor ze tebe je to na prd;)no prave ze aj ja citim ovulku citim sa taka cela otvorena zo spodu vlhka a bolia ma vajecniky ale teraz nic:(mozno mi funguje len jeden vajecnik a mam ovu kazde dva mesiace

pici
5. sep 2011

@lea1333 je to docela mozne... uvidime. ja nie som skeptik.. ja som velmi pozitivne naladena ... coskoro to pride. moja kamoska akurat nasla // na teste po rokoch snazenia... velmi sa tesim

lea1333
5. sep 2011

@pici aj moja kamoska nasla // vlastne moja spolubojovnicka tu na MK tiez sa tesim a to je uz 3tia kamoska tu a priatel na to povedal ze vies co ty si asi magnet na tehu okolo teba:Dtak ked si so mnou pises ty tak aj ty si co skoro najdes// a vcera sa mi priznal ze mu je strasne luto a ze sa trapi ze nie som tehu lebo on uz ma syna a chce so mnou strasne dieta a ten jeho syn je nahoda ale strasna lebo ta zena je taka plodna ze on sa o nu len oprel a otehotnela a teraz ma ona druhe babo a tiez len nahoda nechapem to a najhorsie je na tom ze ona tie deti vobec nechcela:/

edmi
5. sep 2011

ahojte,mozem sa pripojit? v Septembri 2010 som mala potrat v 8 tyzdni,a od februara 2011 sa snazime o babenko a nedari sa nam som uz zufala,je to uz 7 mesiacov,teraz vo stvrok idem knemu som zvedava co vymyslime,jedna moja znama tiez nemohla otehotniet dal jej lekar tabletky a hned otehotnela mate s tym nejake skusenosti?

pici
5. sep 2011

@lea1333 no ja mam pocit ze aj ja som magnet na tehu okolo mna ... to znamena ze ty budes kvoli mne a ja kvoli tebe.. aky dobry biznis co?

lea1333
5. sep 2011

@pici dobreeeeee tak ta berem za slovo;)som zvedava ktora skor;)to je jedno kto hlavne nech uz sme a nech je vsetko v poriadku.bola si aj u vestkine?ja ano neviem ci na to veris ja tiez neviem ci mam ale niektore veci povedala pravdu

pici
5. sep 2011

@lea1333 ano bola som u jednej v ba. vsetko vsetko mi povedala len z datumu narodenia, aj som tam revala asi 3x... a povedala ze babatko budeme mat... len nepovedala kedy :DDDDDDDD no ja to mam odskusane ze okolo mna vsetci co chceli, otehu.. takze si na rade :D

dianap
5. sep 2011

Ahojte ,Baby ja som nemohla otehotniet 8 rokov. Pila som cajiky a vitaminy ktore podporuju otehotnenie a nic mi nepomohlo. U lekara som nebola, lebo som sa bala ze mi povie ze nemozem mat deti a prestanem sa snazit. V januari som sa rozhodla ze zmenim zivot, dala som v praci vypoved, vyjasnila som si neake rodinne zalezitosti s rodicmi co ma trapili, kupila som si domacu pekaren na chlieb a nejedla som uz kupovany z obchodu, zacala som sa pravidelne stravovat,dala som inzerat na predaj bytu(to nam nevyslo,byvanie sme nakoniec nezmenili len sme ho prerobili) a dala som si cervenu snurku proti urieknutiu neprajnikov na ruku aj sebe aj manzel povinne nosi. V marci sme zistili ze cakame babetko. Take vytuzene... Sme velmi stastní. Uz som v 8 mesiaci a nevieme sa ho dockat. Chceli sme chlapca a aj to nam vyslo. Neviem ci je to nahoda ale myslim ze ta cervena snurka nam pomohla.

jessi03
5. sep 2011

dianap : Blahozelam vam teda a prajem vela zdravia 🙂 Musi to byt neopisatelny pocit 🙂

pici
5. sep 2011

@dianap myslim ze vam pomohlo zmenit zivot, priority, odputat sa od veci, ktore ta/vas tazili... a upratat si nielen doma ale aj v dusi. 😵 gratulujem k babatku

simik22
5. sep 2011

@lea1333 Ahoj, nepisala si ty nahadou aj na diva.sk?

dianap
5. sep 2011

Dakujem. Dufam ze vsetko uz dopadne dobre. Bola som aj v nemcnici v 3 mes som krvacala, vtedy som sa velmi bala, no teraz je vsetko v poriadku pomaly sa aj horucavy skoncia tak uz to ubehne. Drzim vam palce, viem ake je to cakat kazdy mesiac a stale nic. Urcite sa podari aj vam mozno vtedy ked to budete uz najmenej cakat. Drzim vam palce a pekny den zelam.

lea1333
5. sep 2011

@simik22 ahoj no mozno pisala ale uz davno asi neviem preco?

lea1333
5. sep 2011

@dianap aj ja nosim od potratu cervenu snurku na ruke;)a gratulujem k babetku

lea1333
5. sep 2011

@edmi ahoj jasne ze sa mozes pridat aj my sme sa o babo snazili dlho cca 10mes a bez lekarov potom som bohuzial potratila a teraz sa snazime asi 5mes a nic ale uz sa chystam k lekarovi na folikulometriu a lekar ti da asi len duphaston nepocula som este o tom ze by davali niake zazracne tabletky to by som aj ja tam utekala ale mozno nieco existuje aj tvojho mm alebo priatela vysetria lebo to robia najprv;)a k lekarovi uz chod;)neboj sa

simik22
6. sep 2011

@lea1333 lebo tato tvoja fotka mi je povedoma 😉

lea1333
6. sep 2011

@simik22 aha tak moze byt;)ale to asi este tak v marci som tam pisala

simik22
6. sep 2011

@lea1333 ano, a oni ti neverili, ze si potratila 😒

lea1333
6. sep 2011

@simik22 fuha tak to si naozaj nepametam,ale ano potratila som v 11tt ale co uz cakame bociana znovu snad pristane aj na nasej streche a neodleti 9mes.aj tebe to prajem vam vsetkym to prajem

simik22
6. sep 2011

@lea1333 dakujem moja, aj ja to vsetkym prajem.. cim vsetkym si musi clovek prejst, kym dosiahne po com tuzi.

pici
14. sep 2011

@lea1333 ahojcek... je nieco nove?

lea1333
14. sep 2011

@pici ahojjjj aj som na teba myslela ze ti musim napisat ako sa mas ale mam toho vela a priznam sa zabudla:(no ovulka bola az na 24dc tak ze mam len kusok po nej a mala som krasny plodny hlien asi 10cm ale milovali sme sa len ked bol plodny hlien a potom nic:(tak uvidime ci nieco sa podarilo;)a ty ako moja?

pici
15. sep 2011

@lea1333 no to vyzera slubne :D my plodime neplodime :D v oktobri ideme na to :D

bleelka
15. sep 2011

ahojte kocky, nemate niektora skusenost ako je to s otehotnenim ked este zena koji? mam mrchu od januara, od aprila skusame, zatial bezuspesne... moze to byt kojenim? vek ak mam cyklus, tak uz by to malo byt aj plodne nie? BT prva polka cyklu 36,5 C a druha polka 38,5 C. Hlien tiez okolo polovice cyklu plodny, ale znizenie BT v den ovulacie nie je 😒 nechcem odstavovat a potom zistit, ze v tom problem nebol...vdaka za rady

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre