• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemôžem otehotnieť. Ako postupovať?

7. septembra 2016 
ahojte mam 26 rokov mam dvoch chlapcou jeden ma 6 rokov druhy 4 a snazime sa uz dost dlho z manzelom o dalsie ak bi sa podarilo dievcatko no nejak nic sa nedeje niekedy aj kramy mi meskaju aj tri mesiace bola som aj u ginekologa a povedal ze je vsetko v poriadku ze mozem kedy kolvek otehotniet a nic sa nedeje
1. nov 2015 o 00:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bunda1989 skusala si inofolic? ak máš nepravidelný menzes, moze byt chyba aj v tom ze nemáš ovoláciu. Pri sexe počas ovulácie nepoužívajte lubrikanty na báze vody. Odporúčam Proseed gel (namiesto lubrikacnemu) ulahcuje priechod spermií k vajíčku. Nám pomohol :slight_smile:
5. nov 2015 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juditka_d mi ziadne gely nepouzivame inofolic som brala a nic a hej mam nepravidelny enzes
6. nov 2015 o 08:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bunda1989 ja som inofolic uzivala od Januara, manzel folandrol len necely tyzden, ale vyskusali sme ten Proseed gel a hned v ten mesiac to vyslo, co som fakt necakala.
6. nov 2015 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juditka_d aha no viskusame
6. nov 2015 o 16:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bunda1989 ahoj ak maš nepravidlený menezes a si silnejšej postavy tak možeš mat kludne PCO ..to som mala a mam aaj ja.nem nepomohol ani inofolic ani čaje cvičenie vtiaminy...3,5 roks asme sa snažili....pomohlo IVF hned na prvý krát vyšlo a ja vklad našeej lásky
6. nov 2015 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bunda1989 no práve čitam že ti am 3 mesiace mešká menzes-to teda v poriadku určite nie je!!!!zmen doktora to je dáky idiot....nie je normalny cyklus ked ti takto mešká ...ihned vymen aj aj som menila tiež mi toto tvrdil dva roky! debil..nakoniec som mala PCO zvyšeny testosteron a všetko s tým spojene čo je pri PCO....
6. nov 2015 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len nahodou som narazila na tuto diskuziu.Vsetkym x ienkam drzim palceky sby sa dockali vutuzeneho babetka.Z vlastnej zkusenosti viem aky stres to je pre zenu ked tuzi po babetku a dlho to neide.Ale k veci syn nasej susedy je lekar v nemocnici a jeho zena zdrav.sestricka v ambulancii v nemocnici dlhych 11 r.cakali na vytuzene babo az zabralo umele oplodnenie a loni v Aprili sa jim narodili dvojivky chlapci a v Januari budu mat dievcatko ktore pocali.prirodzenou cestou
6. nov 2015 o 17:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminka1986 a co je to IVF to som este nepocula
6. nov 2015 o 19:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bunda1989 odpoviem ti za maminku1986 je to zkratka pre mimotelove oplodnenie
6. nov 2015 o 19:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vydrnik aha a ako sa to pouziva
6. nov 2015 o 19:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bunda1989 je to umele oplodnenie kedy sa zene odeberu vajicka a opoldni spermatom a oplodnene vlozi spet zene a bud sa udrzi alebo nie
6. nov 2015 o 19:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bunda1989 MIMOTELOVE OPLODNENIE IN VITRO FERTILITY-IVF....
6. nov 2015 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bunda1989 že ako sa to použiva ach bože..prepáč ale mylsim že existuje aj take ničo ako google alebo youtube a tam je vštko ukazane či vysvetlené...je to zložitý proces...finančne psychicky a aj fyzicky pre ženu...kto to nezažil nikdy to nepochopí
6. nov 2015 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminka1986 nehnevas sa ze som jej odpovedela za teba
6. nov 2015 o 20:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vydrnik ale kdeže len sa čudujem že to nevie ...a ked niečo neviem hodim to do googla :slight_smile:
6. nov 2015 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminka1986 tiez ma to zarazilo sak sa vsade o yom rozprava vela pise.Prajem ti krasne spokojne tehulkovanie
6. nov 2015 o 20:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vydrnik dakujem pekne si zlatá :slight_smile:no ved práve...len asi ti eženy čo nemali nikdy problem to nevedia...čo už no..je to tabuizované dost asi preto :/ pekný večer
6. nov 2015 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maminka1986 aj tebe prajem krasny vecer
6. nov 2015 o 20:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Viem ze je to blbe ze som sa pytala ale naozaj som otom edte nepocula a prvy krad mam taky problem no a na google hodit to ma fakt nenapadlo a vobec nemala som cas ale dakujem za rady
15. nov 2015 o 00:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bunda1989 skus brat pupavkovy olej.. mali by mat v lekarni
15. nov 2015 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kale13 aha dakujem za radu
15. nov 2015 o 10:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja mam problem stym ze nemozem otehotniet snazime sa z frajerom ale neako to nejde co mam robit lebo velmy tuzime po babatku :( sme spolu rok stale nic
2. aug 2016 o 22:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma niekto zaujem? ak nie skonci v kosi
7. sep 2016 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok