Nemôžem otehotnieť. Ako postupovať?

babenko21
10. nov 2008

Ahojte mám 29 rokov a nemôžem otehotnieť.Neviete aké su postupy vyšetrenia?Robili mi výter z maternice a to je v poriadku.A aj manžel je v poriadku.Lekár ma posiela na laparoskopické vyšetrenie.No ja si myslím že to by mohla byť tá posledná varianta ísť pod narkozu.Máte stým nejaké skúsenosti?ďakujem za každú odpoveď 🙂

kveta
10. jan 2013

@miminkova Idealne je dohodnut sa s operaterom, aby rovno zoperoval co zle tam uvidi. Inak sa Ti moze stat, ze Ta odiagnostikuje diagnostickou laparkou, oznami Ti vysledok a o mesiac pojdes na dalsiu laparku, aby to zoperoval.

miminkova
10. jan 2013

@kveta No takze mu asi radsej zavolam a dohodnem sa s nim, ten prefuk by bol pre mna lepsi, ci nie ? A keby mi nahodou zistili endometriozu? to znamena ze nemozem mat dietatko? ci sa to da liecit ?

kveta
10. jan 2013

@miminkova Endometrioza- vypali loziska, absolvujes trojmesacnu hormonalnu terapiu, tri mesiace pockas na vycistenie tela od hormonov a potom mas pol roka na otehotnenie, nez sa endometrioza mozno vrati.

miminkova
11. jan 2013

@kveta Aha super, uz som v obraze, dakujem

pflegerin
31. jan 2013

Dievčence prosim Vas,poradte mi.Mam endometriozu a chceli by sme s priatelom babo,ale problem je ten,ze priateľ ma vazektomiu.Ako keby toho nebolo malo.Chcem sa opytat,či sa môže v takomto pripade urobiť umele oplodnenie.DAKUJEM PEKNE.

kveta
31. jan 2013

@pflegerin Moze, ale hrozi, ze Vam ho kvoli vazektomii nepreplatia. Overte si to..

pflegerin
1. feb 2013

Dakujem pekne za radu Kvetka.

dagmarita35
14. feb 2013

@pici
ahoj,tak co mi ty povies na to?? Si doktor alebo to mas overene a mas deticky??
Ja som bola na IUI 6mesiacov som mala, dalej IVF jedno a neuspesne, dalej som otehotnela z injekcii a po 3mesiacoch som pltratila,z coho dr.nevedia. No teraz cakam zasa a stale noc! Uz mam skoro 36 rokov a o babetko sa snazime vyse skoro 4roky, je to zaujimave,no mala som vysetrena stale a kontrrolovali ma takysto akoaj mojho priatela,no predtym v zivote som nemala a nebola tehotna,iba som mala velmi bolestive menstruacie.
Diky za radu 🙂

cica273
13. apr 2013

Mame zdravotne problemy nemožem mať deti koli tomu mam silnu epylepsiu a on ma politrow syndrom tak zvažujeme adopciu len nemame peniaze ja som na plnom invalidnom aj on ale pracuje prosim poradte som zufala že nemožem mať deti vlastne psychiatrička mi zakazala a ani mojej polovičke mojmu nastavajucemu to neodporučaju dakujem za pochopenie s pozdravom Ninka 😨

tereza_agy
18. okt 2013

ahojte fsecy nemozem otehotnet mozete mi z dacom poradit us nevladzem robim to kazdy den z muzom ale nefunguje to nic cheme us mat deti ako to je ze ine maju deti a ja ne viete ako to je pocit co mam robim ☹ ☹ ☹

srnanka21
23. okt 2013

Ahojte mame krasnu dcerku 6rok.Pokusame sa o druhe dieta uz cca 3rok.Ja aj manzel sme zdravy neviem co mam dalej robit☹

zdravotak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdravotak
30. apr 2014

@tereza_agy @babenko21 Dobry den zapodievam sa činskou medicinou a možno by som Vam vedel pomoct ado@atlas.sk tel 0949118940

zdravotak
3. máj 2014

Dobry den zapodievam sa činskou terapiou a pracujem v zdravotnictve 21 rokov vela ludom som pomohol touto terapiou a pokusim sa aj Vam pomoct tel.0949118940 ,0904064269 Nitra

babulka6783
3. máj 2014

hojte bývam krátky čas vo Vranove nad Toplu a rada by som si tu našla kamarádky budeme mat o čom určie komunikovat tieš mam za sebu neuspešnu IVF

zdravotak
6. máj 2014

Pomožem Vam činskou terapiou

hastr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
141993
18. apr 2015

ja sa tesim na babo a no priatel sa boji ... 😢 co robit ? mat necakane babo? ked ja ho tak velmi chcem 🙂

branislavn
20. máj 2015

Portál Otehotnenie.sk je komplexný zdroj informácií, rád, tipov a produktov, ktoré Vám pomôžu na Vašej ceste za vytúženým dieťatkom. Stránka zameraná na neinvazívnu liečbu neplodnosti a problémy s otehotnením je najväčšia svojho druhu v Európe. Už od roku 2009 pomáhame párom v celej Európe pri problémoch s mužskou či ženskou neplodnosťou a pri problémoch s otehotnením. Naša stránka Vám pomôže zvýšiť šance na úspešné počatie. Nájdete u nás množstvo rád ako zvýšiť plodnosť, čomu sa vyvarovať, a na aké hlavné veci je potrebné zamerať svoje snaženie. Vysoké percento tých, ktorý podstúpia túto extra cestu k počatiu je úspešných. Spôsobov ako uspieť je veľa. Niektoré sú jednoduché, iné menej. Každý z nich Vás však prinesie bližšie k cieľu a pomôže Vám zvýšiť šance otehotnieť. Najdôležitejšie však je, aby ste túto cestu podstúpili spolu s Vašim partnerom. Keď narazíte na problém, mali by ste spolu nájť jeho riešenie. Pamätajte, že len vy určujete smer, ktorým sa vyberiete!

https://www.facebook.com/pages/Otehotnenie-teho...

profantova
29. máj 2015

Môj problém to nie je ale pridávam príbeh a rady jednej pani, na ktorej stránku som natrafila: http://cestykditeti.cz/muj-pribeh
Možno pomôže...Nech sa Vám darí a môžete sa tešiť z malého pokladu 🙂

luminafuture
10. jún 2015

@profantova Napíšem ti ako som po roku a pol otehotnela, dozvedela som sa o jednom liečiteľovi za ktorým som zašla spolu s manželom, zameral si nás oboch a potom nám dal konkrétne rady....po štyroch mesiacoch sa stal zázrak a otehotnela som. Ak chceš, dám ti na neho kontakt.

nadis21
30. jún 2015

ahojte chcela by som sa spítat,kde zozeniem čaj z alchemilky ... na plodnost .. Dakujem 🙂

zuzanka1610
2. júl 2015

Ahoj no ja som brala antikoncepciu vyse roka a po skonceni som mesiac nato ostala tehotna pri druhom to bolo to iste a teraz cakam tretie

avi24
3. júl 2015

@nadis21 ja si ho kupujem v lekarni

mamina2388
3. júl 2015

ach ked to tak citam je mi az do placu, jaj...

mamina2388
3. júl 2015

Prepacte, ak som niekoho mojim predoslim prispevkom nahodou urazila, .. ale mam tazku zivotnu situaciu a ma to tu naozaj rozplakalo, kolko vas tu je zien a aj parov co nemozu mat babetko ☹
Posielam vam aspon vela pozitivnej energie, a myslite v dobro a verim ze sa vam uz raz len zadari.
Skusim mozno poradit, kamaratka tiez z muzom nevedela otehotniet, tak ale uz neviem v akom pomere, popijala tiez cajik z alchemiky a kyselinu listovu 3 mesiace pred skusanim, (nedarilo sa im 5ci 6rokov, 3asistovane a nic,), tak skusili toto a po tych troch mesiacoch snazili dalsieho pol roka az to vzdali ze si adoptuju a ako tak zacali vybavovat,....tak to bolo ostali ,,tehotny,, - skuste sa asi aj sustredit na nieco ine,...neviem nebola som v situacii aku prezivate, a verim ze je to velmi narocne najme na psychiku,...uprimne zo srdca vam drzim palcek aby sa vam stastlivo zadarilo.

zibi
3. júl 2015

@nadis21 skus kupit gynastan tam je alchemilka , alebo cisty v lekarni ..a teraz do augusta aj alchemilka rasite na lukach ...ja som si nazbierala nej je cerstva 🙂
http://www.pilulka.sk/gynastan-bylinny-zensky-c...

nicole19
16. júl 2015

Ahojte, skúste vyskúšať včeliu materskú kašičku. Včelia materská kašička je sekrét zo žliaz včiel – robotníc , ktorá je určená na výživu lariev a zabezpečuje ich rýchly rast a rozvoj. Je to zvláštna látka smotanového vzhľadu a konzistencii. Larva včely – robotnice sa kŕmi touto kašičkou len prvé 3 dni a priemerná dĺžka života včely je 45 dní. Matka sa živý kašičkou celý život , ktorý trvá 4 – 5 rokov.
Je to vysoko výživný produkt s veľkým obsahom proteínov a vitamínov. Včelia kašička pôsobí blahodarné na mozog , spôsobuje zväčšení počet erytrocytov , súčasne zvyšuje množstvo kulocytov a hemoglobínu a taktiež mení obsah železa v krvi. Materská kašička obsahuje nenahraditeľné kyseliny (arginin , histidin , valin , metianin , triptofan a iné), vitamíny B1 , B2 , B6 , B12 , Bc , C ,H , PP , E , kyselinu fóliovú , kyselinu nikotínovú , biotin a iné.
Hlavne biotin je potrebný na normálnu tukovú výmenu. Vitamín E stimuluje pohlavnú činnosť. Z prvkov ktoré sú obsiahnuté v materskej kašičke , majú zvláštny význam železo , mangán , zinok a kobalt , ktoré sú nevyhnutné pre normálnu krvotvorbu ( spôsobujú regeneráciu a tvorbu červených krviniek). Kyselina pantotenová pôsobí na pevnosť a rast vlasov , vyliečenie popálenín , vredov a rán , Materská kašička ma bakteriostatické a bakteriocidné pôsobenie. Obsahuje 40-45% bielkovín , 20 % voľných aminokyselín , 20 % uhličitanov , 13 – 15 % tukov.
Ženám sa po užívaní výrazne zlepšila kvalita pleti a mnohé z nich otehotneli už po 3 mesačnej kúre. Pri výbere uprednostňujte prírodné produkty 🙂
Z vlastnej skúsenosti odporúčam. Užívam ju už niekoľko mesiacov a zaznamenala som množstvo pozitívnych účinkov. Pôsobí tiež proti stresu, starnutiu, podporuje imunitu, zlepšuje stav pokožky a vlasov, zvyšuje energiu a veľa iného 🙂

atka1989
19. júl 2015

@nicole19 kde sa da kupit a co stoji?

nicole19
19. júl 2015

Atka1989 na stranke forever living, ked sa zaregistrujes mas 15% zlavu 🙂 stoji to po zlave cca 30€ davka na mesiac 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre