Nemôžem otehotnieť. Ako postupovať?

babenko21
10. nov 2008

Ahojte mám 29 rokov a nemôžem otehotnieť.Neviete aké su postupy vyšetrenia?Robili mi výter z maternice a to je v poriadku.A aj manžel je v poriadku.Lekár ma posiela na laparoskopické vyšetrenie.No ja si myslím že to by mohla byť tá posledná varianta ísť pod narkozu.Máte stým nejaké skúsenosti?ďakujem za každú odpoveď 🙂

bunda1989
31. okt 2015

ahojte mam 26 rokov mam dvoch chlapcou jeden ma 6 rokov druhy 4 a snazime sa uz dost dlho z manzelom o dalsie ak bi sa podarilo dievcatko no nejak nic sa nedeje niekedy aj kramy mi meskaju aj tri mesiace bola som aj u ginekologa a povedal ze je vsetko v poriadku ze mozem kedy kolvek otehotniet a nic sa nedeje

juditka_d
5. nov 2015

@bunda1989 skusala si inofolic? ak máš nepravidelný menzes, moze byt chyba aj v tom ze nemáš ovoláciu. Pri sexe počas ovulácie nepoužívajte lubrikanty na báze vody. Odporúčam Proseed gel (namiesto lubrikacnemu) ulahcuje priechod spermií k vajíčku. Nám pomohol 🙂

bunda1989
6. nov 2015

@juditka_d mi ziadne gely nepouzivame inofolic som brala a nic a hej mam nepravidelny enzes

juditka_d
6. nov 2015

@bunda1989 ja som inofolic uzivala od Januara, manzel folandrol len necely tyzden, ale vyskusali sme ten Proseed gel a hned v ten mesiac to vyslo, co som fakt necakala.

bunda1989
6. nov 2015

@juditka_d aha no viskusame

maminka1986
6. nov 2015

@bunda1989 ahoj ak maš nepravidlený menezes a si silnejšej postavy tak možeš mat kludne PCO ..to som mala a mam aaj ja.nem nepomohol ani inofolic ani čaje cvičenie vtiaminy...3,5 roks asme sa snažili....pomohlo IVF hned na prvý krát vyšlo a ja vklad našeej lásky

maminka1986
6. nov 2015

@bunda1989 no práve čitam že ti am 3 mesiace mešká menzes-to teda v poriadku určite nie je!!!!zmen doktora to je dáky idiot....nie je normalny cyklus ked ti takto mešká ...ihned vymen aj aj som menila tiež mi toto tvrdil dva roky! debil..nakoniec som mala PCO zvyšeny testosteron a všetko s tým spojene čo je pri PCO....

vydrnik
6. nov 2015

Len nahodou som narazila na tuto diskuziu.Vsetkym x ienkam drzim palceky sby sa dockali vutuzeneho babetka.Z vlastnej zkusenosti viem aky stres to je pre zenu ked tuzi po babetku a dlho to neide.Ale k veci syn nasej susedy je lekar v nemocnici a jeho zena zdrav.sestricka v ambulancii v nemocnici dlhych 11 r.cakali na vytuzene babo az zabralo umele oplodnenie a loni v Aprili sa jim narodili dvojivky chlapci a v Januari budu mat dievcatko ktore pocali.prirodzenou cestou

bunda1989
6. nov 2015

@maminka1986 a co je to IVF to som este nepocula

vydrnik
6. nov 2015

@bunda1989 odpoviem ti za maminku1986 je to zkratka pre mimotelove oplodnenie

bunda1989
6. nov 2015

@vydrnik aha a ako sa to pouziva

vydrnik
6. nov 2015

@bunda1989 je to umele oplodnenie kedy sa zene odeberu vajicka a opoldni spermatom a oplodnene vlozi spet zene a bud sa udrzi alebo nie

maminka1986
6. nov 2015

@bunda1989 MIMOTELOVE OPLODNENIE IN VITRO FERTILITY-IVF....

maminka1986
6. nov 2015

@bunda1989 že ako sa to použiva ach bože..prepáč ale mylsim že existuje aj take ničo ako google alebo youtube a tam je vštko ukazane či vysvetlené...je to zložitý proces...finančne psychicky a aj fyzicky pre ženu...kto to nezažil nikdy to nepochopí

vydrnik
6. nov 2015

@maminka1986 nehnevas sa ze som jej odpovedela za teba

maminka1986
6. nov 2015

@vydrnik ale kdeže len sa čudujem že to nevie ...a ked niečo neviem hodim to do googla 🙂

vydrnik
6. nov 2015

@maminka1986 tiez ma to zarazilo sak sa vsade o yom rozprava vela pise.Prajem ti krasne spokojne tehulkovanie

maminka1986
6. nov 2015

@vydrnik dakujem pekne si zlatá 🙂no ved práve...len asi ti eženy čo nemali nikdy problem to nevedia...čo už no..je to tabuizované dost asi preto :/ pekný večer

vydrnik
6. nov 2015

@maminka1986 aj tebe prajem krasny vecer

bunda1989
14. nov 2015

Viem ze je to blbe ze som sa pytala ale naozaj som otom edte nepocula a prvy krad mam taky problem no a na google hodit to ma fakt nenapadlo a vobec nemala som cas ale dakujem za rady

kale13
15. nov 2015

@bunda1989 skus brat pupavkovy olej.. mali by mat v lekarni

bunda1989
15. nov 2015

@kale13 aha dakujem za radu

majulienka1995
2. aug 2016

Ahojte ja mam problem stym ze nemozem otehotniet snazime sa z frajerom ale neako to nejde co mam robit lebo velmy tuzime po babatku :( sme spolu rok stale nic

krenzelak
7. sep 2016

ma niekto zaujem? ak nie skonci v kosi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre