• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

24. januára 2017 
@mata1001 neviem z coho mam taku naladu jedla som prazenicu mozno mam salmonelu :grinning:
24. jún 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na dnes koncim aj ja....pradlo caka a aj sa trosku umyt zislo........ :grinning: pa pekny vecer cmag
24. jún 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petus paaaa
24. jún 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano baby......
25. jún 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babule.... vrabcek, krasna fotecka....willi....tesim sa s tebou a cakam na spravy 7.7. :grinning:
VYHRALI SME!!! :grinning:
a teraz smutnejsie.....museli sme dat utratit nasho psika....mal 15 rokov a bol uz velmi chorucky....tak som vcerajsi vecer preplakala :pensive:
25. jún 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak to mi je luto :frowning2: aj my sme to museli prezit minuli rok mal 13 rokov a ostal nam znicoho nic ochrnuty ale uz mame noveho psika z utulku :wink:
25. jún 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 pekne sa drzis! len tak dalej! kolko mavas LF?
25. jún 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ja neviem tak asi tych 14 dni??
25. jún 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 aj my sme mali tohto z utulku.... bol to najlepsi pes, akeho sme kedy mali..... vlciak..
25. jún 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to su vdacne psiky........ sup do utulku pre noveho
25. jún 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
25. jún 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 vcera som pri placi povedala,ze uz ziadneho nechcem, lebo zase sa budem musiet vyrovnavat s tym, ked odide...... ale potom sme si povedali,ze ked bude male vacsie (tak dva roky), tak si nejakeho zadovazime
25. jún 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@camelco ahooooj
25. jún 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze som sa konecne dostala aj na MK :slight_smile: ........... vcera nam v robote rozsirovali siet tak sme mali vypadok, dufam, ze dnes to uz bude lepsie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. jún 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :slight_smile:
adi, to mi je luto, ale patnast rokov je na vlciaka naaaadherny vek .... my sme mali dvoch a jeden umrel stvorrocny - na pretoceny zaludok- a druhy osemrocny - mal tumor na oblicke :frowning2: .... uvidime, kolko sa doziju nasi sucasni - to uz nie su vlciaci
25. jún 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim, ze rozoberate smutnu temu ...........
@aduliak postupne preboli ja som tiez tym presla, a najhorsie bolo ked som prichadzala domov a nikto ma uz neprivital :frowning2:
25. jún 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak viem ako sa citis :frowning2: my sme si to prezili pred 4 rokmi trojnasobne :cry: hrozny rok
mm zomreli dvaja jazvecici 9 dni po sebe a mne o pol roka taky maly krizencek... bolo to pre nas strasne... niekedy placeme este aj teraz ked si na nich spomenieme... boli ako clenovia rodiny...

@camelco presne... ked si zvyknuta, ze po tebe zacne niekto skakat a vrtiet chvostikom... a zrazu nic... :cry:

inak dobre ranko prajem

@petuska123 drz sa pekne :slight_smile:
25. jún 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby adu je mi to luto :frowning2:
25. jún 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/2a4a99
vcera bol moj mm strasne smutny ked som mu povedala o tom spg........aj mi slzy isli
tak som mu povedala nech ide dnes zase do toho heliosu osobne a nech si to necha vysvetlit
25. jún 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludi, ahoj :slight_smile: ...mmm, verim, ze si ho nepotesila, ale takisto verim ,ze to nie je take zle :wink: .... potom, prosim, podaj spravy :slight_smile:
25. jún 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a btw uspesne stupanie :slight_smile:
25. jún 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata ako sa vam dari?
adu, je mi luto vasho psika :unamused:
25. jún 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby....musim sa s tym zmierit..... :frowning2:

@ludinka a odpisali ti z toho Heliosu? viem, ze si im mail posielala....
25. jún 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby takze nebudete mi verit ale prave mi volal mm :slight_smile:
a ze mu tam povedali ze v nom nevidia ziadnu pricinu ze ten spermiogram je naozaj dobry! a ze ta norma je naozaj 3 % koli darovaniu spermii
tak ja uz tomu naozaj nerozumiem ale strasne sa tesim , uvidim co na to este povie moj doky lebo je to nejake divne cele.....
25. jún 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu zatial mi neodpisali som zvedava ci vobec odpisu....
25. jún 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga u mna toto stupanie naozaj nic neznamena :grinning: tak ako som dnes hore, zajtra mozem byt zase na 36,2 :confused:
25. jún 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka to je cele zvlastne :confused: a viac mu nepovedali? nevysvetlili? len ze je to dobre?
25. jún 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludi, vidim, ze si rada poskakujes .... a teda nerozumiem tomu ani ja velmi - ale asi to znamena, ze by ste mali 15, keby idete niekde inde :confused: a to ozaj nie je celkovo zly vysledok :wink:
25. jún 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black vraj mu to vysvetlovala vsetko podrobne.......ale ja neviem presne co
a povedala ze nevidi problem otehotniet spontanne
ale este uvidim co povie moj doktor........popripade ho posle k urologovi aspon uvidime na porovnanie tie vysledky
25. jún 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok