• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
luga ale ved jej tam napisali, ze ma normalne 1,5 percenta a abnormalne 98,5 percenta :confused:
25. jún 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka no tak asi jej treba verit... aj ked my tomu nerozumieme :wink:
ludi, to je dolezite, ze mu povedali, ze nevidi problem otehotniet spontanne :dizzy_face: ... to nie ako ked nas hned na ICSI posielali :rolling_eyes:
ano? napisali, ze abnormalnych 98,5 ? :confused: ....to som nejako nezachytila :unamused: ... tak uz som z toho jelen :sunglasses:
25. jún 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga dufam ze mas pravdu pri tom mnozstve 75,5 mil mi to hadam mohlo stacit........
ale na tom papiery je jasne napisana ta diagnoza teratospermia takze je to cudne...skoda ze mi neodpisal z toho heliosu aj ten lekar aspon by sme mail aj iny nazor na to
25. jún 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga presne, aj nas :frowning2:
ohladom tych abnormalnych to tu ludinka pisala...
25. jún 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ano je to tam tak napisane :confounded: 98,5 abnormale a 1,5 normalne
25. jún 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to neviem, preco ma potom kazdy inu normu :unamused: ... asi to tu neporiesime, uvidime, co ti povie dr. - aspon budeme zase o nieco mudrejsie
25. jún 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, ved pravdepodobne tam aj tak skoncime s muzickom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... co uz :sunglasses:
25. jún 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja stale verim ze nie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jún 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby hadam tam neskoncime....musime sa riadne snazit a verit ze sa to podari :grinning:
25. jún 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska dufajme
25. jún 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musi nam to uz vinst :grinning: ja mam taku tuzby si spravit test ale je este skoro asi :unamused:
25. jún 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 este cakaj, aj ked bude biely, tak mas este sancu, takze je to zbytocne... :wink: pockaj este
25. jún 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no tak pockam........ :wink:
25. jún 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, ja uz dufam a verim len v to, ze dieta mat budem, ale vobec sa nezaoberam tym, ze ako - proste uvidim (povedal slepy)
25. jún 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 podla mna sa pred 12 dpo neoplati testovat.... ved niektore baby mali este na 14 dpo slabucku ciarku
25. jún 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
testovat sa oplati az po vynechani mrsky podla mna ... alebonetestovat a po par tyzdnoch rovno na utz :grinning: - len kto by to vydrzal, ze? :sweat_smile:
25. jún 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby na stranke ceskeho heliosu som nasla toto:
Kdy je spermiogram normální?
Aby byly hodnoty spermiogramu normální, měl by ejakulát splňovat níže uvedené normy.
Objem ejakulátu: minimálně 2 ml
pH: 7.2-8.4
Koncentrace spermií: 20-250 miliónů spermií/ml
Celková pohyblivost spermií: minimálně 50 % pohyblivých spermií
Počet progresivně se pohybujících spermií (WHO třída a): minimálně 25 %
Počet morfologicky normálních spermií: minimálně 3% morfologicky normálních spermií *
* tato striktní morfologie byla vyvinuta na základě dlouhodobých zkušeností s léčbou poruch reprodukce australským Sydney IVF

25. jún 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze helios sam osebe ma asi ine normy alebo proste ine vypocty.........kazdopadne tie 3 percenta nemame ,ale asi na zaklade toho celkoveho mnozstva usudili ze je to ok........teda aspon dufam :unamused:
25. jún 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska na test este pockaj- inac je to skoda penazi :wink:
25. jún 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prijali si za svoje ine normy .... ale nie je to normalne norma pre jednu "vec" ma byt jedna - potom sa v tom vyznaj :unamused:
25. jún 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga presne tak
25. jún 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ........ kazde centrum, laboratorium ma ine hodnoty :angry: a najhorsie je ked ti nepovedia referencne (od -do)
25. jún 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz ten moj doktor sa ma ako z toho vysomarit on mozno pojde podla inej normy a nnebude mi chciet robit ani ten HP :angry:
25. jún 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
camelco, ja viem - a pochopim to napr. pri hodnotach hormonov a pod.- pretoze kazdy moze pouzivat iny pristroj, prip. metodu stanovenia ... ale pri spermiograme to proste nepochopim - pretoze tam sa pozries pod mikroskopom a vidis - nie?
ale v podstate je to jedno - podstatnejsi ako cisla je vysledok :slight_smile:
25. jún 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka tak povedz svojmu lekarovi len to, ze ti povedali, ze je spg v poriadku a nenos mu vysledky :wink:
ved on nemusi vidiet vysledky spg, hlavne nech teba pozrie, prip. lieci... mna moja hned odbila, keby som vedela, ako ma odbije, tak jej ani nepoviem ake sme mali vyslekdy... :unamused:
25. jún 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ......... vysledok je najpodstatnejsi :grinning: .......... co tam po cislach, hlavne nech to konecne vyjde :wink:
@ludinka .......... urcite ti urobi ten HP :wink:
25. jún 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa vcera docitala, ze ten cesky Helios prevzal normy zo Sydney... asi kazdy kto robi vyskumy ma ine normy...
25. jún 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja osobne by som mu vysledky neukazovala a tiez by som mu povedala, ze vysledky boli ok :grinning:
25. jún 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok