• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
@adrika0 nieje zaco :slight_smile: uplne ta chapem ako sa citis, ja tiez cakam, co bude, tento cyklus som brala clostil a aj Pregnyl mi pichali a som 24DC, cize tiez cakam ci sa podarilo......trosku som si popozerala temy o tom kedy testovat a je to take rozne, niekomu ukaze test aj na 8den po oplodneni, niekomu neskor a niekemu az ked meska mentruacia.....docitala som sa, ze na 26DC sa da zistit z krvi tehotenstvo...cize asi aj z testu...neviem ale presne, lebo fakt s tym nemam skusenosti. Ja idem skusit testnut teraz v nedelu co budem 26DC :slight_smile:
25. jún 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte treba sa snažiť o bábätko. :slight_smile: no ale keď to nejde, tak to nejde :(
25. jún 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kocka1 ahoj :slight_smile: to je kazdeho osobna vec...ja si myslim, ze aj ked to nejde, raz sa to podari :wink:
25. jún 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brumca no vidiš tak aj ty si na tom tak nejako ako ja......ja mam ale asi trochu dlhší cyklus lebo mi az na 20 den pichli pregnyl a teraz poctivo papam duphaston.....tebe nedal?????no som zvedava čo ti v nedelu ukaze test držim palčeky.....a ako dlho sa snažilkujete????
25. jún 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika0 dakujem, dam potom vediet :wink: Duphaston som brala na upravu cyklu, po vysadeni HAK som mala menstruaciu az po pichnuti injekcie alebo po tabletkach....brala som potom aj Lutenyl. Cize s nasim snazilkovanim je to take, ze ani neviem napisat kolko sa snazime, lebo najdlhsie trvalo kym sa upravil cyklus po ani nie dvojrocnom uzivani HAK (trvalo to skoro rok a pol...HAK uz nikdy viac). Mam este do toho zvyseny hormon prolaktin, ktory zabranuje ovulacii. Preto beriem druhy cyklus Clostil a teraz mi pichali aj ten Pregnyl.Ale som toho popisala :slight_smile: a vy sa ako dlho snazite?
25. jún 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brumca no u nas je to tiež asi take nejake komplikovane....ja som tiež brala pred dvoma rokmi HAK inak nebola mrcha potom som sa rozhodla že stačilo,no a hned po vysadení som otehotnela ale neuspene....bez srdiečka a odvtedy nič mame za sebou spermiogram,sledovanie ovu.folikulometrie,hormonalne profily,štítku a teraz prvy cykulus aj stimulka......
25. jún 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak juj k tomu psikovi...to je horzne...az teraz som is to vsimla je mi to luto...ja som tiez zazila podobne ale s mackou mali smse ju 15,5 roka a dostala rakovinu prsnej zlazy...nebola vykastrovana a preto...ale aj tak dlho zila a bolo to strasne..skoro som si dusu vyplakala..mala som pocit ze neplacem ani rpi cloveku tak ako som pri nej plakala.. :fearful: :frowning2: :cry:
25. jún 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brumca mas pravdu to je pravda, kazdy si je strojcom svojho stastia
25. jún 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a bre rano baby.............dnes som nemerala nechcelo sa mi vstavat :grinning: :grinning: :grinning: rano zajtra odmeriam :grinning:
a inak co nove???
26. jún 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
novy den :wink:
26. jún 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ahoj ako vikendujes???????? :slight_smile:
26. jún 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial varim :grinning: ... a co ty?
26. jún 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojček :wink:
26. jún 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jún 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ahoj, ahoj
26. jún 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa mas???,vikendujes o dusu?? :grinning: ja aj hej,,rano som vstala o 9 hod.trosku som bola hore DO 11 hod.potom som sa najedla a spala som do teraz a hlava ma trosku boli..........rano teplotu som nemerala tak neviem ako som na tom dnes a to som 10 DPO po ovulke :grinning:
26. jún 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ano víkendujem doslova a do písmena. Ešte mi treba upratať ale táááák sa mi nechce
26. jún 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 tak ser na riadenie...a oddychuj
:grinning:
26. jún 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 asi máš pravdu :slight_smile:
26. jún 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 tak vidis a mozes pisat na kona :grinning:
26. jún 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 decka ti co robia??uz sa tesia na noveho clena rodiny??
26. jún 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 to malo ist tebe o tych deckach dene ..pisem zas sama sebe strasne :angry:
26. jún 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixyixixixipeta ty si číslo si moja krvná skupina ja som taktiež riadne trdlo. :wink: Chalani su s mojimi rodičmi na chate takže hurááá mám prazdny byt.
26. jún 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 a nie je ti smutno..a teraz by ta potesilababa co?????? :grinning: a mas aj mena dake vybrate??
26. jún 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smutno?? myslíš že som terz sama doma nieeeeee ja saa vytešujem ako blazon decká mi daju zabrať su to pubertiaci
26. jún 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievčatko by ozaj potešilo. trošku by sme to tu vyrovnali xixixix. mená máme . Nella, Filip, Alex
26. jún 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 aha tak to bude riadny vekovy rozdiel medzi nimi??a kolko maju pubertiaci rokov??
26. jún 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to teda bude. Sebastián má 14.r a Samuel má 12.r
26. jún 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verím že sa trošku skludnia a zapratám ich povinnostami
26. jún 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 a ak to bude baba mas uz meno vybrate???
26. jún 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok