• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
ja si tiez dni nenavyberam a o troch dnoch volna sa mi moze tak akurat snivat ... mam max jeden volny vikend za tri tyzdne :frowning2: ...uz mi z toho sibe .... snazime od zaciatku tohto roka - celkom dost :unamused:
7. nov 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vdaka za povzbudenie :slight_smile:
7. nov 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga a ja si myslim ze moja praca tiez ovlyvnuje ze nemozem zatial otehotniet, :unamused: proste ja si myslim ze zakazdym ked prichadzam do prace prechadzam cez security, a ten skener kovov,...proste ja si myslim ze to skodi :angry: ale nic nenarobim, a ked vidim ak cestuju ludia s takymi krasnymi babatkami :unamused: alebo tehotne baby s krasnymi bruskami :frowning2: vzdy si spomeniem na seba ze aj ja by som chcela take :frowning2: ja im prajem nech maju take krasne deticky, len mi pride troska smutno, ze aj ja by som mohla uz tak cestovat s takym malym kuriatkom v naruci :frowning2: a este ked potrebuju zlozit kocik, a ja samozrejme neviem ako sa skladaju to mi ich davaju drzat v naruci :frowning2: baby viete co je to za pocit :frowning2: krasny a pritom mi je potom troska smutno, ale nemozem na sebe nic dat znat, lebo nikto v praci nevie ze sa o babo snazime a ani nechcem aby sa to niekto dozvedel :frowning2:
ale kedze toto je pozitivna tema :wink: verim ze teraz ak si meriam teploty, uz nebudeme strielat do cierneho a budeme strielat do cielu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od zaciatku roka, a od kedy merias???
7. nov 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna to je tak ze mam 3ranne, 3 popoludni a 3 dni volne, preto mi vzdy vychadzaju inne dni volne a pracujem aj cez vikend :unamused: ale nieje to zla praca, su aj zle dni aj dobre, predpokladam ako vsade :angry:
iba musim povedat ze skoda ze som sa nedala nahovorit skor na tu teplotu aspon do ovulky :angry: bola som blba :angry: ale dobre ze ste ma prehovorili :grinning: :grinning: som rada ze som aspon zacala
:grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, neboj, budes aj ty drzat svojho drobca a verim, ze onedlho ... ja uz tiez rozmyslam, ze ci mi nejako rontgen nemohol uskodit a tak, ale to su uz take vymyslacky, clovek mysli na vela veci, ked sa nedari...
teplotu som zacala len min. mesiac meriat - tiez som mozno mohla skor, ale .... (som lenivaaa :slight_smile: )
7. nov 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... a ty uz si asi fuc :slight_smile: ... tak prajem prijemnu pracu :slight_smile: ...mne sa to, nastastie , uz krati :slight_smile:
7. nov 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie stale som tu :grinning:
7. nov 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som bola tiez velmi leniva s tym meranim a myslela som ze sa tym budem viac stresovat ak zacnem merat, ale nie myslim ze som pokojnejsia lebo viem ze este nebola ovulka :sunglasses:
no ale v tom mas pravdu ze si uz domyslame vela veci ze preco sa nedari, :angry:
ale hadam coskoro :wink: myslim stale pozitivne :wink: a dufam ze nas vypad domov nam len a len pomoze odpruzit sa od tohto stresoveho zivota :wink:
7. nov 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako to? :slight_smile:
7. nov 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo tu je len 11,45 :grinning:
7. nov 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako casto chodite homky?
7. nov 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, ma to vobec nenapadlo :grinning: ... tak to mas este vegeeeeet :grinning:
7. nov 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no urcite musime odtialto vypadnut kazde 3,alebo 4 mesiace, lebo by som asi zosalela bud dovolenka alebo domov, :slight_smile: proste toto pocasie ma zabija :frowning2: uz sa tesim ak sa vratime nastalo domov, ale to je este otazne kedy ???
no este troska vegetim :grinning:
inak ktory den cyklu mas teraz??
7. nov 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verim, ja som v sr, ale domov, do pd, by som chodila stale, aj dnes ideme aspon na jeden den, je to fakt nieco ine.... a to si neviem predstavit byt tak daleko ... a ake mate plany?
ja som 7 DC, takze makacka ma caka tak za tyzden :grinning:
7. nov 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co je na tom pozitivne o tyzden mam volny vikend :grinning:
7. nov 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to musite riadne zamiesit aby s toho vysla mala skrupinka :wink:
no tak to vypada ze ja budem mat volne na moju ovulku a ty na svoju :grinning:
poviem ti ze je to sila zvyku, ale pravdu povedat, neviem si predstavit tu zit do konca zivota, :confounded: proste sme tu aby sme splnili nase plany :wink: dokoncit domcek, kupit auticko a zalozit popri tom rodinku :grinning:
poviem ti ze je to este tahsie, lebo kedze moj manzel je poliak, to vzdy musime delit dovolenku na 2 kraje, cize pol na pol, nehovorim ze to je zle, ale dakedy to by som si chcela fakt oddychnut a tych 12 dni, to nestaci na 2 kraje, :frowning2: kazdy ta chce vidiet, s kazdym sa rozlucit, a tak potom sa vraciam viac unavena nez oddychnuta ale spon viem ze vidim svoju krasnu rodinku, :grinning: moje male krstniatko :grinning:
7. nov 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, majus, máte to ťažke, Vás obdivujem, ale hlane, že ste spolu... :grinning: my síce bývame v sr, ale mm robí v zahraničí, tak sme spolu len cez víkend... :frowning2: tiež nič moc...
7. nov 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala teroristicka skupinka :slight_smile: ... tak stastie nam praje, len ho vyuzit :slight_smile:
to verim, ja ked len idem pozriet jednu mamku, druhu, sestru, starku, tak mam dost a zaberie mi to casuuuuu :slight_smile: ... a s manzelom sa ako rozpravate? :slight_smile:
7. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj balambi,
tak to mi sme aspon spolu :unamused: ale zas velmi daleko v zahranici, baby verte mi ze mavam riadne depky, a to hlavne vtedy ak sa vratim zo svk tu :unamused: znova si zvykat :unamused:
ale uz nie dlho a pojdeme naspat, mozno 2,3 rocky no maximalne sme ratali 5 rokov :grinning: co sa vam moze zdat hrozne vela,ale uz som tu 4 roky a neviem ako mi to ubehlo :grinning:
balambi, ver mi ze ty mas mm aspon cez vikendy, poznam baby ktorym mm prichadzaju raz do mesiaca :wink:
7. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: baby, ide ma poraziť...ja som taká krava...do teraz som mala ms vždy 18-teho, postupne sa mi to posunulo na 14-teho a minulý mesiac 11-teho...lenže ja stále počítam, že ms príde až o týždeň, teda že by nemusela a dnes ráno sa zobudím, pleť ako tesne pred ms, bolesti podbruška, ale také, že už každú chvíľu dostanem a vôbec som to nechápala...až teraz mi zaplo, že veď už teraz v stredu.. :frowning2: normálne ma to rozhodilo....ja som úplne šiši.. :angry: :frowning2:
7. nov 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, tak to mas este horsie - sucitim ... to sa aj to babo tazko robi :unamused:
7. nov 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to zavisi :grinning: ak je pekny a dobrucky to s nim rozpravam po polsky uz som sa naucila za tych par rockou, no a ak ma nastve to s nim rozpravam po slovensky, co jemu moc nejde :grinning: vtedy ho riadne vytacam, lebo nie vsetkemu rozumie, :grinning: :grinning:
nie nadarmo sa hovori ze my baby sme sikovnejsie :grinning:
7. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem :grinning: ale keď tá ovu je vždy v týždi.. :angry:
waw...ešte 5 rokov..ale máš pravdu, strašne rýchlo to tam ubehne, ja som síce nebola tak ďaleko, ale tiež mi to uletelo ani neviem ako...a kde bývaš tu v sk?
7. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, viem ake to je :unamused: ako si pamatam ze kedysi som bola velmi rada ze mrcha chodi na cas, to teraz ju priam neznasam :angry:
7. nov 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: majuš, to máš dobre vymyslené... :grinning:
luga, to máš pravdu, veeeeeeeeeeeeelmi ťažko sa robí bábo, ale my sa nevzdámeeeee :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, pekne :grinning: jasan, ze sme sikovnejsie
balambi, nie si sisi, je to normalne v "nasom stave" :grinning:
7. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, ja som z Oravy :grinning:
hrozne sa tesim na hory, cerstvy vzduch :grinning: fakt moc moc sa tesim, :grinning:
vsak mne pripada ako keby som tu bola len rok a uz som 4, cas tu leti hrozne rychlo
7. nov 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny kraj a s manzelikom ste sa stretli uz v uk?
7. nov 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus :frowning2: veru, neznášam ju a dúfam, že nepríde :grinning: a takto to budem vedieť aspoň skôr / aj keď príde :angry: a môžeme začať od znova...len ma to zaskočilo, ako zle som to vypočítala...sa mi to ešte nestalo....som trdlo...a v stredu mám narodky, tak to bude "dáreček"...
7. nov 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok