• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

2. decembra 2016 
autor
@blackrose to keby sa mi podarilo, tak možem byť tehotná jak slon, 22 mesiacov... :grinning: :grinning:
Ale nie, tak jasné,už chcem mať malého pri sebe, netrpezlivosť graduje, ale stále je to v pohode... Ďakujem Bohu za každý deň čo nemusím byť v nemocnoci na rizikovom...
2. júl 2010 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nina88 ktovie, mozno uz zajtra budes mat maleho na svete a prides nam len o par dni s fotockou oznamit... juj, to je take vzrusujuce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. júl 2010 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nina88 tak to ti verim, ze sa tesis na maleho :slight_smile:
inak my sa to ani nedozvieme ze rodis... jedine, ze by si si zobrala notebook na porodnu salu :grinning: :grinning:
2. júl 2010 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
willi, myslim dnes na teba, dufam, ze sa ozves s dobrymi spravami
2. júl 2010 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja myslim na willi....dnes ma mat kontrolu....

@nina88 ja si musim zatial zaklopat, ze ma nic neboli, iba krize sem tam....a teraz mam z cvicenia normalne svalovicu v lavej nohe a v lavej polovici zadku :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2010 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no veru Ninka.....mam napad...dam ti cislo a budem cakat na sms :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2010 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@blackrose ak sa nebojíš že som terorista, pedofil a neviem čo všetko, pošli mi tvoj mobil do IP a ja ti napíšem z pôrodnice a možeš babám oznámiť... :wink:
2. júl 2010 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@aduliak no fajn adi, pošli... :wink:
2. júl 2010 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok, to je super napad a budeme mat cerstve novinky :slight_smile:

@nina88 ty terorista a pedofil :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2010 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nina88 ze pedofil :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2010 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte luga a black... ja sa mam celkom fajn... nebola som tu, lebo som bola doma , pretoze ma boleli usi a zuby... poviem vam 1x v zivote ma boleli usi a bolo to dost neprijemne... ale inac sa mam celkom fajn .. mrchu ocakavam v pondelok, tak uvidim ci dojde alebo nie... do ovulky sme sa tusim trafili ..aj bez merania a sledovania... tak uz mi nic ine nezostava len cakat...zrejme ked sa do augusta nic neudeje zacnem premyslat o UO... a vy sa ako mate?
2. júl 2010 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati, nic prijemne - bolesti usi doverne poznam, aj ked z detskych cias, ale pamatam si, uz je dobre?
a s ms sme na tom podobne - tiez niekedy v pondelok - prip. neskor-cakam, len my sme sa velmi pravdepodobne netrafili - ale neva
2. júl 2010 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: MÁM KRÁSNE SPRÁVY!!!! WILLI JE V PORIADKU, BÁBO MÁ 76 mm a bije mu srdiečko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. júl 2010 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte zienky.prave som sa vratila z poradne...a dokopy som sa nic nove nedozvedela...ninka tebe robia utz za kazdym ked idem do poradne?
katka dufam ze sa mas uz lepsie...
2. júl 2010 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej tak to sem musim prispiet a pogratulovat :dizzy_face:
2. júl 2010 o 10:15  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nina88 to je uzasne!!! willi...taka som rada! a aky su uz velky!
2. júl 2010 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mata1001 a ste uz dole hlavickou ci nevies?
2. júl 2010 o 10:17  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juj, som rada, az mam zimomriavky - supis, len tak dalej,willi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. júl 2010 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evitkamalicka neviem.nerobil mi utz...inac dost mi uz ta ambulancia zacina liest na nervy...uz nech porodim...a dufam ze tam budem chodit co najmenej...
willi tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujem
ninka pozdrav ju od nas!! :slight_smile:
katka tak dufam, ze sa mrchy nedockas :wink: uz by si si to zasluzila :slight_smile:
@mata1001 ja po porode pojdem uz len na kontorlu po sestonedeli a viac ma tam uz nik nedostane ak nebudem mat ziadny problem
2. júl 2010 o 10:20  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evitkamalicka ako kam myslis?k svojmu gyn?
willi gratulujem a sa tesim s tebou.... :slight_smile:
2. júl 2010 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mata1001 hej k svojmu
2. júl 2010 o 10:22  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evitkamalicka nie si s nim spokojna?
2. júl 2010 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mata1001 na co tam mam chodit ked nemam problem? ja som bola prvy raz u gynekologa ked som mala 25 a prve tehu
2. júl 2010 o 10:22  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evit, aspon na preventivky treba chodit, nie :confused:
2. júl 2010 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luga pokial nebudem mat problem nepojdem, aj tak uz dalsie mimi nechceme a davam sa sterilizovat
2. júl 2010 o 10:24  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@mata1001 nie nerobí mi utz stále...
Teraz idem až budúci týždeň, v utorok mu mám zavolať a povie že kedy... To ani netreba mati a neni to dobré pre bábo vraj...
2. júl 2010 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babule, tak ako??? tesim sa velmi Willi, drzim ti palce nech to len tak dalej dobre pokracuje a babatko krasne rastie a je zdravucke... :slight_smile:
Katka ahoj...taktiez ocakavam mrchu v pondelok a tiez sme sa strafili do ovu aj ked som nemerala ale citila som to riadne...tak uvidime... :wink:
Black ahoj.....ako???
jaj no to aj ja nebudem k nemu chodit ked nebudem mat ziadny problem...ale to asi nechodi nikto...evit sice si mi uz hovorila ze kedy uz zacnes chodit do nemocky na prietoky a poredne len som zabudla---kedy?
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok