• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@evitkamalicka ja ked uz idem niekam len autom...neodvazim sa ist peso...maly ma zvykne tak kopat dole do mechura alebo maternice alebo criev ze sa zvijam v bolestiach...ale to len rano sem tam...nohy mi napuchnu len ked vela chodim inak nie...a vcera som sa holila...no to bola groteska...som si tam nevidela(dole) a nohy si uz pomaly ani nedociahnem-myslim lytka dole zo zadu...no uz som myslela ze porodim vo vani :sunglasses:
2. júl 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehotenstvo je uzasne :grinning:
2. júl 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mata1001 ja sa cítim uplne super, keď mi tvrdne brucho, teším sa, vždy ho tak pohladkám a poviem:len pekne nacvičuj, aby to išlo naostro ako po masle... :grinning:
Ja sa pohybujem autom,ale aj tak som stále v pohybe, akurát som doumývala okná vo firme... :grinning: Toto tehotenstvo je uplne iné ako prvé, lahšie mám pocit. Dúfam,že aj pôrod bude lahší, i keď ten 1. bol v pohode tiež... :wink:
2. júl 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga do 9 mes hej..potom sa vacsina uz len trapi... :slight_smile:
2. júl 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 okna????v 39tt??? sa nebojis?
2. júl 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mata1001 na holenie mám grif... Kúp si také gulaté väčšie zrkadlo, daj si ho na spodok vane a našteluj si ho nohami pridržaj a je po probléme... :slight_smile:
2. júl 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mata1001 čoho sa mám báť??
2. júl 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 hovori sa ze by zena vo vys stadiu tehu nemala okna umyvat,vysavat,dlazku umyvat...tak sa len pytam...
zrkadlo mam...no len to vyskusam tak ako si mi poradila....
2. júl 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, aby ta brusko nezvazilo a nevypadla si z okna :wink:
2. júl 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mata1001 to sa asi hovorí kvoli predčasnému pôrodu, ale ja už porodiť chcem... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: @luga to by bolo tragikomické... :grinning: Ďaleko nepadnem...
2. júl 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne umyvala okna pred 2 tyzdnami mama, zakazala mi umyvat :grinning:
2. júl 2010 o 10:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne mm zakazal skoro vsetko...mozem akurat prach utret a riad umyt.jaj a dat do pracky veci...inak vsetko robi on a moja mama...inak zvykla by som si...ale onedlho mi nic nerobenie konci...ale nevadi sa aj tesim...
2. júl 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej baby...aj ja chcem mat take problemy :wink:) :grinning:
Black dakujem....hadam to tentokrat nam 4 vyjde....co nam vsetkym co sme si poslali prosbu do nebicka :wink:
2. júl 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puska16 neboj budes mat aj ty...treba verit.... :slight_smile:
2. júl 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby musime sa posnazit troska (aj ked je uz asi na snazenie neskoro :wink:) aby nam to v tej stvorici vyslo :grinning: :grinning:
2. júl 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, jdu pracovat trosicku .... tento vikend konecne volne volny, tesiiiiim na osemnastu, kedy zacina.... a vsetkym vam zelam vela oddychu a usmevu do volnych dni , papa :slight_smile:
2. júl 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
K nám chodí posledné 3 mesiace pani raz do týždňa na 3 hodinky, to stihne povysávať, umyť dlážku, utreť prach, požehliť mužove košele, kúpelňa+wc... Neviem si to vynachváliť... :wink: 12 eur na týždeň nás to stojí, ale ušetrený čas,nervy a pot... Samozrejme na materskej si to už asi nedovolíme,ale kým sa dá, prečo nie? :wink:
2. júl 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga paaa a uzi si vikendik....
2. júl 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga..tak ideme do toho :grinning: :wink:
2. júl 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pridavam tiez idem na to............... :grinning:
2. júl 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, tak sme bubuci tyzden vsetky tehulky :slight_smile:

@nina88 to je super, ze mate taku pani, hlavne teraz ti to urcite velmi pomoze... sa nemusis nahanat :slight_smile:
2. júl 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose tak ja nabuduci tyzden tehula nebudem kedze vtedy mi este len plodne dni zacnu :grinning:
2. júl 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 budes, len to este nebudes tusit :D
2. júl 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas fuuuu btak to potom by ma musel tampon oplodnit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte koculky :slight_smile: ,

tak najskor Vam chcem podakovat za Vase pozitivne myslenie a pozitivne myslienky vysielane ku mne, ktore urcite tiez dopomohli k tomu dnesnemu krasnemu zazitku :dizzy_face: ...takze ako Vam uz Ninka spominala, mame 0,76 mm a krasne nam bilo srdiecko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....poviem Vam, od dnesneho dna verim na zazraky...v utorok som bola zo vsetkeho velmi znicena..., ale vcera som manzelikovi povedala, ze dnes si ideme pre srdiecko :wink: ....ked som toho nasho drobceka videla, tak som sa neudrzala a rozplakala som sa...SOM NAJSTASTNEJSIA ZENA POD SLNKOM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...nadalej pichame fraxik a v stredu idem ku svojej dr. :dizzy_face: ...idem trosku na slniecko :slight_smile:
2. júl 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@willi gratulujem :wink: uz si konecne mozes zmenit pas, nie? :slight_smile:
2. júl 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@willi myslím si,že už si tvoj drobec zaslúži zmenu pasu... :wink:
2. júl 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wili, to je super...blahozelam...a posli nam tehu virusiky... :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas tak hadam nam budes za chvilu aj ty posielat virusiky
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok