• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
autor
Na kontrolu idem vo štvrtok, cítim sa na rozpadnutie, už všetko tlačí, bolí, malý je velký, lebo keď kopne idem už umreť... :slight_smile: Strašne sa neho teším, mám už všetko pripravené, ožehlené, voňavé, už len krpec aby sa odhodlal... :slight_smile:
6. júl 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja sa ani nechystam :grinning: ja sa len bojim :sweat_smile:

@katka.he tak snad sa len ten testik pomylil :wink: a mm sa ist do toho nemusi :wink: aj tak si vsetko oddries ty... a co chce cakat?? Oni su v tomto niekedy dost cudni :frowning2:
6. júl 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 to musi byt krasne obdobie... vsetko uz prichystane a uz len cakat na ten sprvny den :slight_smile: samozrejme to cakanie nie je prijemne... tak ako kazde cakanie...
6. júl 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@blackrose je to napínavé každopádne... :slight_smile:
6. júl 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak veru, chlapi su dost cudne bytosti..a stale maju s tymto cas...
6. júl 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, a coho sa bojis ? ved ms si uz prezila velakrat :wink: a tehu sa bat tiez nemusis :grinning:
kati, ja verim len ms, hoci aj ta sa "moze mylit" :sunglasses:
6. júl 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 :wink: tak to verim

@luga ja viem ze sa bat nemusim, ale tak nejako v duchu sa bojim, ze to zase nevyslo... aj ked si to stale vyhadzujem z hlavy :wink: tehu sa nebojim :grinning: len sa bojim toho vysledku :wink:
6. júl 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj, tak ja idem znova ranajkovat baby :grinning:

@nina88 to uz mas teraz len take napate cakanie :wink:
6. júl 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevyslo teraz, vyjde niekedy nabuduce, ved toto nebol posledny tvoj cyklus, este ich bude :wink:
a ako ste prezili predlzeny vikend?
6. júl 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly, prvy pokus bol zase neuspesny? :confounded:
6. júl 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga veru, zase neuspesny, idem si zasa popriat dobru chut :grinning: ja uz sa z toho miestami len smejem, sak to uz ani nie je normalne :grinning:
6. júl 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly, tak dobru chut .... nuz ale ved som sa ti ponukla, ze mozes ich hodit na mna a ty nechces :grinning:
6. júl 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, luga my sme boli sobotu a nedelu u svokrovcov a stihli sme odskocit aj na grilovacku k sestre, kedze svagor mal narodeniny a je peter a syna maju patrika :wink: a vcera sme boli na grilovacke u mojho sefa, nas pozval aj s rodinami, tak sme sa riadne najedli, sli na prechadzku po lese (je tam chodnik lasky) a hrali futbal s deckami...bolo super. aj pocasie bolo dobre, bo vcera uz nebolo tak hrozne horuco...a hlavne u nich pod horou je predsa prijemnejsie ako v lese...
6. júl 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ved ja viem :wink: svet sa nezruti... ale ja som tehu! Ziadne take, ze pride mrcha!!!!! :grinning: :grinning:
juj my sme boli cele 3 dni doma, v nedelu sme mali oslavu... svokra mala narodeniny a inak sme sa valali pri bazene :slight_smile:

@isabella_fly tak dobru chut a nech to uz v tebe zostane :wink:
6. júl 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda chcela som napisat prijemnejsie ako v meste :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
/Users/filiphlava/Desktop/mix/05072010084.jpg
6. júl 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco mi nejde pridat fotka??? musim to mat najskor v albume?
6. júl 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, zatial same oslavy - my sme tiez mali grilovacku -v sobotu - dobre bolo, aj som sa trosku opalila konecne :slight_smile: , a v nedelu sme boli kocikovat krsniatko - zlata je, len sa na nas z kociara rehotala - miesto spanku :grinning:
black, super - nepride :slight_smile:
6. júl 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas, neporadim - ale nemusis ju mat v albume, mala by ist pridat hned, skus este raz, mozno mali poruchu
6. júl 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som skusala viackrat...aj vytvorit album, to sa da, len sa do neho nedaju pridat fotky...mozno neskor...skusim znova, ale vdaka luga
6. júl 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ja som sem este fotky nepridavala, ale podla mna to nemusis mat v albume
6. júl 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, preco mi to teraz nejde...no skusim neskor...
6. júl 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusam...
kliknes na pridaj fotky: vyberies fotku z pc, nacita sa napise mi ze "fotka bola pridana"
6. júl 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm..neviem, mne to nejde..neviem, ci mi to dako zablokovali, potom ako som mala album s bobrom a zrusili mi ho...no nevadi...co uz s nimi
6. júl 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su trapni... tak im skus napisat.. a co nam chces pekne ukazat? :slight_smile:
6. júl 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som vam poslat fotku zo vcera, z pracovnej grilovacky u sefa... :unamused: a tiez bobra ako s nami cestoval v aute... no co uz
6. júl 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, este som sa chcela spytat - tvoj muzicek ide do centra na ko spg. a hp alebo k urologovi?
6. júl 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no on ma toho urologa v gynfive, takze ide do centra... a potom na kontorlu s vysledkami k urologovi...
6. júl 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas mozes mi to poslat na mail a ja to sem vlozim :wink:
6. júl 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, takze je tam niekto,kto sa snazi riesit aj problemy muzov...
6. júl 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok