• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
to je nas bobo pri cestovani v aute a vcerajsia opekacka a prechadzka u sefa :sweat_smile:
6. júl 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black :grinning: - jeden by ti nahodou nestacil.... :grinning:
oknosmas, je tam nadherne a bobor aky zlaty - dost maciek pocas cestovania vresti a on - pohodaaaaaaa :sunglasses: :slight_smile:
6. júl 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobo skoro vzdy spi...nema problem s cestovanim...nastastie
6. júl 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ta krajina, to su kordiky...tu nad banskou bystricou..krasne prostredie...fakt hej...kopec macikov a inej zvery..lesnych jahod a byliniek..a bozsky klud
6. júl 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je asi po tebe - ty tiez vela cestujes, ze :wink: .... a jemu sa v prirode pacilo?
6. júl 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam s nami nebol...ale u svokrovcov na dvore sa mu celkom pozdavalo, i ked v dome viac, bo maju veliky a je tam vela roznych moznosti pre zvedava maciatka
6. júl 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, takze on je skor ozaj "bytovy typ" :slight_smile:
6. júl 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak od malicka je v byte..takze mu to zatial neprekaza
6. júl 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved macickam to staci - a vea z nich sa vonku boji a su velmi v strese, ked maju opustit zname prostredie - oni sa nan velmi viazu
6. júl 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas jej...ake krasne fotecky! :grinning:

baby,tak ja idem na 4D buduci piatok 16.7. poobede 16.15 :grinning: ak sa nam tam neukaze, tak uz neviem :grinning:
6. júl 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, musi sa ukazat, mu dohovor, nech nie je take hanblive :wink:
6. júl 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, ale leje riadne - to aj ja zmoknem, aj pod dazdnikom :unamused:
6. júl 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leje? co? tak to pride asi aj sem....neskor...co? zatial tu je slnecno, kde tu mrak...
6. júl 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave mi baby poradili, ako vyriesit dobrovolne nemocenske poistenie, aby som dostavala maximalnu moznu matersku...tak sa vytesujem...ako sa da okabatit system
6. júl 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mozno nepride ... ale aj tak dobre, ze sa trosku zatiahlo, aspon bude cerstvejsi vzduch
a ako sa okabatit? prezrad
6. júl 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem, pekny den vam vsetkym zelam :slight_smile:
6. júl 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ked si budes platit dobrovolne nemocenske poistenie minimalne 270 dni pred porodom z maximalneho vymeriavacieho zakladu, respektive ako zamestnana osobka si m ozno len par eur doplatis, tak budes dostavat maximalne moznu matersku, co je asi 600 eur. tak som sa pytala, ako postupovat v mojom pripade..kedze si uz daco platim z toho minimalneo zakladu, tak ako mam postupovat a prejst na ten max, pretoze taka zmena sa da bezne urobit len k prvemu v mesiaci a to uz by mohlo byt u mna neskoro. cize sa jednoducho odlhasim a hned na druhy den prihlasim s max. vymeriavacim zakladom...hned ako zistim, ze sme v tom :wink:
6. júl 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den luga...
6. júl 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga pekny den aj tebe!
6. júl 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas o tomto som uz pocula....sikovne :grinning:
6. júl 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas mne chvalabohu vychadza maximalna materska.....inak neviem, ako by sme tie dve hypoteky splacali :grinning:
6. júl 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, aj ja som uz pocula o tom a preto som si vlastne vsetko platila, len som nevedela, kedy mam prejst na to najvyssie, tety v poistovni mi totiz dnes asi polhodinku nevedeli poradit a tak mi dali cislo na dalsiu, z ineho mesta, kde mi ta teta povedala, ze to moze byt len od 1.8 a ze sa bude ratat cely rok a ze to maximum vraj nedostanem...no baby tu z konika mi poradili, aby som sa odhlasila a prihlasila hned ako budem vediet, ze som tehu...a bude sa to ratat z toho posledneho poistenia, cize z toho najvyssieho co znamena najvyssia materska
6. júl 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ved to...ale ta maximalna, to bude tiez len pol roka, nie a potom ta bezna materska...ci nie?
6. júl 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ano...ale potom uz budem na polovicny uvazok robit :grinning:
6. júl 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...tak ty to mas teda vymyslene...tak nech ti to vsetko riadne vyjde.. fuuu..dnes musi clovek riadne premyslat, co bude robit a ako si zadovazit peniazky, aby mohol kvalitne zit... a nie len zivorit...i ked mne netreba vela, ale predsa, vsetko nieco stoji...
6. júl 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak a vies o tom, ze ked budes robit aj ked len na polovicny, tak rodicovsky podla noveho zakona nedostanes?
6. júl 2010 o 13:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka napisem ti do sukromnej temicky :grinning:
6. júl 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas no pekny lenoch je ten vas bobor :wink: zlaty bol v tom aute :slight_smile:
6. júl 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose hej, celkom rad cestuje...a teraz som prezliekla periny...a on sup na moj vankus a uz asi hodinu na nom spi...hm...to som myslela, ze ho budem mat dnes cisty a vonavy.. :grinning:
6. júl 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: no urcite si ho mala cisty a vonavy :grinning: a to ho prilakalo :wink:
6. júl 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok