• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

19. januára 2017 
black, ved ano - aj ja som bola blizsie k tridsiatke ako k sestnastke :grinning: .... a jasne, cloveku je lepsie vo dvojici a keby sa nasiel, niekto, kto by ma chcel, skor, tak asi by som bola aj ja rada, ale dopadlo to takto a ja ked sa na to spatne pozeram, tak som presvedcena, ze lepsie to dopadnut ani nemohlo :wink: .... jednoducho som mm stretla v najspravnejsom case - pre mna - skola pomalicky dokoncena - takze som sa mohla s cistou hlavou vrhnut do dalsej (krasnejsej) etapy mojho zivota :dizzy_face:
7. júl 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ved hej :slight_smile: pre kazdeho je ten spravny cas inokedy a pre mna bol zase v sestnastich :grinning: a ako aj ty pises, tiez si neviem predstavit, ze by to dopadlo inak :slight_smile:
7. júl 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga velmi mi povahovo pripominas kamaratku...taky maly skeptik..mimochodom tiez skorpion...skoro ako ja, len ona je oktobrova a ja novembrova... :wink: :wink: :wink:
7. júl 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas, dakujem za kompliment :wink: .... mimochodom som novembrovy (prvy) strelec - nemam daleko od skorpiona :grinning:
a preco skeptik? :sunglasses:
7. júl 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, najdolezitejsie je, ze sme s tym spokojne :wink:
7. júl 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga neviem, dakedy mam pocit taky z tvojich reakcii.. takze strelec? no a si spravne strelena? to su moji dvaja synovci...uzasne stvorenia..rozdali by sa dakedy a dakedy nie...a vedia si vydupat svoje...hlavne patko, ktory je najmladsi z troch a musi si vsetko u chalanov vybojovat a casto sa hrat sam... taky maly fiskus... :wink:
7. júl 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som strelec :slight_smile:
dobre ranko dievcata, sa ospravedlnujem, ze som dnes skor nezavitala :wink:
7. júl 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas, mas as idobry odhad na ludi :wink: - pravdepodobne to tak bude, lebo nie si jedina, ktora si mi to povedala .... mne sa ale paci potom take vysvetlenie, ze "kriticky racionalizmus" - to by sedelo :grinning: .... a ano, som aj strelena - to by hlavne mm vedel povedat - obcas mi "zasibava" a vtedy sa na mna len tak zhovievavo pozera, ze "ano, moja...." :grinning:
fly, ahoj, a coze si doteraz robila?
7. júl 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga do 9. som este dospavala, bo ako odisiel mm do prace som ako tradicne nemohla zaspat, potom som vracala a ranajkovala a cutala som si na nete, bo dnes zacinam 11tt :grinning: a zasa jem, zacinam byt cim dalej tym castejsie hladna :grinning:
7. júl 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vie mi niekto poradit, s manzelom sa pokusame o babo uz treti mesiac, ja viem ze je to kratko aby som stresovala, ale mam otocenu maternicu, tak viem, ze to nebude take lahke, zakupila som si ovulacne pasiky a zacala som testovat 11,12,13 den,stale mi ukazovalo tu druhu ciarku tak slabucku, ale v 14 den som mala bolesti ,tak som vedela, ze asi ovulacia prisla, skusila som test a ukazalo mi vyrazne druhu ciarku, ale 15 den som skusala a neukazalo mi nic, az na 17 den som opat dostala bolesti v lavom vajecniku a strasne ma palil prsnik, skusila som test a opat mi vysla ciarka, nie tak vyrazna, ale bolo ju dost vidiet, tak neviem co si o tom mam mysliet, s manzelom sme si dali pauzu uz od 16 dna, tak som z toho sklamana, mal niekto taku skusenost????mohla som mat opat ovulaciu??? alebo tak dlho trvala???
7. júl 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamillka100 ahoj, vitam ta medzi nami :slight_smile:
kamoska mala tiez otocenu maternicu a podarilo sa na prvy sup :wink: a to ze ma otocenu maternicu zistila az ked bola tehu, takze zbytocne nestresuj :wink:
a s tymi ovulacnymi testmi ti neporadim, ja si meriam bazalnu teplotu a na zaklade tej si urcujem ovulaciu...
7. júl 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga takze ty skeptik :wink:

@isabella_fly dobre ranko :slight_smile: a vracala si dnes?
7. júl 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly, ved ked stale grckas, tak sa necudujem, ze si hladna viac a viac - uz len tyzden a prestane ti byt zle :wink:
ozaj, videla som tvoje svadobne saty a mne sa pacia velmi (mala som podobne :wink: ) a myslim, ze ti pristanu - pekna nevesta :slight_smile:
7. júl 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, noooo, teraz to vsetci o mne budu vediet :grinning:
7. júl 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamillka100 ja mam tiez otocenu (teda teraz uz mozno nie, bo sa snazim spavat na bruchu, ale to uz je o inom) a otehotnela som na 6-ty cyklus :wink:

@blackrose aj dnes :grinning:
@luga zle mi je hlavne ked zacinam byt hladna, to je najhorsie a bodaj by si mala pravdu a uz len tyzden :slight_smile:
7. júl 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ooo a dakujem za pochvalu, mm uz ma teraz len "pani manzelka" oslovuje :grinning: :grinning: :grinning: aj ked ma este 2 tyzdne cas :grinning:
7. júl 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose black...nie skeptik...ale kriticky racionalista... :wink: :wink: :wink:
7. júl 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som uz normalne chcela ist s mm do ciech, ale nemozem, zajtra idem zubarovi a potom zase ten dalsi krat mam uz skusku u kadernicky, tak az po svadbe asi :unamused:
7. júl 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas jasneeeeee, @luga prepac :wink:

@isabella_fly no tak snad to uz fakt o ten tyzden prejde a na svadbe sa uz budes moct len zabavat :slight_smile:
7. júl 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby... musim sa priznat... som dnes zmerala... tak mi napadlo, ze zmeriam, aby som sa nestresovala a mrcha je za dverami... mala som len 36,67
7. júl 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kami, ahoj, podla mna bola ovu vtedy, ked si mala najsilnejsiu ciarku (teda 12-36 hod potom by mala byt) - ale naozaj si si to mohla potvrdit len ultrazvukom alebo teplotou
fly, tak sa hovori, ze len prvy trimester :wink: :grinning: .... potom by si sa mala citit super, vynikajuco :sunglasses: .... tak hadam to tak bude .... jeeej, zlaty je, uvidime, ako ta bude oslovovat po svadbe :wink:
oknosmas :wink: :grinning:
7. júl 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly ja som nevydrzala a spravila som test v nedelu a nic tak cakam na mrchu,a ak nepride tak spravim v nedelu dalsi test :angry:
7. júl 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....ved aspon si mate z koho srandu robit :grinning: :sunglasses:
black, ved ta teplota nic neznamena
7. júl 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga jasne :grinning: :grinning: aspon z niekoho :wink:
hmm, nemyslim... ale ved nechame sa prekvapit :wink:
7. júl 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga sranduuuu???? to nieeee....ani vo sne by nam nenapadlo.....to by mi svedomie nedovolilo... :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, vidim, ze tu nie som jediny skeptik, black :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... viem o tom svoje, sa pozri na moj tehu graf :wink: .... ale nechat sa prekvapit je super napad :grinning:
7. júl 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas, esteze mate svedomie .... som si to zase zle vysvetlila :wink: :grinning: :sunglasses:
7. júl 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo...ve viem aj ako vycitky vyzeraju...take male biele gulate...vsaaaaak.....tak teraz nemam..nic take :grinning:
7. júl 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: .... s cervenymi ocami - si zabudla dodat :wink:
7. júl 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak.... :sweat_smile:
7. júl 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok