• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

19. januára 2017 
luga sme na tom rovnako... ja som si z toho vsetkeho zobrala volno od 15steho do 20teho a v auguste 2 tyzdne.... :wink:
13. júl 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas a aka je teplotka? testik okrem toho 10teho dna si este robila?
13. júl 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky...umieram od teplaaaa...ako sa mate? :slight_smile:
ninka sa neozvala?neviete co je s nou?
13. júl 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga... zlata je mamina :slight_smile: inak nam ked sa podari, tak po porode idem hned do dalsieho boja, nech sa dockam aspon do piatich narodenin prveho babatka :grinning: :grinning: :grinning: len keby uz aspon to prve bolo na ceste, vsak :wink: :grinning:
oknosmas podla mna ta brucho neboli na mrchu ale z tehu :wink: :dizzy_face:
matka ahoj :slight_smile: aj mne je hnusne.... ale aspon som si na seba trosku pustila ventilator... inak by som sa tu asi prilepila ku stolu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas :confounded: - drzim palec, nech nepride :dizzy_face:
katka, myslis smutok, ci tuzbu po dovci? :slight_smile:
mati, ahoj, ja som zatial v tieni a mamprievan, tak mi je fajn, ale uz sa pripravujem "na peklo" .... normalne mam zase chut zavolat do prace, ze nepridem :unamused:
13. júl 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose juj neprilep sa k stolu lebo to by znamenalo ze musis byt v praci 24 hodin :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
ja ventilator nemam zlozeny...a mm je v praci...sice sama ho poskladat viem len je vysoko v skrini a nedociahnem ho...tak zlozime az vecer...tak este dneska sa potim.... :angry:
13. júl 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, veru, som sa nasmiala, ked mi to sestra vravela .... a presne, ja sa tiez po prvom tehu pustim hned do dalsieho :sweat_smile: - nehrozi, aby som cakala ... moja sestra tiez hned vravela, ze "idu na druhe", ale svagor bol z porodu taky traumatizovany (a to pri nom nebol), ze nechcel o tom dlho ani pocut - az nedavno zvolil - Vaneska mu ucarovala (stale sa pysi, ze aku maju nadherne babiku - no, podareny je :grinning: )
13. júl 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati neboj, ventilator pomaha :grinning: :wink:
luga no veru, nie je na co cakat... a svagor bol traumatizovany??? a z coho??? chudacik... :wink:
13. júl 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka,test som skusila este aj dnes rano, 12 den po iui - biely.. Teplota bola rano 37,2.. Tak cakam dalej..uz pripravena na vsetko...
Ja sa tu tiez asi rozteciem..tak rada by som sla k vode..teda k moru..budem snivat :slight_smile:
13. júl 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sucitil so sestrou - ved ked "to zacalo", tak chytil paniku - presne ako vo filmoch - desat minut pobehoval a nevedel, co skor - patkrat musel ist na vecko :grinning: - proste sranda - chlapi :sunglasses:
13. júl 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. júl 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga aj jedno aj druhe :grinning:
oknosmas... tak tomu uz nerozumiem, preco je ten debilny test biely...mali tam byt konecne// !!!... ach jaj
13. júl 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :grinning: :grinning: :grinning: ale radsej nech chyti paniku akokeby to mal cele na salame a segra by sa musela odtrepat do porodnice s bolestami a tazkou taskou sama
13. júl 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :grinning: :grinning: :grinning: tak to je sranda... a ona sa sama pobalila, postarala sa o manzela, odviezla sa do porodnice a porodila babatko, kym sa on pozviechal :grinning: :wink:
@katka.he mozno je naozaj skoro na test..a mozno je to fakt..
ved bude dvojciarka este - za dva dni - tfuj, tfuj, tfuj :wink: ... a ked nie, tak nabuduce :sweat_smile:
Som si povedala,ze uz netestujem..az ked bude mrcha naozaj meskat par dni..ani nemam doma ziaden test..pre istotu :slight_smile:
13. júl 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, ano, tak nejako to bolo :grinning:
a aj moj ujo to velmi zle prezival, ked bola teta v porodnici - ten dokonca "chytil" tazku migrenu a zvracal a bol ko .... je to zaujimave, ako to niektori muzi prezivaju
13. júl 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas, celkom dobre rozhodnutie :wink:
13. júl 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja teda do prace :confounded: ... zatial sa majte a neuvarte sa :wink: :slight_smile:
13. júl 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas mas pravdu..netestuj..pockaj par dni...a hlavne klud...drzim palce a posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT iba pre teba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@luga pekny dnik prajem...a nepracuj vela :slight_smile:
13. júl 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj..pojdem asi aj ja daco robit..len este pockat na jednu pani,..pekny den zatial
13. júl 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 dakujeeeem
13. júl 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga pekny den :slight_smile:
oknosmas aj tebe a drzim pacle :slight_smile:
13. júl 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas nemas zac..ak by nestacili staci povedat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. júl 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze teraz som si pozrela svoj graf.ved ja som dnes 27dc,co znamena,ze zajtra ma prist mrcha..teplotne som na tom rovnako ako minuly mesiac..ziadna slava..no nevadi..vecer,ked budeme mat pc,tak to tu dam..
13. júl 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
podla mna je to jedno či je to KDH alebo hocikto,
oni asi chcu skresať všetko....!
ešte si budeme uťahovať opasky....

ale podľa mna je to v našej krajine aj tak biedne, ak mate problem otehotnieť a potrebujete pomoc.
maloktorý gynekolog sa do toho ozaj rozumie.... (a viem o čom hovorím)
a popri množstev pacientiek, ktoré denne ma sa ani nema čas venovať vam.
lebo reprodukčna medicina vyžaduje čas a trpezlivosť.
na toto by sa mali zamerať!

a tak vás vaš obvodny gynekolog skor či neskor pošle do centra, kde neliečia problem, ale radšej vam navrhnu IVF,
lebo je to ich biznis!
ale najde sa nejaky doktor, ktorý si pozrie vaše teplotne grafy?
ktorý sa vas opyta na vaš hlien?
ktorý vám vie načasovať styk dľa teploty?
(lebo aj toto može byť problem)
ktorý poradí manželovi, čo robiť so zlym spg?
čo presne jesť alebo nejesť?
najde sa doktor, čo ma na vás čas a nejde mu iba o prachy?

ja som počula čosi o naprotechnologii.....
su za prirodzenu cestu a vraj maju 80% uspešnosť
tak hadam skusim neskor na slovensku pohladať niekoho....

lebo nerozumiem čo može na IVF tak vela stat?!
prečo žen stimuluju milionmi liekov?
prečo neodoberu jedno vajko počas prirodzeneho cyklu?
toto vraj začínaju robiť v iscare ba - ako navrat k prirode....
podla mna sa na tom niekto strasne nabaluje.....

ja som rozhorčena skor z tohto, že nam nema kto pomocť (mam pocit...)
13. júl 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo je tu dakto?
13. júl 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu na chvilu...
@kamilkka perfektne si to vystihla!
13. júl 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu opat...mam spravu od Ninky:

Ahojte....tak po 18 hodinach neskonalych bolesti sa nam narodil 12.15 cisarskym syn Richard s krasnymi mierami 3690g a 52 cm.

Ninka, blahozelame!!!! :grinning:
13. júl 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok