• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
mmm, aspon trosku chladnejsie - hlavne v noci a este menej komarov, lebo som samy stipanec :angry: ... ale podla predpovedi nic take nehrozi
idem poobede, mam dvadsatstvorku a potom volny vikend, tak som stastna ....a u svokrovcoch bude isto o par stupnov menej v dome :dizzy_face:
a ty ako dnes?
15. júl 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak mam za sebou poslednu poradnu u svojho dr., vsetko ok a zajtra rano uz idem na poradnu do nemocky a teda sa dozviem aj datum cisarskeho
15. júl 2010 o 09:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit :dizzy_face: .... tak som zvedava, kedy ti ho naplanuju a ci sa stretnete s matou
15. júl 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga s matou sa isto nestretneme, ja pojdem az tyzden po nej, kedze aj termin porodu mam o tyzden neskor ako ona
15. júl 2010 o 09:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, ja som v pohode, brucho pobolieva, teplota nezmenena, mrcha zatial nic... som 29dc, cize uz dlhsie ako minuly mesiac..tak cakam dalej..
v dome u svokrovcov bude isto lepsie..v dome je vzdy lepsie.. i ked na nedelu uz hlasia ochladenie na 29 stupnov a dazd..tak som zvedava..dnes v bb hlasia 36 a zajtra az 37, tak to uz asi naozaj uhynieme...bobor len polihuje, ani nie je taky akcny. i ked kusat kuse sem tam...
15. júl 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha :slight_smile: .... ale same cisaraky zatial, dufam, ze to tu nezostane tradiciou :sweat_smile:
oknosmas, cakam spolu s tebou a strasne drzim palce :wink:
nooo, a bobor sa ma, ja by som tiez najradsej len polihovala a nic nerobila .... a aj chodis do prace, ci si sa na to vykaslala v tychto teplach?
15. júl 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pracujem zvacsa doma...cez den...co sa da urobit na pc, alebo telefonicky a vecer zvacsa, ked je chladnejsie, tak idem do ulic.. :wink:
bobor sa rozhodol lezat mi tu pri klavesnici..tak sa to rozvaluje, sem tam hodi packou na dake pismenko, potom otoci na druhy bok..no pohoda..komu je lepsie
nie, cisarske nebudu tradiciou, ale ked to inak nejde, tak dobre..dievcence rodicky, budeme na vas mysliet...siiiiilnooo
15. júl 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi posielam teda specialne aj pre teba!
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
15. júl 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka tak super,ze je vsetko ok!
15. júl 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si to dost zle zariadila s tou pracou, zistujem :sweat_smile: ..... mala by som ju zmenit :sunglasses:
...idem mrknut, kto je narade s porodom po evitke - ale uz asi ty, adi, ze? :confused:
15. júl 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no....vyzera to tak.... :grinning:
15. júl 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak jo, jo, ale to este nebude tak skoro .... takze bude prestavka a potom to uz pojde supom :grinning:
15. júl 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, potom sa to celkom rozbehne...
15. júl 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no ja dufam,ze za takych 15 tt. :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adul, pravdepodobne ano, ovela dlhsie to isto nebude .... a teda urcite ani nie kratsie :wink:
oknosmas, a musime aj my "nieco uz robit", aby potom po februari nebola zase pauza :stuck_out_tongue_closed_eyes: (ach, ako lahko sa to pise :sweat_smile: )
15. júl 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ja uz pracujem na tom :wink:
15. júl 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ved ja tiez - dlhodobo :wink: :grinning:
15. júl 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak ako sa dnes máte? a nová tehulka nie je? :slight_smile:
15. júl 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj, balambi :slight_smile: .... po starom
a zatial neviem o ziadnej novej
a co ty?
15. júl 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, ja uz skoro som...tehulka..uz len par dni mi chyba od potvrdenia..cize uz som :wink: :grinning:
ahoj balambi
15. júl 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež tak po starom :grinning: ale dnes ráno sa mi zdalo, že cítim, ako sa mimi vrtí :slight_smile: a už to vedia všetci v práci a tak ma šetria a teraz sa nudím, lebo mi zakazujú pracovať :grinning: :grinning: som zvedavá, ako dlho im to vydrží :grinning:
a Ty ako? mm je už zdravý?
15. júl 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepac, oknosmas, tak opravujem info - oknosmas je tehu, len este cakame na oficialne potvrdenie :wink:
balambi, ved to uz musi byt aj "trosku" vidiet :slight_smile: .... jeeej, gratulujem k prvym pohybom - musi to byt uzasne :dizzy_face:
jo, jo, mm je uz zdravy davno - ak myslis tu brutalnu nadchu a pod. .... podarilo sa mu ma nakazit, ale uz som zdrava aj ja - dlho si tu opat nebola :grinning: .... nooo, a som 10 DC (dnes som to akurat zratala) - takze za par dni dalsi z pokusov a dalsie cakanie :sunglasses:
15. júl 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas joj to by bolo super..ale tento mesiac keby to vyslo tak to by bol asi zazrak ha ha
ale ja netestujem..lebo uz som tolko prachov minula na testy a zbytocne..tak aspon nebudem sklamana ked nic z toho...bo stale musim mysliet na to ako doky povedal ze vajko neprasklo :unamused:
15. júl 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balambi jej...gratulujem k pohybom!!! :grinning:
15. júl 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas jej to mi je novinka??mozem gratulovat ...ci som to zle pochopila??robila si si test?? :wink:
15. júl 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi nie, nerobila som test, a nie je este k comu gratulovat, len v to verim a o par dni to uz budem mat potvrdene aj kolajnickami na teste...a mrcha uz nepride..dobre dlho :grinning:
15. júl 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. júl 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zibi, esteze to ti doktori vedia najlepsie :wink:
15. júl 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ddddrrrrrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmm palceeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. júl 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no luga to mi hovor ha ha
15. júl 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok