• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
dakujem baby, no to uz len vsetko posledne dni, organizacne veci a tak a teraz ta presypacia obalka, namiesto upratovania sedim a pozeram na obalku :grinning:
21. júl 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka to je super, to z budete mat pekne drobceka na svete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. júl 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evka1984 ahoj... ak si nie si ista, tak kludne urob test :wink: vsetko je mozne, aj tehu ak je ms :wink:
inak z vlastnej skusenosti, nikdy pred tym, nez sme sa zacali snazit, som sa nepozorovala a nevsimala si na sebe ziadne priznaky... a od kedy sa snazime, tak citim aj to co citit nemozem :grinning:
21. júl 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no... asi máš pravdu, možno je to aj o psychike, aj ked sme si povedali že tomu necháme voľný priebeh, ked príde tak príde ale ja akosi na to stále myslím :slight_smile: no tak si urobím test a uvidím, však za to nič nedám.
21. júl 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, skus mu vysvetlit, ako to funguje - bez vaseho pricinenia isto nie - bociany deti nenosia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
fly, takze uz tato sobota je vasim velkym dnom? budes mat na to krasne spomienky - svadba :dizzy_face: -hned by som si este jednu dala :grinning:
ahoj, evka, ja sa pripajam k black, pri "snazeni " sa clovek straaaaaasne pozoruje - ja som tiez mala uz plno tehu priznakov a ms prisla vcas :wink: ... ale za test nic nedas (az na par eur) :slight_smile:
21. júl 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evka1984 presne tak :slight_smile: ked sa raz zacnes snazit, tak volny priebeh podla mna neexistuje :wink: stale budes rozmyslat nad tym, ci sa to podarilo...
21. júl 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga :grinning: :grinning: :grinning: no skusim :wink:
aj ja by som si dala este jednu svadbu :dizzy_face: samozrejme s mojim mm :grinning:
21. júl 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose
@luga dakujem baby, asi máte pravdu, človek si to tak želá že si nahovára všetko... :grinning:
21. júl 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, zahadna obalka je otvorena, aha co sa tam presypalo :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evka1984 clovek si zvykne pocas snazenia sa nahovarat kade co a potom po par mesiacoch uz je z toho taky zblbnuty, ze aj ked je baba skutocne tehotna, tak si zasa mysli, ze si to "tradicne" nahovara... to sa aspon tak zadarilo mne :grinning:
21. júl 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ... :slight_smile: asi sa na to vykašlem a nechám tomu voľný priebeh, hádam to raz príde no.. len mojej švagrinej sa zadarilo hned na druhý krát, tak som si myslela, že to nebude až také zložité a podarí sa to aj mne :grinning: trošku som sa mýlila :slight_smile:
21. júl 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, aj ja len so svojim :grinning:
evka, casom si zvyknes - aj kedbudem drzat palce, aby si si vlastne ani zvykat nemusela - nech si coskoro tehulkou :wink:
fly, pekna pohladnica
21. júl 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly :grinning: :grinning: :grinning: no pekne!!! taketo soky robit neveste pred svadbou :grinning:

@evka1984 mojim trom svagrinam a kamoske sa podarilo na 1. krat :wink: tiez som si myslela, ze to bude jednoduche
21. júl 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, noooo tak to som si myslela aj ja :sunglasses: .... hlavne ziadne cierne myslienky - dva mesiace su nic :wink:
21. júl 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose veru, take soky, sak som sa nalakala hned ako som obalku zo schranky vytiahla :grinning:
21. júl 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nie čierne myšlienky nemám, ved ja viem že je to krátko, len sa smejem teraz sama sebe že som si myslela ked sa to podarilo jej tak sa to určite aj mne. Budeme skúšať ďalej :slight_smile:
21. júl 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, jasne, ved je to celkom prijemne skusanie (vacsinou :grinning: )
21. júl 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga xi xi... to máš pravdu. Ja ako som vysadila antikonc. tak mám stále takú chuť že hotovo... :slight_smile:
21. júl 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte babulky, kto nevidel foto juniora, mam v albume... :wink:
21. júl 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evka1984 tak este nech ma chut aj manzelik a mate vyhrate :wink:
ninka, ahoj, kraaaaasnucky .... a na tej prvej vyzera ako taka husenicka - zlatulinky :slight_smile:
21. júl 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 ahooooj :slight_smile: ako sa mas??? aky je Risko, rychlo rychlo vrav...
a dufam, ze Laurinka uz menej ziarli
21. júl 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 je krááásny, držím vám palce.... :slight_smile:
21. júl 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 waw, krasa, tak uz je na svete :slight_smile: a pytal sa sam, alebo ste mu nejak dopomohli? :slight_smile:
21. júl 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly pozri str. 1083 uplne dole - sprava od adul
21. júl 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no krasa, dakujem :slight_smile:
21. júl 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nz :slight_smile:
a ty sa ako citis? uz ti zmizli nevonosti?
21. júl 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby zas sa mi nic nechce......... :frowning2:
21. júl 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, sme dve :confounded:
21. júl 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babeny ako sa dnes mame ;) ani mne sa nic nechce :grinning: este stale lezim v posteli :sweat_smile:
21. júl 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukam na nete tie zakrpatene zajaciky....ja som chcela psa so domu ale bohuzial ho nebudem mat lebo su tam 2 macky..tak aspon nieco take male pre radost ked mm nieje doma .....len ci to nebude smrdet a robit bordel s toho sena....
21. júl 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok