• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
puska :wink: bodaj by :grinning: :zipper_mouth:
bibi tak tak :slight_smile: takto aspon mozem stale verit :wink:
10. nov 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, vy uz zo mna mate tusim tehulu :grinning: aby som vas vo stvrtok nesklamala :wink: :zipper_mouth:
10. nov 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby :grinning:
black, no, vypada to najdejne :wink:
10. nov 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a toto je moj grafik, tak co si myslite ovulka este len bude????????????? :confused: alebo bola?????http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
10. nov 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jasne bola, to čo je za otázku?? :wink:
10. nov 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak my sme včera boli na vyšetrení v Heliose, o mesiac si pôjdeme pre výsledky, tak uvidíme...
akurát mi včera dr. robil USG a videl, že ovu je už na spadnutie (ale to som vedela aj bez neho), tak sme trochu posnažilkovali a uvidíme, čo z toho bude... :slight_smile:

...a tu to ako vyzerá? žiadna nová tehula na obzore? :dizzy_face:
10. nov 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to super, lebo vcera vecer sme snazilkovali, pri romantickej hudbe a este sviecky k tomu :wink: tak dufam ze sa to tym malym pluham zapacilo a najdu smer vajicko :grinning:
10. nov 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: ....ja len na skok....a o chvilku do prace,ale od zajtra volno....zacina mi weekend...jupiiii :grinning:
black..... :zipper_mouth: super....ani sa neopovaz klesnut..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a majuska ja si myslim,ze este nebola....ze je dnes!!!! :zipper_mouth: ...pretoze jedno z pravidiel BT....je,ze ovulka je vtedy ak teplotka stupne nad uroven predoslych 6 nameranych teplot....a to este nieje :wink:
10. nov 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, vidis kv3tka, tak to som nevedela ale to nieje problem, zasnazilkujeme aj dnes :grinning:
vsak sme taky vyhladovani ako nikdy :sunglasses: :grinning:
10. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, ja si tiez myslim, ze nebola, presne ako pise kv3tka :slight_smile: preto som ti vcera pisala, ze si dost nizko a musela by teplota vystupit o 0,35 °C aby bola ovulka, t.j. nad predosle namerane teploty. A ak aj bude ovu dnes, tak to vobec nevadi, ze ste snazilkovali den pred ovu, to sa dokonca aj odporuca. Pretoze spermoskam chvilu trva kym k vajku pridu :wink:

no baby, ja mam ale funclub :grinning: dufam, ze to mrchu odradi :wink:
10. nov 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak zas sa troska stresujem, dufam ze to nic neovplyvni, ideme asi menit ubytko a k tomu este odlet za par dni, tak dufam ze co ideme pozerat dnes jeden bytik, to bude ten pravy :angry:
10. nov 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no black, diki :wink:
ved sa mi zdalo ze ma este vajko nebolelo asi to bude dnes :angry: :sunglasses: vsak uvidime :wink:
a ty black, kolko mas do mrchy??? :confused:
10. nov 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, tak drzim palce, aby ste si dobre vybrali :slight_smile: a vobec sa neznervoznuj, to nerobi dobre :fearful:
no ja mam 2 dni do mrchy... som 12 dpo a mam 13 dpo LF, takze vo stvrtok sa rozhodne :wink:
10. nov 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no black....nemas na vyber....len najst // :wink:
majuska treba sa Vam stahovat?...no nezavidim....my sme sa tu v UK stahovali za 4roky 3krat....tak ja len dufam,ze v tomto domceku vydrzime az do odchodu....bo uz sa nechcem stahovat....balit to aaano :wink: ,ale len domov :grinning:
10. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no viem kv3ty, toto ak sa prestahujeme to bude 3 stahovanie, uz ma stve landlord, proste na vecer nehreje tak ako by mal, tak o 7pm ideme kuknut dalsi studio flat so zahradou, co je moj sen :grinning:
len dufam ze bude pekny ako mame teraz, nemusime sa este stahovat, ale ak by bol krajsi to dam notice, a 17 decembra by sme sa stahovali :grinning:
ale poviem ti ze tu v londyne najst pekny a dost velky bytik je velmi drahe a tazke :frowning2: ten nas je celkom pekny, uz som si zvykla :frowning2: ale ak budem musie to budem :angry:

black, tak 2 dni, tak to vypada nadejne, drzkam palceky musime to tu roztehulkovat :wink:
10. nov 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3ty, vies co by som najradsej urobila, proste sa zbalila a odysla domkou :angry: proste uz sa nestahovat ako bezdomovec, ale ist do svojeho domceka :unamused: ale tam treba este kurenie zalozit, podlaha,..proste na byvanie tam toho este treba dost :unamused:
10. nov 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska ja ta uplne chapem.... :wink: ja citim to iste....a tesi ma,ze byvanie doma na Slovensku uz mame skoro kompletne....uz treba len dozariadovat....takze nas sen o navrate sa pomalicky stava skutocnostou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka a kedy odchadzate nastalo??? :confused:
10. nov 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nemame termin....teraz doma na dovolenke sa rozhodne,ci uz Vianoce budeme doma....alebo este tu :frowning2: ...ale skor asi tu :angry: ,bo z dovolenky sa vraciame 30.11....a na zbalenie budu 2tyzdne a to sa stihnut nebude dat....odovzdat dom,pockat na depozit....vsetko poodhlasovat....ale tesi ma,ze uz sa to blizi :grinning:
10. nov 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, no neviem ci by som zvladla tolke stahovanie :confounded: fakt mate vydrz baby... ale zase je fajn, ze ste si tam zarobili na vlastne byvanie tu doma :slight_smile:
10. nov 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeee, to uz tak blizko mate naplanovany prichod na SK??? to je uzasne :slight_smile: tak to vam drzim palce, nech to stihnete :slight_smile:
10. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mate fajne :wink: potichucky zavidim ale v dobrom :wink:
nase kurenie bude robene teraz, takze potom uz iba dokoncovanie, ale ked som rozpravala s drahym buduce vianoce mame plan uz slavit v nasom domceku :grinning:
fakt sa na to nehorazne tesim, je to druhy najkrajsi sen po babatku :grinning: a to dufame ze budeme uz s nasou malou skrupinkou :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no blakc, fakt je to tu tazke, ale ak niesi sam tak sa to da zvladnut :wink: proste nemame na vyber nie kv3tka???
10. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, mozno budete mat naraz narodenie babatka aj prichod do noveho domceku :wink: mozno to tak mas zariadene, ze az ked budete mat hotove, az vtedy budes moct rodit :slight_smile:
10. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no black, to by bol najkrajsi darcek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. nov 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ale myslim ze do konca tohto roka sa nam to podari :grinning: dufam ze mam dobry pocit :confused:
10. nov 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, urcite mas :slight_smile: drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. nov 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, mozno aj preto sa citim istejsia, lebo viem priblizne kedy prebieha ovulacia :wink:
10. nov 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Joj baby, toto tehotenstvo budem asi ťažšie znášať... Som taká nesvoja a to sme len na začiatku! Nech to len rýchlo ubehne a mám drobca doma... :wink: A všetci ma strašia s chrípkou, aj keď ja si to vôbec nepripúšťam, lebo nebývavvam vobec chorá... (klop klop klop )
10. nov 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nina, hlavne davaj na seba pozor :wink:
10. nov 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok