• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
oknosmas, pojdeme do chorvatska - poznavaci pobyt,sice len sest dni, ale tesim - ja aj tak nemusim pri mori vylehavat
katka, urcite sa podarilo :wink:
23. júl 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teda zaciatkom septembra
23. júl 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga No ide to dievčata ale futr dačo . ked nie vysiký tlak tak pulz :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Najnovšie sa pomaly ani z postele nepostavím také mám rezave bolesti v oblasti vaječníkov . Vraj maternica sa rozťahuje. no dakujem.
23. júl 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 fuuuu...tak sa vela setri, tieto horucavy ti asi nepridavaju na pohode.. drz sa denne
23. júl 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj denne... uz aby ti bolo lepsie a to tehu si doslova uzivala...
luga... ty si na tom ako s pokracovanim a pracovanim na babatku :wink: :grinning:
23. júl 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem dievčatá. :wink:
23. júl 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: denne, ved po dvoch detoch by si ju uz nemusela tak citit - veru, setri sa
katka, v podstate na nejakom mrtvom bode - nic sa nedeje, oddychujem :grinning: - ale uz rozmyslam, ze po dovolenke sa zase do toho pustime s nasadenim (zase mi bude z toho sibat) - ale je mozne, ze aj nie, lebo sa schyluje k vlastnemu byvaniu, takze budeme mat asi ine starosti - no, ved uvidime (povedal slepy)
23. júl 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky... tak ja dnes z prace, ale len na chvilu, koncime dnes skor... :slight_smile: dnes vecer budem sama doma, lebo mm bude do noci v praci (dufam, ze nie az do rana) :unamused:

@denne73 dakujem a budem ti verit :dizzy_face: :wink:

@oknosmas ahoj :slight_smile: som rada, ze si si trosku oddychla, aj ked to nie je uplne tak ako si chcela... chce to cas...

my ideme buduci tyzden na 4 dni do nizkych tatier - Nizna boca tak sa tesim :slight_smile:
23. júl 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to budes len kusok od nas.. hm... beries tatransky caj? :wink:
23. júl 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas jasneeeeee :grinning: :grinning: :grinning: budem s kludnym svedomim pit, lebo tuto ovulku nestihame, nestihli sme, nestihneme (neviem ci bola, alebo este len bude) kvoli mm zdravotnym problemom... :unamused: ale aj som mu povedala, ze sa tesim, lebo to bude po 1,5 roku prvy krat, co nebudem cakat, ze ci som alebo nie som tehu :slight_smile:
23. júl 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose tak si to hlavne riadne uzi a s cistym svedomim sa opijaj a zabudni na bezne starosti...
23. júl 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas hej hej :slight_smile: uz sa tesim... budeme behat po lukach a pozerat sa na ovce :slight_smile:
23. júl 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose tak to je super predstava :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, black, ako vila :wink:
23. júl 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luga :slight_smile: co za vila?? :confused:
23. júl 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, behat po lukach,veniec kvetov vo vlasoch .... :wink: :grinning:
23. júl 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga hm tak a carovny prutik ti este treba :grinning:
23. júl 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, nie mne, black :grinning:
23. júl 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. júl 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto teraz dakedy ocakava mrchu???
23. júl 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nie :wink:
23. júl 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga jaaaaaaaaaaaaaj :grinning: :grinning: :grinning: víla :grinning: no jasneeeee :slight_smile:
petuska ani ja nie :wink:
23. júl 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby co myslite, mohla byt ovu vcera alebo predvcerom, alebo este len bude?? ja som normalne v rozpakoch :confused: :sweat_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
vcera aj predvcerom som mala take pichanie v podbrusku, ale podla teploty to nevyzera na ovu...
23. júl 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mrchujem :wink: ale uz nie dlho
23. júl 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose mozno len bude :wink:
23. júl 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, ja by som tiez tipla, ze asi skor bude - dnes? :wink:
23. júl 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som to tak tiez tipla, ale dnes sa na nu necitim... nie ze by som to inokedy brutal citila, ale tak ved uvidime podla zajrajsej teploty... mam pocit, ze v tychto horucavach je meranie aj tak nepresne...
23. júl 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslim, ze by malo byt rovnako presne ako inokedy, ci ..... ved nemas nejake vysoke t
23. júl 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o nieco malo vyssie ich mam... mavam pred ovu tak 36,2 - 36,4 ale skor mam na mysli tie vykyvy... ked spim pri otvorenom okne, raz mi je rano chladnejsie, potom sa prikryjem, tak mi je teplo, raz je v noci hrozny hic, inokedy je fajn...
23. júl 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tento mesiac idem sama zacinat cyklus??? :frowning2:
23. júl 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok