• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
nina, davaj si na seba teraz velky pozor!!! Aj ja som si myslela, ze ved v pohode, som zdrava, nechodim MHD a pod., stale si umyvam ruky atd. a vcera ma zacalo boliet hrdlo, ale to som asi len prechladla pri malovani obyvacky. Hlavne sa vyhybaj chorym ludom :slight_smile:
10. nov 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka, to je dobry pristup, presne tak treba mysliet. Pozitivne!!!!!! Choroba ta obide a hotovo. :wink:
10. nov 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata,mozem sa pripojit do diskusie........nemate niektora skusenost s napojom s TIBI, alebo aj vodny kefir sa to tusim vola. Vraj je to dobre na imunitu a ja sa tiez obavam toho ze ak by sa podarila fazulka v zime mohol by to byt problem, pretoze som nachylna na priedusky. Ale neviem ci ten napoj funguje alebo je to len niake placebo.
10. nov 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony nemam tusenie :confused:
ja pijem kazdy den actimel, a zatial mi to pomaha :sweat_smile: a popri tom pregnacare vitaminy
10. nov 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mony..ja sice taky napoj nepoznam, ale ja uzivam hlivu ustricovu, vitamin C, kas. listovu a ak sa mi minie hliva, tak beriem imunoglukan, pretoze aj ja som nachylna na priedusky a najhorsie na tom je ze ja mam alergiu na chlad... strasne..ani ja som o nej nepocula, kym mi ju nediagnostikovali :wink:
10. nov 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som to tiez nikdy predtym nepocula uplne nahodou sa to ku mne dostalo, ja sa tiez trapim s alergiami a ekzemom, takze topiaci sa aj slamky chyta. Tiez beriem vitaminky pre maminky ( uz asi rok :unamused: ) inak konecne som zvladla pridavanie grafu z FF tak na to mrknite, zacala som merat len pred par dnami a uz uz cakam ovu, teda aspon dufam ze pride kedze som 1 den na Duphastone http://www.fertilityfriend.com/home/2ae39f
10. nov 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mony, ja som tiez zacala merat tento mesiac :grinning:
10. nov 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Maji a ako ti to ide, uz si z toho mudra, lebo ja moc nie :frowning2: stale pozeram na tie grafy v galerii , porovnavam, hladam co je normalne a co nie...................a som strasne zvedava co mi rano prinesie.
10. nov 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este by ma zaujimalo, ci mi Duphaston ovplyvni teplotu, ked ano, tak nebudem vediet ci vzostup nastane koli ovu alebo koli D. fcul bud mudra :frowning2:
10. nov 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, zatial je to moj prvy mesiac, takze som tak isto cista jasna :sweat_smile: ako ty :grinning:
ale to je iba prvy mesiac, a ak mam otazky to som dala moj grafik a baby mi poradili, vsak oni uz s tym maju skusenosti :dizzy_face:
10. nov 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja ti poradit neviem :confounded: viem tolko co ty :confounded:
10. nov 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved jasne Majka, ja len premyslam ''nahlas'' uplne krasne by bolo keby sme to uz ani nepotrebovali vediet, keby sme len pekne zacali pocitat svojich 40 tyzdnov :grinning:
10. nov 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ja som zacala merat teplotu tie dnes rano :slight_smile:
som 6DC, ale na tu stranku co tu maju vstetky baby ulozene grafy sa mi neda dostat, tak som si urobila tabulku v exeli a budem to znaci tam :grinning:
10. nov 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nehovor mi, uz by som chcela byt tehulka, to by bol najkrajsi darcek pre manzela na vianoce :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 to je moj grafik, a tak to vypada ze ovulka bude dnes alebo zajtra :grinning: alebo uz bola :angry: ale to sme uz s mm poistili :wink:
10. nov 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lidinka, si sikulka :wink:
10. nov 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, holky :slight_smile: ...fuuu, som prisla ako zmoknute sliepka domov, strach a hruuuuza, co sa to tu deje vonku :slight_smile:
.... pridat sa do diskusie o Duphastone velmi neviem, len osobny nazor je, ze ked je to gestagen, tak je v skupine progesteronov, cize t by teoreticky zvysovat mohol :unamused:
10. nov 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luga :wink: no to rychlo teply cajik s citronom a medikom :dizzy_face: aby si nam nenachladla, lebo to vobec nepomaha
10. nov 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga zavidim ti ty si uz doma, a ja este musie sediet hodinu v robote :rolling_eyes:
10. nov 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pracuje sa an tom, majus :slight_smile:
10. nov 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja uz mam 2 den volny a iba sedim doma, lebo vonku je brutalne hnusne pocasie a zima, to si radsej sedim v teplucku :grinning:
10. nov 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sucitim, ludinka, ja som prisla po dvadsatstvorke :slight_smile:
10. nov 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa tesim domov, vecer sa vrati moj mm po dvoch dnoch :slight_smile:
bude sa mi venovat
hmm vyzera dobre, teplota bola pekne dole. U mna su stale pomerne vysoke teploty. Inak sme iba o jeden den posunute :slight_smile: keby to klaplo tento mesiac, mali by sme takmer vesmirnych surodencov :slight_smile: My uz poistujeme peknych par dni, pomaly aj dochadzaju sily :stuck_out_tongue_closed_eyes:
majiska a ako travievas volne dniky ?
ludinka, tak teraz ja zavidim tebe :grinning:
10. nov 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne uz vychadza iba jedna moznost otehotniet do vianoc :frowning2:
a to som strasne dufala ze uz budeme vtedy cakat babo
10. nov 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony my to sme mali dobre dlho pauzicku, doteraz sme mali sexik iba 3 razy, co ratam vcerajsi :grinning: tak dufam ze to bolo aspon na nieco dobre a budeme mat vesmirnych surodencov :grinning: :grinning: by som sa zasmiala :grinning:
10. nov 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:
baby a kolko sa uz snazite vy? viem ze ste to tu urcite pisali ale v tejto teme je vela kociek a sa mi to pletie a este by ma zaujimalo kolko mate rokov
ja 25 a snazime sa cca 4-5 mesiacov
10. nov 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludi, neboj, podari sa :slight_smile: ... inak ja uz som niekedy okolo vianoc chcela rodit :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach luga co by som za to dala....
10. nov 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ludinka, ja mam 29 o par tyzdnov a snacime sa od aprila
10. nov 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok