• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
oknosmas, proste no isti to potom buduci mesiac, skoda ze vam to nevyslo vcera :confused:
28. júl 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano majuska to musel by krasny pohlad...ako ta veda speje dopredu.....ze si mozete kuk na svoke babo este v brusku :wink: a moja uzastna teplota stupla z 36,7 na 36,8 test som nerobila uz neviem co mam si o tom mysliet :unamused:
28. júl 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 preco si nerobila test moja??
28. júl 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 lebo sm ho robila vcera rano a vecer a nebolo nic takze serem na to u ma to nebavi sa kukat na negativny vysledok
28. júl 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 jasne vsak tak by si minula privela peniazkov na testy to cakaj aka bude teplotka najblizsie 3 dni ;)
28. júl 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko :slight_smile:
tak tomuto sa podla mna hovori anovulacny cyklus :unamused: http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
28. júl 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska super fotka :slight_smile: ukazuje vam, ze je vsetko ok so zdvihnutym palcom hore :grinning:
oknosmas este nestresuj :wink: podla mna teplota stupla kvoli bobrovi :wink: a pekne ta este pocka :slight_smile:
28. júl 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 a co to, co to?? :sweat_smile: no dufam len, ze ti pomaly stupa hcg a ty si jasna tehula, drzim ti palce, aby mrcha v ziadnom pripade nedorazila! :dizzy_face:
28. júl 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja ty nezvyknes mavat take grafiky?????????? co to je ??????? :confounded:
28. júl 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 a mozno ma petuska pravdu a to je tehu grafik :dizzy_face: boze daj :dizzy_face:
28. júl 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose kiez by si mala pravdu...a co sa tyka tvojho grafu,mozno ovu caka na dovolenku v tatrach :wink:
28. júl 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 no nezvyknem... neviem co sa deje... ale vraj je aj u zdravej zeny bezne mat jeden anovulak do roka... no a ja meriam zrovna rok, takze mozno to je aj u mna :wink: nic si z toho aj tak nerobim, lebo keksik nebol, takze skor len pre zaujimavost, ze co sa to deje... :confused:
posielam tehu virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
@petuska123 super, len sa drz hore...a mozno to predsa len bude ten turek :wink:
28. júl 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas jaaaaj, ze by?? no ved uvidim, ale merat si tam nebudem...
28. júl 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile:
28. júl 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poslala som vela virusikov a ono to urobi iba taku ciaru cez celu obrazovku???????? co to ma byt :sweat_smile:
28. júl 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska musis tam dat obcas aj enter, aby sa oddelili :wink:
28. júl 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekné ránko všetkým :wink: :wink:
28. júl 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixixi aha blacky budem vediet :grinning: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
28. júl 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose to byzerá podla grafu fajn nie??
28. júl 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ktorý si dc?
28. júl 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas nic moja..brucho ta boli z pregnylu..podla mna teplota este klesne... uvidis..nestresuj..a teplota ti isto stupla z toho ze si nahanala trdlo..moja zoja ma dakedy zvyk ze ked idem na wc tak zacne zobrat ze chce jest potom este pit a to dakedy aj o tretej rano tak sa smejem ze predpriprava na mimi hihi
neboj teplotka este klesne....pozri moj graf ...mne teiz stupla teplotka..a teraz klesa postupne

:slight_smile: neboj
28. júl 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj denne :slight_smile:
no som 20 dc a vyzera to tak, ze ked som mala plodny hlien, tak ovu neprebehla, pretoze mam nizke teploty...
28. júl 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas OPRAVA z clostylu hih :slight_smile:
28. júl 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose a to je možné aby ovu neprebehla?? joj. No nič uvidíme. Inak mávaš??kolko dc?
28. júl 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no baby pozeram ze vsetky snazilky chaosia.hih
petuske meska..a testik nic
oknosmos si mysli ze ouv bola
ty anovulak..no co caka mna do kelu hm
ppodl amna robi vela aj ta zmena pocasia..a tak..
a je pravda ze je anovulak..aspon raz do roka tak ked nemeras tak nevies..tak nestresujme..a mozno ovu posunuta aj u teba hihi..ake mas dlhe cykly?hm...
28. júl 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby utekam..dojdem neskor
28. júl 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose jasne ze petula je tehu leln o toom nevie hihi
28. júl 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a davam aj moj grafik pre uplnost
http://www.fertilityfriend.com/home/1d1536
28. júl 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok