• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
som tiez zvedava na tu tvoju teplotku :slight_smile:
super, stane sa z teba babka-bylinkarka :slight_smile: ...ale na radu sa tesim, lebo teraz je kazda rada draha u mna :slight_smile:
so zivotospravou sa da nieco spravit, len horsie je to s tymi stresmi :unamused:
10. nov 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja si vzdy poviem ze aj cez vojnu sa rodili deti, ze to predsa nemoze byt take strasne s nami
10. nov 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, poviem ti ze ja som bola kedysi antibylinkarska, moja mamina mi vzdy vravela ak si chora pi to alebo to, a ja som len mavala rukov, jasne mami, a nic som nepila a teraz som ju na stare kolena zacala pocuvat a tak to vypada ze sa z tej astmy dostanem :grinning: chvalabohu to bol len zaciatok ale ak by to pokracovalo mohlo to byt horsie :confounded:
pravdu povedat vzdy som sa z maminky smiala, ale teraz to pojdem pekne s nou a nakupim si vsetky bylinkove caje ake mi poradi :slight_smile:
luga a co za stresy mate??? poviem ze mm sa tiez stresuje a ma dovod, len to tu rozoberat nechcem, ma problemy ako kazdy inny clovek, tak dufam ze to neovplyvni nase babo,
10. nov 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony asi mas pravdu, ale ked si tak pozries vtedy nebolo tolko techniky, a po vecerok namiesto pozeranie tv, to nasi vo velkom prasili :grinning: sorky za slovnik
10. nov 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pravda, mony, ale vtedy este nebolo vsade tak vela chemickeho a elektromagnetickeho a ineho humusu a ani sa na ludi nekladli take naroky ako teraz :frowning2:
10. nov 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je tiez pravda teraz je toho privela :unamused:
10. nov 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja bylinkam celkom verim (aj ked nie vsetko sa da nimi uplne poriesit)...ved kopec liekov, ktore sa vyrabaju synteticky, maju povod v prirode ...
veru, astma je dost problem a ty si alergik?
stresy, ved klasicke, hlavne pracovne, aj ja, aj mm - pracujeme s ludmi a to je tazke a on nema ani chvilu volna, niekedy je aj sedem dni v tyzdni v robote a aj vyse dvanast hodin denne :frowning2:
10. nov 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa vlastna doba nas takto dobehla
10. nov 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm luga to poznam, praca s ludmi neskutocne vycerpava
10. nov 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no luga, moj chlap mal tiez problemy so stresom, a preslo to na prostatu, aspon tak mu to vysvetlil urolog,
predpisal mu magnesium, a tiez pil cajiky na ukludnenie to skus
my sme tie caje kupili v polsku, melisa alebo nervinex, ale troska to pomohlo :wink:
u nas je inny problem, proste sme tu v uk a problem sa nachadza v PL, cize sa stresuje lebo tam nieje, a nemoze nic robit :unamused:
luga mozno by vam padla nejaka dovolenka co??
10. nov 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a viem co je to pracovat s ludmi, verte mi , a teraz ide zima, to toho tu bude az az, zrusene lety a blby pasazieri :confounded: ale nemame baby na vyber, proste musime pracovat :unamused:
10. nov 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, ved tie "katastroficke" predpovede co su, tak vravia, ze za niekolko rokov uz ludia nebudu vobec schopni prirodzene pocat a deti budu uz len skumavkove ... pomaly tomu zacinam verit :frowning2:
pozriem na tie caje :slight_smile:
fuuu, to hej, ked nemozes veci riesit, tak to je stres navyse
a o dovolenke mi ani nehovor, uz rok toho mojho prehovaram (nema cas stale) a este aj po svadbe som si ja spravila tyzden volno, ale sama :frowning2: .. ako ho mam prehovorit? uz neviem...
10. nov 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave, nemame navyber... co robit?
10. nov 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja u mna je to asi tak ,
ze o dovolenke som vacsinou rozhodovala ja, ale tento mesiac ma mm prekvapil a sam navrhol dovolenku, co som bola v soku ale asi sam tiez potrebuje oddych tak mozno v marci dominikanska republika, ak pojde vsetko podla planov :angry: cize nejdem sa predcasne tesit :unamused:
a o tych detoch zo skumaviek, tiez zacinam tomu verit, :unamused:
10. nov 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luga ja som na tom tak isto, minimalny spolocny cas, ziadna dovolenku :frowning2: obaja drieme v praci ....a potom sa mozme cudovat ze sa nedari
10. nov 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz to je svet iba o strese a peniazoch, :angry:
dakedy to by som chcela ist niekde uplne od civilizacie, proste iba priroda, jazierko, ja a mm, proste totalne do prirody, myslim ze to by nam pomohlo :wink:
10. nov 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez telefonov, proste uplne vypnut :wink:
10. nov 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam tiez niekedy chut ho postavit pred hotovu vec, ze by som zajednala nejaky zajazd, alebo pobyt, len neviem, ci by to bolo odomna fer a sa obavam, ze ci by som nakoniec aj tak nesla sama
a tvoj mm vpohode ide na dovolenku, ked rozhodnes?
inak neuveris, teraz ked sme boli u nasich, tak tiez zase na to padla rec a mamina hned, ze domin. republika...neviem, co ju to napadlo, teraz je to nejaka vychytena destinacia? :slight_smile:
snad vam to vyjde :slight_smile:
10. nov 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, tak taka samota, to by bolo uuuuuuuuuuzasneeeeeeeeeeee :slight_smile:
10. nov 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, myslis, ze sa to da zmenit?
10. nov 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mm nema s tym problem, ide o to ze ja mam v praci problem vzdy z dovolenkou, a mm je zivnostnik, cize si berie volno kedy sa mu zachce :wink: to je na tom super, ze ja iba zahlasim a on sa prisposobuje :grinning:
proste je to taka riadna exotika a nieje to take drahe :wink: cize mozno to zvladneme financne :sunglasses: ale ako hovoris nejdem sa predcasne tesit :sweat_smile:
10. nov 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby spravime si taky business, niaku milu chalupku daleko od ludi, pre snazilkovske pariky. Dame to preskumat podla vsetkych teorii geopatogenne zony, feng sui a pod. .......a budu sa tam vybavovat objednavky :grinning:
10. nov 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, ale myslim ze to bude aj tou pracou,
chlapi dru tiez v praci a posledne co dostaneme od unaveneho chlapa, to su unavene rybycky :confused:
10. nov 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony, tak ten napad sa mi paci :grinning: hlasim sa ako prva testerka :grinning:
10. nov 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony,ja som tiez za, budem druha :grinning:
aha, majuska, tak to mate potom dobre, ked si vie on takto cas prisposobit, my sme obaja zivnostnici, ale problem mame veeeelky s dovolenkou :slight_smile:
...ak vobec aj nejake rybicky dostaneme ... :grinning:
10. nov 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja druha...chlap ma ale velmi velku regeneracnu schopnnost staci na mu chvilocku povenovat ..dat napapat a nechat ho chvilku oddychnut a je ako rybycka teda aspon moj
10. nov 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak vam teda rezervujem termin :slight_smile:
10. nov 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked ti mam pravdu povedat luga, nemusela by som ist ani na dominikansku, stacila by taka chatka bez nikoho daleko od civilizacie :wink:
10. nov 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
b.b. , bohuzial az tretia - prihlasila som sa skor :grinning:
moj sa zregeneruje, len ked zaspi a z toho uz potom nic nie je :grinning:
10. nov 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm to je ako tvoj b.b :wink: hlavne aby dostal jest, chvilku si oddychnul a hup uz je fresh ale asi na tom nieco je, ze ranne rybycky su sikovnejsie???? :dizzy_face:
10. nov 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok