• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@luga lugus nie tehu veci, proste moje nohavice do prace co nosim to mam cislo 8, a su dost dlhe lebo som nosila opatky ale teraz uz nenosim, to su hrozne dlhe a velmi ma opinaju na brusku ked sedim, to som si pytala dnes v praci o cislo vacsie, ale no neviem ci mi to nieco da, lebo vypadam ako vodnik :sweat_smile:
2. aug 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla fotky nevypadas ako vodnik :wink: :grinning:
2. aug 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja lebo som neodfotila spodnu cast nohavic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. aug 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 na dnešnom som mala červenú,uvidíme.Nejdem robiť unáhlené závery,aby som nebola sklamaná.
@linea22 dlzkam palceky moja :wink:
jednoznacne musis pribrat :wink:
2. aug 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja padam pomalicky idem si dat pekne krasne kupel a pekne sa zrelaxovat a precitat vsetky papiere ohladom materskej, je toho troska aby som vedela na com som :grinning:
2. aug 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga lugus jednoznacne sa snazim a jem ako medved :grinning: davam tomu mesiac a budete vidiet riadnu zmenu :dizzy_face: :grinning:
2. aug 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som akurat po kupeli, tak prijemny relax :slight_smile: ... aj ja chcem materskuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. aug 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 ďakujem veľmi pekne,keď prídem z práce sem zaväsím aj ten druhý test :slight_smile:
2. aug 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga neboj budes na materskej tiez coskoro :grinning:
2. aug 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coskoro - neviem, lebo uz vcera bolo neskoro - ale momentalne som rada, ze za mesiac mam klasicku dovolenku - nateraz staci :sunglasses:
2. aug 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: caute baby..tak som po ovulke bola som na ultrazvuku a folikul uz nie je tak doky povedal ze asi praskol..lebo som nebola predtym na ultrazvuku lebo mal dovolenku :wink: tak som rada a verim ze sa zadarilo..aprilovky na mna cakaju verim tomu :wink:
2. aug 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga :grinning: ty cislo a idete niekde???
ja uz po kupeli a teraz idem na hodku spinat :wink: krasny zvysok dna :wink: :wink: :wink:
2. aug 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ahoj si tu???mam zapnut skype??
2. aug 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:@majuska7979 maji naozaj leti..pamatam si ze som do temy dosla..ked si len zisitla ze si tehu...a kukaj.. :grinning:
2. aug 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 hej na chvilií
ok zapnem moment
@zibi to teda ze leti a este ak clovek pracuje, 24augusta ideme na dovolenku, svk a pl tak sa tesim, do 14 septembra to akurat dojdeme naspat a 23sep mam dalsi utz, take predpokladam ze cas mi tak preleti teraz neviem ako mi to leti
2. aug 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 o hej leti to..majuska muism ist off. ..rada by osm popisala..ale kaamoska caka tak pa zatial :slight_smile:
2. aug 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaaaaaaaaaapaaaaa :grinning:
2. aug 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetci odchadzate? :confused: :grinning: ...prijemny vecer vam :slight_smile:
zibi, , tak nech to vyslo :wink:
maji, do chorvatska ideme na sest dni, potom asi domkov
2. aug 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,
dnes som postupila dalej...volala som na endokrinologiu, chcela by som kompletne vysetrenie krvi, hormonalny profil..a akosi som sa k tomu nevedela dopatrat, nik mi to neurobil, hoci uz mohli davno..nuz som zavolala a teta, ze jasne, objdena ma, ale najblizsi termin maju na buduci rok :wink: som sa jej zasmiala do telefonu, porozpravala jej svoj pribeh a tiez odporucanie od kamaratky zdr. sestry z tej nemocnice..a hned mi sestricka povedala, ze mi vezmu krv, urobia kompletny hormonalny profil a ze mam prist 3-5 dc... cize o take 2 tyzdne...ze im nemusim ani volat, ale hned prist..no ake jednoduche? tak som rada, snad sa potom zasa dakam posunieme a zistime, preco sa nedari...a preco nie ovulacia a tak...
2. aug 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, oknosmas, tak super :wink: ....ale su normalni,ze buduci rok? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :angry:
2. aug 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som dorazila domov a prisla som sem opat :wink:
luga dakujem :wink: ja som si aj myslela, ale ked sa stale strasi s nejakou lysteriou a podobnymi somarinami, tak som aj trosku rozmyslala :wink:
a ohladom tych vysetreni v car, tak hej, robia ich aj v tom gynfive, ale az vtedy, ked poviem, ze idem na IVF :unamused:
oknosmas o rok??? :confused: :confused: fuuuuuha, tak dufam, ze aj ja natrafim na taku dobru sestricku ako ty, ked pojdem na endokrinologiu....
a nepotrebovala si na endokrinologiu nejaky papier od obvodaka, alebo gyndy??
2. aug 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, maju akosi plno ci co...to ma lekarka upozornovala, ze v bb na endo su hrozne cakacie doby, nech vraj skusim niekam inak..ked tak
2. aug 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi treba, ale ja som si uz davno od obvodaka vypytala papier..no po telefone ho aj tak nevidela sestricka a ani sme sa o tom nebavili...ale myslim, ze treba odporucanie
2. aug 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, nemas zac ... jasne, ale nepredpokladam - hlavne z jedneho pohladenia
mmm, ach, ja uz s tych carov zacinam byt nervozna - tazko sa vybera :unamused:
2. aug 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z tych
2. aug 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa to car aj celkom pozdava, len ci tiez nie su prilis na prachy... :unamused: ale je to zatial nove, mlade car-ko, tak mozno sa este snazia...
2. aug 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok