• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

17. januára 2017 
mna skor trapi, ze nemaju zmluvy s poistovnami ... ale zevraj pristup(zatial) jedinecny - musia sa snazit, aby prezili
2. aug 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby..od dnes snazilkujeme
2. aug 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, peti, vela zdaru :slight_smile:
2. aug 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. aug 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga tak to je trapne... :unamused: nechapem preco niektori nemaju zmluvy s poistovnami... tak isto aj zubari :frowning2:
petuska ahoj :slight_smile: tak vela zdaru prajem :dizzy_face:
2. aug 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, car by chcelo, poistovne nechcu, je to skoda (s union poistovnou maju)
2. aug 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga lugus super taka dovolenka vam len prospeje :wink: :dizzy_face:
2. aug 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 urcite, neviem sa dockat ... vy uz tiez zachvilku zavitate domov - tesite?
2. aug 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citam si o tej lapark na nete
2. aug 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 a naco si prisla ? - pohoda,nie ?
2. aug 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci to podstupit alebo este cakat!!keby som tak vedela co sa vo mne deje :frowning2:
2. aug 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja dockat sa nemozem kedy si dam maminkyne brindzove halusky :dizzy_face: boze mam na ne brutalnu chut hmmmm este 22 dni a budem ich mat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@luga pohoda?????bojim............ty to mas za sebou??
@majuska7979 boze kolko gramatickych chyb :grinning:
2. aug 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 v tom ti neporadim, ty sa musis rozhodnut ... ja som to nepodstupila - nemam zatial dovod - nepredpokladam neprichodnosti, kedze som uz raz tehu bola
@majuska7979 to verim, mamkina kuchyna je nenapodobitelna a take halusky si veeeelmi tazko v uk spravis
2. aug 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a peti - tri dierky v bruchu su este celkom fajn - horsie, keby ta rozrezali :confounded:
2. aug 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no daju sa urobit, len nechcem kupovat bryndzu tu, lebo neviem ako bola prevezena zo svk :confused:
2. aug 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga o tie jazvy mi vobec nejde..ale dakon toho zakroku sa bojim
2. aug 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave tu bryndzu som myslela, ze s tym moze byt problem - aj ju zohnat - nie?
peti, si myslim, ze to ozaj nie je nic strasne .... a HP mas spraveny? (uz si nepamatam)
2. aug 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nie nemam moj skveli doktor dako na to sere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. aug 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmm, @petuska123 , tak skus najprv toto poriesit - predsa je to mensi zasah
2. aug 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta, nerozculuj sa teraz, ved sa snazite a nemozes byt v strese :wink:
2. aug 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi by bolo najlepsie poriesit vsetky tie menej bolestive a zasadnejsie zakroky.. my to teraz tiez tak ideme asi riesit..a uvidime co bude...
2. aug 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas aky mas plan?
2. aug 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziaden velky, kedze upodozrievam stitbu zlazu u mna..tak sa tesim uz na tu endokrinologiu..ked to teraz nevyjde so vsetkymi tymi stimulantami (clostyl, pregnyl a duphaston)...ak sa to nepodari tento mesiac, tak bude hp a skusim nahovorit mm,aby si dal dakde urobit rozsireny spermio...aby sme zistili aku ma morfologiu...ci je ta v poriadku
2. aug 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lepsi nejaky plan ako ziaden :wink:
dobru noc :slight_smile:
2. aug 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas vela moze byt v stitke ...vela bab nemohlo otehotniet..a mali problem..len si daj urobit vsetky hormony na stitnu zlazu..a endokrinologicka ti urobi aj HP takze nemusi gynekolog kedze to uzko suvisi..s tym :grinning:
2. aug 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas skus Lubochnu tam ti urobia vsteko za jeden den..treba sa tiz objednat ale nezda sami ze by si rok cakala...inak ja som na endo vysetrenie tiez dlho cakala..
a okrem toho by ti mohol urobit stitnu zlazu aj gynekolog..kedze to suvisi s tehotenstvom..alebo aj obvodna lekarka...tak skus pytat na gynekologii ..ako som pisala endo urobi hormonalny profil..a naopak..nechapem preco ti to gyndac nesrpavi..juj su hrozni vsetko ich treba pytat.. :angry:
2. aug 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas co bojis ja verim ze budeme v aprilovkach..hihi :wink:
2. aug 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi uz som sa objednala na endosku a najblizsiu mrchu mi urobia hp...tak som rada, ze sa to takto dalo zariadit...no u lekarov je to naozaj zial take, ze si vsetko musis pytat, kazde vysetrenie ci liek...ako keby sme mali my rozumiet, co nam treba a co si naordinovat...ved sme studovali medicinu... :wink: myslim, ze by sme si uz mohli otvorit daku poradnu, minimalne... :wink:
3. aug 2010 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok