• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
@luga :grinning: :grinning: :grinning: ale hodnotis to ako prijemnu masaz? myslim, ze by sa mu to mohlo pacit...
3. aug 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ak ma bolesti chrbta tak na to mu pomoze klasika a ak chce len relaxovat tak medovka tam sa ani netlaci ku konco to trosku boli ked sa tem med zacne lepit na kozu
3. aug 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , pre mna prijemna - lepkava, cvachtava :wink: .... pre chlapa neviem, oni maju hrubsiu kozu - kazdopadne,moze to byt netradicny zazitok :slight_smile:
3. aug 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no, ved to necham nanho...
3. aug 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa mate dievcata?
3. aug 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial dobre a ty? :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial tiez dobre...a ako mrcha? dorazila? dnes je utorok...
3. aug 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tie moje teploty si vazne robia co chcu :confused: http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
3. aug 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :slight_smile: asi si z teba strielaju...alebo ta chcu rozosmiat :wink:
3. aug 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose a mozno predpovedaju prekvapivy zaver :slight_smile:
3. aug 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas, nedorazila :confused:

@blackrose , ahoj, tak sa konecne t spamatali .... ty musis mat kazdy graf iny :grinning:
3. aug 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga aaaa???? skusala si test? alebo aspon teplotu? pocity??? :astonished:
3. aug 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga citam, citam a ty nepises ako... zmerala si?? :confused:
jasne ze musim mat kazdy graf iny, nebudem predsa nudna :grinning:
3. aug 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas jasneeee :slight_smile: rano som sa fakt normalne rozosmiala ked som to videla :grinning:
3. aug 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose a to si este nemala ovulku???cico???ze nemas vyznacene??
a ja na 6 krat budem vsetko pisat?? :wink:
oknosmas krasna ovulka :slight_smile: takze ste ju pekne stihli, hej?
peti podla mna bola, len tie teploty mi nejako skacu tak ff je z toho blazon :grinning:
3. aug 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose snazili sme sa...hadam tie male zubrienky nieco vymyslia a konecne dobiju tu nedobitnu pevnost vajicko :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak:29.DC, teplota 36,7, krcek sa tvari, ze je dole a creamy .... a pocity zmiesane :sweat_smile:
black, dufam, ze ste preistotu vcera snazili
3. aug 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga hm tak isto to bolo aj u mna.....a hovno z toho ale ty mozno mas to vyhrate!!!!!!!!!!! :wink:
3. aug 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga co to znamena? lebo ja sa v krckoch nevyznam :wink: je to len dobre..dufam...
3. aug 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 , viem, preto to berie zatial s rezervou - kedze neviem, kedy bola ovu

@oknosmas , krcek ma byt dolu a tvrdy pri tehu - ale mne sa skracuje velmi rychlo pred ms, takze je to slaby znak
3. aug 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak budeme ten krcok drzat dole...mohli by sme ho tam dako pripevnit...alebo tak..lepidlo, spinka..suchy zips..iny navrh??? :wink:
3. aug 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas, beton :wink:
tak asi dnes kupim nejaky ten test a uvidim dozajtra :sunglasses: .... ale mam vyhadzovat peniaze? :grinning:
3. aug 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga juuuuj...ziadne vyhadzovanie, chces nam proste ukazat tie dve ciarky :wink:
3. aug 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ci nam ich test ukaze - to je otazka :grinning: ... lebo mrcha je mrcha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga beton nie je zly...len sa tazko cez to dycha... :wink:
3. aug 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: babule som sa na vas pekne zasmiala
no luga, pekne, pekne... siiiiiiiiiiiiiiiiiiiilno ti drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ten beton by nebol zly napad, len neviem, ci zaruci tehu :wink: a za test peniaze nevyhodis... uvidis podla zajtrajsej teploty a ked bude hore, tak zmerias a najdes // :wink: :grinning:
3. aug 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a luga, nesnazili sme... ale ja fakt pochybujem, ze vcera bola ovu... aj ked som citila pichanie vo vajku... :sweat_smile: ale skor som to pripisovala bliziacej sa mrche... ani mi doteraz nenapadlo, ze to mohla byt ovu... :confused: :fearful:
ale po pravde je mi to uplne fuk... tento mesiac sme mali fakt taky nesnazilkovy a doteraz som bola uplne spokojna :slight_smile:
3. aug 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas, ved by som si ho nenaliala na nos :wink:

@blackrose , dakujem, jasne, zajtra uvidim a sa rozhodnem .... nie,nemala si ovu vcera - to som sa len tak spytala :wink:
3. aug 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok