• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
3. aug 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ok, som na teba zvedava :wink: a tiez si myslim, ze ovu bola v normalnom case, len tie teploty si robia co chcu...
3. aug 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. aug 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , mmm, zase ti idu nakreslit trojfazovy graf - rady sa bavia ...

@petuska123 , tak to aby ta moja mrcha uz prisla, lebo podla toho som najplodnejsia teraz 7. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. aug 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ani mne...ved plodne dni mi varatalo na 12.8. a ja som bola taka stastna, ze som teraz mala ovu...hm..
3. aug 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga daka sprostost to je :grinning:
3. aug 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 , jasne .... inak ja neverim ani tej "klasickej" jonasovke, co si ludia davaju pocitat .... ked mu tam zadas, aky mas cyklus, tak tovie kazdy cca vypocitat, kedy mas plodne dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ze doroka podla nej otehotnies - nooo, vacsina otehotnie doroka aj bez jonasovky :rolling_eyes:
3. aug 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna je to tiez hlupost... :unamused: ako mozem otehu ked mam zavrety krcok a ovulacia nikde??? :confused: :confounded:
3. aug 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte všetky .-)
@luga presne tak! ja som si to počítala a plodne dni mi vyšli tak 2 dni pred mrchou....
ale v telke naposledy vravel, že ne nete je veľa nepravých jonášoviek.....
@luga držím palce! vyzerá to celkom dobre, mala by si testnuť
3. aug 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , to tie vesmirne sily .....

@kamilkka , dakujem, ked bude t hore zajtra, tak asi testnem - musim kupit testy,lebo ja ich nemavam (za ten cas,co snazim,som testovala len dvakrat) ... a ano, viem, na nete su vsetky "jonasovky" nespravne , ale citala som, ze v originalnom jonasovom dotazniku su aj otazky ohladom cyklu - takze ?????
3. aug 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata...
evitka, dodatocne ti prajem vsetko najlepsie k narodkam!!!
luga....vidim,ze si na dobrej ceste :slight_smile: ja by som testovala uz dnes :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. aug 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga jasneee :wink:
3. aug 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , ahoj, nooo bez testov sa tazko testuje - necakala som, ze budem mat taku teplotu, kedze v sobotu bola na bode mrazu ... ja si pockam, nerobi mi toziaden problem
ako sa ti dari?
3. aug 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga, ono to tak býva, že ked si človek stanoví plán a neberí žeby sa to mohlo podariť, tak vtedy to vyjde :slight_smile:
bodaj by to platilo u teba! a kolký dc si?

ja sa tak teším :slight_smile: teraz
o 4 dni už budeme ležať pri mori!
3. aug 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga dari sa nam dobre ,musim zaklopat.....brusko sa mi uz cele hybe, vidim, na ktorej strane je drobec schovany, ako sa premiestnuje... :slight_smile: ale neviem, ci sa mi zase vaziva po stranach brucha natahuju, ale sem tam, ta tam zaboli.....inak brucho netvrdne, co je dobre :slight_smile: buduci utorok mam poradnu, konecne.... :grinning: a 25.8. ideme na dalsi velky utz v 30.tt ... inak mam dovolenku este tento tyzden, tak si uzivam :slight_smile:
no som na ten tvoj test strasne zvedava :slight_smile:
3. aug 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka jej...more.....si to uzi aj za mna :slight_smile:
3. aug 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak :grinning: ja by som si za teba radšej užila niečo ine :grinning:
@aduliak ahoj :slight_smile: to je uzasne, ze uz to takto vidis, citis... si patam, ked si sa prednedavnom tesila z takeho bublinkovania v brusku :dizzy_face:
@blackrose no presne si aj ja spominam na to bublinkovanie....a teraz ma vie uz dost kopnut....vacsinou musim ist potom cikat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. aug 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka, som 29. DC (predtym som mali tri cykly po sebe 26-dnove, ale este stale som vo svojej "cyklovej norme") , mmm, ved uvidime, ci nieco vyslo, alebo nie, este by som nerobila zavery - ale bol by to gol (opakovala by sa historia - predtym som tiez otehu predtym, ako sme sa stahovali a po stahovani som aj skoncila s tehu :zipper_mouth: )
juuuj, super, ja az za mesiac budem "morovat" - snad :slight_smile:

@aduliak, jeeeej, to musi byt paradny pocit, ked citis, ze mas babo :dizzy_face:
3. aug 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas no ja si tiez niekedy myslim...hm
inak vcera na ultrazvuku mi doky hovoril tak bud tam nie je folikul alebo uz praskol..a ja no asi praskol lebo si meriam teplotu a podla nej praskol uz pred dvoma dnami..tak sa tak zatvaril..akoze neveriaco..ze on tomu neveri..tak som si svoje myslela hihi
inak ma prekvapil..mi povedal ze on nebude uz mat taku dovolenku ze bude mimo tka keby ze mi treba pichnut pregnyl tak mi ho pichne ze bud dojdem hore do nemocky alebo ze dojde do ambulancie a kukne ultrazvukom ze mam na neho cislo na mobil ze mu mam zavolat ..tak som sa potesila ze je ochotny.. :slight_smile: lebo som mu povedala ze muz pojde prec..a tak. :slight_smile:
3. aug 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tento cyklus akosi zabudla počítať dni a všetko....
mam v hlave ine veci a na snahu tehu som pozabudla...
k moru by sme mali dojsť 14 dc.... tak uvidime....
3. aug 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ahoj, načo ti pregnyl, ked mas ovu?
bud rada spontannej ovu :slight_smile:
a meranie BT je dobra vec a ktorý dr. tomu neverí tak veľka škoda...
ved to nieje vymysel, teplota je odrazom hormonov
3. aug 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka no tak to je znamenie, ze 14.DC pridete k moru :slight_smile:

@zibi velmi ochotneho dr mas
@luga moja a ty este nemas mrchu :confused:
veru, veru, kami,pekne ste si tu dovolemku vypocitali- hlavne na to nemysliet na nej :grinning:

@zibi, nooo, nemam :sunglasses: ... a fakt sa ten tvoj lekar nejako snazi - ako si ho "ukecala" ? a je to smutne, ze vela dr.povazuje meranie bt za nedoveryhodne a zastarale
3. aug 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga my sme si to nevypočítali, ono to tak samo :slight_smile:
len dufam, že to stihneme...
teraz na to fakt nemyslím, kopa iných veci sa okolo premieľa...
a nemyslím ani na to aby som otehu pri mori, ale hlavne nech si oddychneme a nech sme spolu :sweat_smile:
a možno o mesiac, po "oddýchnutom cykle" sa podarí
3. aug 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka, ja viem, ze ste dovolenku nepocitali podla cyklu - to by uz bola aka mania :grinning: ... a presne, dolezity je oddych a vypnutie z beznych starosti :wink:
3. aug 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze bude toho roku aj oddych s mm...volal, ze dostane dovolenku...daku...tak pojdeme aj my niekam na predlzeny vikend...asi...19-22.8...sa tesim, snad to vyjde
3. aug 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , super, musi to vyjst :wink: a kam by ste sli?
3. aug 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok