• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
hej hej... je uplne zvlastny a vobec to nechapem... ale tiez tento mesiac cakam mrchu
4. aug 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black a si uz v praci? ci este oddychujes doma? alebo sa este len chystate na dovcu.. myslim ze som citala ze ste boli niekde v nizkych tatrach..alebo sa mylim? neviem...
4. aug 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka nemyslis sa, boli sme v nizkych tatrach na 4 dni, len taky predlzeny vikend... ale to za dovolenku velmi nepovazujem, bolo to kratke... a uz som v praci... hodila by sa taka aspon tyzdnova dovolenka... len neviem, mame obaja s mm vela povinnosti v praci a neda sa nam odist na dlhsie... :unamused:
4. aug 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ja nastastie siesteho vylozim nohy na stol a koncim s pracou az do 22.08.... a caka ma dufam sladke nic nerobenie... :dizzy_face: :dizzy_face: ...a hlavne oddych... psychicky a fyzicky... pretoze ho uz potrebujem ako sol :slight_smile:
4. aug 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej tak to je super, to by som aj ja potrebovala, to ja si asi nikdy taku dlhu dovolenku neuzijem :frowning2: jedine az matersku :grinning: :grinning:
4. aug 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ta luga nas nejako natahuje :confused: :confused: :confused: asi dostala sok ked zbadala // :wink:
4. aug 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
ja takto som na tom
tak dufam ze snazenie bolo uspesne
http://www.fertilityfriend.com/home/1d1536
4. aug 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: no veru... velmi jej prajem aby dostala konecne po com tuzi najviac.... :dizzy_face: ..drzim jej paste..
4. aug 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zibi..tak vela stastia ti prajem :wink: :slight_smile: aby vam to vyslo
4. aug 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky,
dnes niekto testuje? nemam cas vsetko citat
4. aug 2010 o 09:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby... tak ako? nejake nove tehulky?
4. aug 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ja verim tomu ze to zrusia...boze ale keby bola materska aspon 400 eur..pre kazdu zenu ..ale co to je tych smesnych 250?ako z toho vyzit...dufam ze to dobrovolen nezrusia...lebo ma uz uplne porazi..juj..
inak vam poviem ze sme asi fakt v riadnych srackach ako stat..fico peniaze frlal..aj ked mozno mozno nechcel uplne zle..baby zijeme asi v zlom state..do kelu..kedy bude lepsie.nezamestnanost na cele, platy male, vsetko drahe..ale hlavne ze do menovej unie sme sa trepali a vsetko hrozne zdrazelo od kedy euro..clovek minie 20 eur ani nevie kde a na co... :confused: v jednom debilnom nakupe..na vracanie mi je..juj..
ahoj evitka..cakame na lugu... :wink:
@janushik1 neviem..mozno luga :sweat_smile: ale dajako sa tu nehlasi..tak nevieme..hihi.. :grinning:
4. aug 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: @blackrose moja riadne zvlastny grafik mas tento mesiac zeby tehu to bol :grinning:
luga kde do certa si urobit testik netrva tak dlho :sweat_smile: treba ho iba obcikat :grinning:
4. aug 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj tak drzim palce, snad si najde //
4. aug 2010 o 09:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: jasne ze si najde 2, to je murphyho zakon, ja som si tiez potom hovorila najblizsie 2 mesiace nemusim byt tehu lebo sa ide na dovolenku a co bolo, // ciarky :grinning:
takze lugus, davaj foto, ale nas natahuje baby nie??????????? :rolling_eyes:

vcera som si obliekla do prace saty, a predstavte si stale do nich vojdem,a brusko sa ukazuje, ale niektory zhodnotili ze keby nevedeli ze som tehu to by si nevsimli a druhy zas ze oni maju vacsie brusko nez ja tehu :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. aug 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: luuuuuuuuuuuggggggggggggaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
halo mi stale cakame ????????????????
4. aug 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, test negativny :rolling_eyes: ...cakam ...
4. aug 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:rolling_eyes: :rolling_eyes: @luga to snad nie :rolling_eyes: :rolling_eyes: a teplotka ??????????????//
4. aug 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga... :unamused: :zipper_mouth:
4. aug 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teplotu som mala len 36,5 - ale nespala som, lebo sme sa vcera vecer rozhodli, ze ideme do Pd - potrebovali sme nieco este dovybavit a dnes sme skoro rano vstavali .... tak ale spravila som si test aj s touto t, aby som vedela, na com som a tiez som vas nechcela nechat cakat :sweat_smile: .... tak som z toho smutna, ale len kvoli tomu, ze ked sa teraz mrcha takto posunie, tak ju budem mat buduci mesiac aj na dovolenke - to mi robi naschval :angry:
4. aug 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no to teda robi naschval :angry:
4. aug 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis, ide tu o iny murphyho zakon, ako som myslela vcera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. aug 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no moja to si uzijes aspon dovolenku bez grckania :wink:
4. aug 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ved jo, aspon nieco pozitivne
co mas dnes na plane, maji? a uz ste sa zabyvali?
4. aug 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja no zabyvany sme, akurat je bordel ako nikde, vcera mal mm hosti, a ked som prisla o 11pm to este sedeli tak vsetok ten bordel namna stale caka :angry: :angry: a este ako naschval dnes zacinam skor lebo musim robit testy z poziarnej ochrany, ci ako sa to vola :confounded: takze som unavena jak pes ale idem sa rozhybat vsak uz iba zajtra a 3dni volna :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga aaaaaach, to je škoda :cry:
už som sa tešila že začneš rad tehuliek :rolling_eyes:
@zibi pekny graf
4. aug 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga :angry: :angry: :angry: :angry: tak to je na porazenie :frowning2:
a ja som tak nechcela, aby si znova zacinala so mnou novy cyklus :angry: uz mi lezie na nervy, ze sa ku mne vzdy pridas :angry: nemusis po mne opakovat :wink: :grinning:
4. aug 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, tak treba ten bordel nechat pockat na manzela :sunglasses: ... to taketo testy robite? vas tam stale z niecoho skusaju, co :sweat_smile:
tak to uz vydrzis dnes, ja este jedne dvadsatstvorku dnes a absolvujem, v piatok sest hodin a tiez mam vikend volny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. aug 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok