• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
@vrabcek154 ked mam pravdu povedat, tak ani ja nie som nejaka smutna, trochu ma to mrzi, ale proste som zvyknuta a ziaden zazrak som necala - bolo tam len mozno, ktore klasicky nevyslo :wink:
4. aug 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale ale :grinning: zeby si tu niekto robil haluz s mojeho vestenia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: podcenujete moje schopnosti :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. aug 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , prepac tuto otazku,ale: uz ti niekedy nieco vyslo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby preto sme tu aby sme sa navzajom podrzali v zlych chvilkach, takze hore hlavu babatko budete mat co nevidiet :wink: a potom sa budeme spolu smiat ako sme to prezivali :dizzy_face:
4. aug 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , zeby? :wink:
4. aug 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem upratat, manzel robil ranajky, tak to tam idem dat do poriadku :grinning: , ale ranajky boli mnam, a idem kuknut do obchodika, musim zistit, za kolko predava kabelky ten vedla nas :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: a hodim tam nejaku akciu.
Ak by ste chceli nejake topanocky, mam aj na mimiaukciach, vam dam zlavu :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga lugus Ty milujes ak si ma doberas co ??????????? :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no ale ked sa tak zamyslim hmmmmmmmmmmmmmmmmmm, no vacsinou mam iba z pekla stastie :grinning: :grinning: :grinning: a akurat ked myslim ze som nebola tehu to som bola :grinning: :grinning: :grinning: takze baby menim taktiku, teraz si myslim ze nebudete tehulky a budete, vyskusame to co vy na to?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. aug 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 , zavidim manzela, ten moj vzdy skoro rano zduchne - vacsinou aj cez vikend .... topanocky? mrknem
maji,ja si rada doberam vsetkych a rada podpichujem (chudak moj muz :sweat_smile: ) ... a dobry napad zmenit taktiku - mozno to vyjde (?????????) :wink:
4. aug 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 no vrabcek ja tiez este stale ranajkujem, prve ranajky boli hodinku dozadu do postele, mliecko s cerealiami, teraz som si urobila 3 chlebiky so sunkou,paradajkou a popri tom sa smejem ake haluze tu piseme na konikovy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, ja som akurat dojedla obed :slight_smile:
4. aug 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a co si take dobre mala???
ja budem mat obed v praci, dnes znova objednavame pizzu :grinning:
4. aug 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zajtra myslim ze urobim chinu hmmmmm, ale to budem musiet ist prvo na nakupy ale to neviem ci sa mi bude chciet :confounded: :confounded:
4. aug 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamca mi nabalila morcaci rezen so zemiak. salatom - ze u nich to uz nikto nechce jest - potesila som sa, aspon nemusim varit (naposledy som kuchtila v sobotu :sunglasses: )
4. aug 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , nemozes byt taka leniva (ako ja) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga hmmmmmmmmmmmmmmmmm zemiakovy salat a rezen, hmmmmmmmmmmm boze co ja robim v uk, maminka kde si, este 20dni a budem mat bryndzove halusky :grinning: baby ja odpocitavam kazdy jeden dnik :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 boze co by som dala za domaci zemiakovy salat s reznom :confused: ty to teda vies urobit pekne chutky moja
4. aug 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ranajky!!! :sweat_smile: :fearful: ja som zabudla ranajkovat a uz je cas obeda.... :confounded: no nic, odlozim si jogurt na olovrant :grinning:
a ja sa cudujem, ze co som taka hladna :grinning:
majuska no som zvedava, ci ta tvoja taktika zaberie :wink: tak nam vyvesti, ze v auguste nebudeme tehule :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. aug 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , prepac, nechcela som :sweat_smile: ... ale ako vravis, uz len dvadsat dni a zgustnes si aj ty .... to tu bude co nevidiet
inak, ja by som nedokazala zit v tak daleko od rodiny, aj ked s manzelom, cnelo by sa mi velmi
4. aug 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , a bude to prva majuskina vestba, co vyjde :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
4. aug 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga baby vestim vam ze august nebude vobec plodny mesiac :grinning: bude najneplodnejsi za cely rok :grinning: :grinning: :grinning: takze si kludne uzivajte zivot a kondomiky pekne vyhadzujte von oknom :grinning: :grinning: nebudu potrebne
lugus no a ze tak daleko to je sila zvyku vies, od mojich 19rokov som v uk, zo zaciatku to bolo dost tazke, musela som chodit domov kazdy 3 mesiace, teraz som si uz troska zvykla a napriklad naposledy som bola doma v novembri, mam tu manzela, kamosky z tej istej bytovky akurt byvaju mimo londyn ale su tu , takze je to len sila zvyku vies :wink:
4. aug 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amen
mna stacilo robit v CR osem mesiacov a musela som zduchnut - len je fakt, ze som tam bola sama ako kol v plote - a nemala som cas ani kamosky hladat
4. aug 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja mozno u mna bol to ze som chcela studovat a na to som si musela zarobit, ale kedze som stretla mm plany sa mi zmenili :grinning:
4. aug 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 hned bolo po studiu, co :wink: .... ja som vdacna za to, ze som si na studium zarabat nemusela
4. aug 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no to si mala super :wink:
4. aug 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja sa idem pomaly obliekat tak zatial do zajtra :wink:
4. aug 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maj sa, maji, uspesny test :wink:
4. aug 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co poviete na tento celkom fajny http://www.e-kociky.sk/?306,jumper-x-fart
4. aug 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tento je uplne uzasny http://www.e-kociky.sk/?260,quatro-3 ten by som kupila hned len by som musela skusit aky je stabilny
4. aug 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzeraju dobre oba
krasny den, papa :slight_smile:
4. aug 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz ste asi vsetky zmizli, ja som sa prave vratila z dlhsieho obeda :slight_smile:
4. aug 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok