• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
ahojte, je tu ešte niekto?
4. aug 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....ja len na skok...utekam na tehu cvicenie....prisla som sa pozriet na lugu....sakra.... :confounded:

@majuska7979 a ty vies moja, ze bryndzu v tehu nemozes??????? :unamused: ani nevies, aku mam ja na nu chut!!! :slight_smile:
4. aug 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj majuska fakt, ved ty brindzu nemozes :fearful: :zipper_mouth: adi pripravila si ju o radost z navratu domov :wink: :sweat_smile:
4. aug 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze "brindzu" a kukam na to ako puk, ze co sa mi na tom nepaci :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok a ja pre dnes padam domooooooooov, majte sa krasne :slight_smile:
4. aug 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose dufam,ze aj tak sa bude tesit domov :slight_smile: ale je fakt, ze co som tehu, tak mam na bryndzu taku strasnu chut......strasne trpim :angry:
4. aug 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ahoooj...aj ja uz idem....potrapit telo :slight_smile:
4. aug 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby... :slight_smile: ste tu?
4. aug 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nikto ..tak aj ja sa poberiem.. :unamused: :wink:
4. aug 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 majus ten jamper je tahsi o dva kg..pozeraj aj na vahu..ten durhy je o dva aj viac kg lehsie..neviem ci mate vytah a kde buddes kocik tahat..ale mne stacilo ked tu bola segra a vytah nam ide len po sieste poschodie..a hore sme vlacili kocik aj s malym v rukach..a ver ez ekd si tak unavena z behania po meste..a vlacit kocik je hrozne..tak pozeraj aj na tu variantu..alebo najma ked pojdes do kopca..aby samotny kocik nebol tazky..nepozeraj len na stabilitu..aj ked v uk nie su take otrasne cesty a chodniky ako u nas..predsa este do kopca eskalator nevymysleli..tak aby si sa nesekla..vies ono sa to nezda ale vsetko ma svoju vahu a ked k tomu pridas aj babatko.a este kabelku tak naraz fuha ...a ty si tenucka tak aby si nemala potom problemy
hovorim s vlastnej skusenosti
4. aug 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby inak dnes som scapala..pol flase uhoriek..kyslych ..ha ha no tak aprilovky istia..hihi :grinning:
4. aug 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby., inak preco nepiseme do sukromnej?ved aj tak sme tu zasa len my ..stara partai..a okrem katky.he a kamilky..tu nik nepise novy.tka preco sa nepresunieme do sukromnej a kto bude chciet prist k nam a tu napise..tka ho dame do sukromnej..nechapem :unamused:
ved tu nikto novy nepribudool.. :wink:
4. aug 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 mozes bryndzu, ale pasterizovanu .... babky, nestraste ju, ved ani domov nepojde :wink:
4. aug 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcata,
ako sa vam dari?
5. aug 2010 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. aug 2010 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko oknosmas.... nadherny grafik :wink: :dizzy_face:
5. aug 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

@oknosmas pekny grafik, len tak dalej
5. aug 2010 o 07:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka ako sa mate? ako si zvyka adamko na bratceka?
5. aug 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. aug 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evitka... tak ako sa mavate? :slight_smile:
5. aug 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame sa dobre.....Adamko nie je doma, siel v nedelu na prazdniny k nasim na vychod na 2 tyzdne, ale maleho prijal pekne
5. aug 2010 o 07:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ty si z vychodu? :slight_smile:
5. aug 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka no super, tak si snad budu rozumiet a budu spolu hravat futbal..o daky ten rocik :slight_smile:
5. aug 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ano som, ale vydala som sa sem do Šale

@oknosmas futbal? len to nie....neznasam tento sport
5. aug 2010 o 07:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka tak to som uz tvoja uplna sympatizantka :grinning: :slight_smile: :wink: :wink:
5. aug 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. aug 2010 o 07:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka juj, ja mam rada futbal, ale nie v televizii..len ked ho hram... :wink: tak budu teda hrat hokej...nedas im kopacky, ale hokejky, ked budu mat sviatok :wink:
5. aug 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka a rana ta este boli? uz mozes uplne v pohodke chodit a starat sa o Oliho?
5. aug 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas hokej mozu alebo hocico ine len nie futbal, ale samozrejme ze im branit nebudem ak ho budu chciet hrat, len pevne dufam ze nebudu
5. aug 2010 o 07:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he neboli, len stehy ma tahaju a idem ich vybrat az v pondelok, kedze to mam uz druhy cisarsky a museli mi najprv vyoperovat stary rez, takze aj stehy mam ine a musia tam byt troska dlhsie, ale ja uz normalne fungujem od druheho dna po cisarskom, aj vonku som uz bola 2x s malym a za chvilu pojdeme tiez
5. aug 2010 o 07:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok