• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
@zibi ani nie zla..ja len co poznam .. tak su tvrdohlavi...ako kazdy z nas...ale tiez su (aspon ti, co som ja poznala) naladovi...ale celkom spolocenski
6. aug 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi asi to bude uplne jedno, ci to bude byk, baran alebo rak...hlavne, nech to je....a nech je to zdrave a nase...
6. aug 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas juj kadze znamenie ma nejake povahove crty...juj je mi jedno pre mna za mna ja skorpion :stuck_out_tongue_closed_eyes: len nech je babatko nie? :astonished:
6. aug 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozor pozor...ja som skorpion!
6. aug 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas presne..tak. :slight_smile: a co bobor..dali ste ho kastrovat..nasu som este nedala..ale asi ako bude mm odchadzat tka ju dame..kupila som jej minule v lidli prepravnu tasku vyzera dobre..a vsade mam okienka..je to lepsie ako prepravka.hihi
a nechcme ju vlacit vonku..vid to maciatko kadejake pliagy mi chyti..ale tak uz doma vymysla ..dufam ze ked bude vykastrovana bude lepsia
@oknosmas joj prepac :grinning: ty vyzeras na dobreho skorpiona.. :grinning:
6. aug 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je luga?
6. aug 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus nevies ako to s nou vyzera?s testikommm
@luga lugaaa kde si ...pridavas sa k aprilovkam?
6. aug 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi neviem, ako to je s lugou....myslim, ze mala biely test minule...
co sa bobra tyka..este sme ho nedavali, je velmi malicky, ma len 3 mesiace na to..ale ked podrastie, tak ho dame urcite...bo by nam to tu asi ocikaval a bol divoky...
myslim, ze nieco na znameniach je, ale kazde moze byt dobre a aj zle..dost robi vychova a prostredie a tak..celkovo...
6. aug 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule nemam usenie :confused:
6. aug 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuuuuuj ja mam 15tt :dizzy_face:
6. aug 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas tiez zdielam voj nazor vychova robi svoje
6. aug 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas presne tak vzajomna interakcia..vychova + prostredie.a dieta sa da formovat :grinning:
6. aug 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 jeej majus 15tt?leti to..hm tak kriticke mesaice za tebou.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
6. aug 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: tak veru, ale dakedy je to prostredie hrozne...a vychova vtedy zlyhava...dufam, ze moje deti sa nedostanu do dakej zlej partie...
asi ich dame na skauting...ako je mm...on je spokojny a vravi, ze mu to vela dalo a naucilo ho to....byt lepsi
6. aug 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ze formovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 majus uzivas si volno tri dni?hihi co ides upratovat alebo co?
no ja muism ist do mesta povybavovat veci aj ked sa mi nechce juj :unamused:
a zasa mam chut na uhorky..som normalna? :grinning:
@majuska7979 to je super....ze 15...no, nech su tie dalsie tiez take bezproblemove a uzivas si tehu plnymi duskami
6. aug 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasotinky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ako sa mate? u nas strasne leje :frowning2: pekne ukoncenie dovolenky :frowning2:
6. aug 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak o u nas prsalo v noci..a zatial nic..tak dufam ze nebude ale urcite to dojde k nam..hm ..zo zapadu na vychod..tak sa tesim..hm :angry:
6. aug 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi moja uhorky???????? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ze by tehu priznaky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
volne si uzivam momentalne este v postielke a idem s pustit do jogurtu, ale ma mizerne boli hlava, mam v plane ist do mesta a pokupit nejake veci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vacsie podprdy a nejake sexi tehu tricko, ale to neviem ci kupim tu v uk, lebo cislovanie ze 36najmensie a vypada ako 42. neviem ci v uk vsetky tehu baby su take siroke hned :confused:
6. aug 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to sa este chystam na nakup, aby sme mali co doma jest, mm sa dnes vrati z Kosic....
6. aug 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas no dufam ze to bude pokracovat take bezproblemove :dizzy_face:
6. aug 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 no poviem ze ani tu nemas velmi na vyber. takze tam v uk je vacsi podla mna..no na tie ohurky by to bol este skory tehu priznak nei?
6. aug 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi uvidime za par dni :wink:
6. aug 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 joj ja by osm aj cele tehu jedla uhlorky..len aby to bolo babo.. :wink: uz by sa mi lahsie chodilo po tom svete aj ked si mylsim ze by som mala zdravotne problemy..ael dajako to hadam ustojim :wink:
6. aug 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi preco hned myslis ze by si mala zdravotne problemy???
6. aug 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 majus dobre sa mi pise ale musim off treba mi v meste nieco vybavit a kym neprsi aj tu..tak pa stavim sa poobede :wink:
6. aug 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi jasne moja, ja tiez idem vstat zjest ranajky a padam do mesta, musim nieco robit lebo mi hlava praskne :confused:
6. aug 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok