• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

9. decembra 2016 
dnes luga podla vsetkeho netestovala... vcera mala testik biely...
6. aug 2010 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zibi kludne uz mozes mat priznaky... kedy necakas mrchu? :slight_smile:
6. aug 2010 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majuska7979 no ja si nielen myslim aj viem..mam problemy s tlakom a beriem leiky..a v tehotenstve sa brat nemozu..len jeden druh tabletiek..tak tri mesiace budem musiet byt na rizikovom teda tei prve tri..a nevzrusovat sa nerozculovat len pekne v pohodicke relaxovat...a po 3 mesiacoch sa da ze vraj aj daco ine.dat tka preto..hm..bez liekov mam vysoky tlak
:angry:
6. aug 2010 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuuuuu, ako sa tu hrozne zatiahlo...uplna tma ostala...zo zapadu...no, co nam to tu zeniete, dievcata??
6. aug 2010 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduliak ha ha..no som len 19dc ..takze skoro..a 5dni po ovu..
boze ale to leti..za 9 dni nedostanem mrchu :grinning:
6. aug 2010 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zibi aha, no to hlavne ze si pekne oddychnes a male bude ok :wink:
upozornujem ze tehu priznaky su ako priznaky mrchy, niciim sa nelisia :sunglasses:
:stuck_out_tongue_closed_eyes: @oknosmas uj tka by som fakt nama utekat do toho mesta lebo este zmoknem
baby idem si do kniznice po nejake noty a oprastit flautu..ked si chcem robit este tu predskolsku..juj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak som si dobre pospala s drobcom, napapal sa a uz znova takto krasne pri mne na gauci spinka
6. aug 2010 o 10:53  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@oknosmas moja vies ako sa super spinka ked prsi a je riadna burka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: poslite mi to tu :grinning: :grinning: :grinning: mam volno takze netrapi ma co sa robi v praci :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2010 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zibi jeeeee...flauta...to by som aj ja mohla daco...v kniznici su noty? ja by som chcela komplet skolu na flautu...notovu...by som si to skusala...daco viem..ale chcela by som vediet dobre...nemas nahodou?
6. aug 2010 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majuska7979 ved to ...dufam ze hej..povedala som ze cisla nechcem ani vidiet..a uctovnoctvo nebudem uz v zivote robit..fuj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
chcem si spravit tu predskolku pegecku po vyske..mam pocit ze vecne studujem..ale nechcem sediet v kancli cely zivot a v skole mi to pripada fajn..vcera som nasla dobru skoli v kosiciach..nadsavbu a dialkova forma a ani vela predmetov nie je tak by bolo fajn
6. aug 2010 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evitkamalicka rozkosne dieta...na zozratie...
@evitkamalicka tfuj, tfuj, tfuj..krasne babatenecko..evitka..moja ..drzkajte sa..a ako sa citis po cisaraku?vsetko boli?
@zibi citim sa super, nic ma neboli
6. aug 2010 o 10:56  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evitkamalicka ale je krasnucky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@zibi super zibi, to je super napad :wink:
6. aug 2010 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@oknosmas no ja som noty co som mala nebrala do bytu so sebou..lebo to nemam kde dat..mala som rpe zaciatocnikov a pokrocilych..ael som velmi nehrala uz davno..a trochu to rusi susedov ale kaslem na to musim cvicit..hihi :wink:
pozrem v kniznici..a dam ti vediet
@majuska7979 rada by som ti to poslala..uz zacina aj prsat...pocula som, ze su aj dake varovania...ze ma byt taky narazovy dazd...privalovy...no, snad to bude ok...ideme poobede cestovat..autom cez sturec...fuuu....to bude zabava
nadherne babatko... evitka .... :dizzy_face:
6. aug 2010 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@oknosmas ufff no pocula som o tych navalovych burkach u nas na svk a kolko skod sposobili takze hlavne pozerajte na bezpecnost, ak sa neda cestovat necestujte :wink:
@majuska7979 majuska..moja len ho zrealizovat..ja som mala plany ze po skole minimum a doktorat a ze ucit na vs ale teraz musis mat aj maly aj velky ked chces ucit..a minimum je na stredne skoly..a okrem toho sa dost plati..nejakych 400eru..tak somsi povedala ez to radsej si spravim tu predsolsku ale len nadstavbu..lebo vysky uz mam plne zuby
@majuska7979 majuska..moja len ho zrealizovat..ja som mala plany ze po skole minimum a doktorat a ze ucit na vs ale teraz musis mat aj maly aj velky ked chces ucit..a minimum je na stredne skoly..a okrem toho sa dost plati..nejakych 400eru..tak somsi povedala ez to radsej si spravim tu predsolsku ale len nadstavbu..lebo vysky uz mam plne zuby a hlavne ucit na strednej skole nie je ziadna vyhra
@evitkamalicka jej....to je krasa :slight_smile:
6. aug 2010 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zibi no to je to cele slovensko blbe, vsetky tie podmienky co musis mat atd.....
6. aug 2010 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zibi ucenie na strednej je omnoho lepsie, ako zakladna...mam rada ucenie na gymnaziu...fakt hej, da sa s tymi detmi uz normalne rozpravat...
6. aug 2010 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz hrmi a blyska sa a prsi!!!!
@evitkamalicka no to je super..ze mas taky silny organizmus ..ale hlavne malinky suepr...som pocula ze cisarak aj ked jazva tak ze to boli ale ze sa to hoji rychlo..a hlavne ze zo spodu..nenastrihuju..a aj ja budem mat raz cisarak si myslim kvoli tlaku..a evus dala si si aj tu sterilizaciu?hm ci ako sa to vola?
@oknosmas nebooj si domka?a co bobor cusi zalezeny
@oknosmas ja chcem ale tu skolku..nei zakladku..a co ucis na strednej?
6. aug 2010 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zibi hej, sme doma s bobrom a on sa hra...nevnima to velmi....
na strednej ucim slovencinu, teraz budem znova maturovat...tento rok... :wink:
6. aug 2010 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok