• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@zibi ano dala a to tiez absolutne necitim, ze by mi robili....jazva sa hoji velmi rychlo, troska tahaju stehy, ale tie ked sa vyberu tak to je ulava najvacsia, budu mi vyberat v pondelok
6. aug 2010 o 11:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vas dnes vobec nestiham :frowning2:
mam vela prace, neviem kam skor skocit a este som si tusim vyrobila otras mozgu :frowning2: prastila som hlavou do stola... :confounded: :angry:
6. aug 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ouuu....takto veci nevyriesis...nebuchaj si hlavku... :wink:
6. aug 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose hej blacky davaj na seba pozor
hlavicku este potrebujes :grinning: :grinning:
6. aug 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas aha.tak si uzivas volno..a bavi ta ucit?a okrem toho predavas zepter?
6. aug 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je taka mala apokalypsa...to pocasie je dessssssss
@blackrose preboha..juj.. :wink: to sa v robote stavalo aj mne najma ked som sa zohynala po doklady co mi spadli..juj :wink:
@zibi hej, ucenie ma bavi...a kedze som teraz ucila len par hodin na dohodu, tak som si privyrabala zepterom...dalo sa to kombinovat...
6. aug 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas jaj.. a budes robit aj na zmluvu?ci nechces..hm..
no majus idem off lebo ta burka chyti aj mna uz som davno mala byt v meste..dufam ze to maciatko po ceste nestretnem bo ma porazi :frowning2:
6. aug 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky moje ja tiez padam idem uz na nakupy lebo mm konci dnes skor takze chcem stihnut si nieco kupit :dizzy_face:
6. aug 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papapappaa a krasny zvysok dna co najmenej uprsaneho :grinning: :dizzy_face:
6. aug 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi budem teraz uz riadne na zmluvu ucit...cize bude menej casu na ine..ale nevadi

@majuska7979 tak to by bolo super bez toho dazda, lebo je to riadny des...teraz... pekny den aj tebe
6. aug 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne.utekaam..ten net je zabijak casu teda..
juj
a oknosmas u nas slniecko zatail :wink:
6. aug 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som si ju ani tak omylom nebuchla prave... :frowning2: dostali sme do prace jeden list, ktory nas uplne odrovnal... a od zlosti som pustila hlavu na stol... ale prilis silno... :unamused:
ale uz je dobre... :wink: len to troska pobolieva... ja sa tak tesim na vikend... my toho mame teraz stale dost vela a ten vikend si ani nestihnem vychutnat a som znova v praci... :confounded: ja by som potrebovala matersku dovolenku!!!! teraz ani nie kvoli babatku ako kvoli tomu, ze by som od tialto vypadla :grinning:
6. aug 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas to sme ti tam poslali tu dnesnu burku :wink: u nas takto bolo asi o pol deviatej rano teraz uz je len pod mrakom
6. aug 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, po kazdom dazdi vyjde slniecko..a je to tak aj tu...uz vykuka spoza mracikov :wink:

@blackrose to bol az taky hrozny ten list??? mojeeee
6. aug 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vam pekny vikend dievcata..ja budem na cestach, takze tu nezavitam, ale v pondelok si vas rada docitam...majte sa krasne...
6. aug 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas krasny vikend prajem :slight_smile: a pekne oslavte :slight_smile:
no bol na nervy... stale od nas nieco ziadaju a uz psychicky nevladzeme... ale to zvladneme... :wink:
6. aug 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja vam prajem krasny vikend.... a pondelok sa ozvem uz z prace, som zvedava, kolko tam toho na mna caka :frowning2:
6. aug 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, asi vsetky vikendujete ... pomaly idem aj ja, len nech mipride muzicek ... dnes ste toho napisali :wink:
6. aug 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby ste boli na mna zvedave, tak 32.DC t 36,6 a ms nikde - asi anovulak :rolling_eyes:
6. aug 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga jasne ze sme boli zvedave a ty nic :wink: si sa neozvala
6. aug 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som v praci
6. aug 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga mavala si take anovulaky?teplotu si nemerala co? :confounded: pocas cyklu myslim..no skoda..a ake mas najvyssie teploty v LF?
6. aug 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nemala, preto si myslim, zeby "bolo aj nacase" nejaky mat :sweat_smile: (ved sa mozu obcas vyskytnut) ...nie, nemerala
36,7 su najvyssie (inak 36,5-36,7)
6. aug 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny vikend vam zelam
6. aug 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no tak to potom je normal ked mas take teploty a tehu mozes byt.. :wink:
6. aug 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ked je anovulak nei je mrcha
6. aug 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luga :slight_smile: tak nakoniec si ty myslis, ze si mala anovulak?? :wink: a mozno je to len tehu :wink: :sweat_smile:
tak hadam co chvila budes vediet na com si... ja stale verim, ze si mala blby test :wink: :dizzy_face:
6. aug 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, co uz si mam mysliet, kazdopadne teploty nizke na tehu .... zibi, ved ja ani mrchu nemam - ale aj pri anovulaku niekedy mrcha musi prist, nie :confused: ...tak mozno posunuta ovulka - ale tomu neverim, lebo t som sice nemerala, ale viem, kedy cca som mala "ovu" priznaky (mozno ale bez ovu)
asi budem musiet spravit este jeden test - len si myslim, ze to budu zbytocne vyhodene peniaze ... a sa bojim :sweat_smile:
6. aug 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok