• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
@luga hehehe ešte mi to aj tak nepovedia snad na morfologickom ale to až v septembri.
11. aug 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 nemoze byt chvilka kludu,co? to poznam
11. aug 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga heheh ako na modro??
11. aug 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 aha,ved to je zachvilku .... namodro - ani ruzovo, ani cierno :wink:
11. aug 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga nove ani nic, dnes som bola na krv, min. tyzden v stredu som dobrala posl. tabletku duph., cez vikend cca som mala dostat a zatial nic....tak neviem.... :slight_smile:
@aduliak vieš čo vššetkoo sa na mna lepí . Zly tlak, tep, krč.žily, teraz mi spuchne lytko a ja hned k netu a hladám. no nekonečne ma ukludnilo ked mi vybehlo že to môže byť aj žilova tromboza alebo srdce. neporazi ťa???
@luga si akási hadankova :wink: :wink:
11. aug 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 nehladaj prosim ta na nete zbytocne nic, len ta to znervozni! a aky mas tlak prosim ta?
11. aug 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 ahoj denne, nestresuuuj :wink: klud :slight_smile:
@minis a to si netestovala? :slight_smile:
luga tento smajlik sa mi vobec nepaci teraz :pensive: ... nemas sa nam za co ospravedlnovat
@aduliak veru nieeee.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minis preco netestujes??? ja by som uz testovala v pondelok rano :grinning: :grinning:
11. aug 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi este nie je nic stratene, neklesla si ,a spinit mozes, skus este dnes testnut,alebo zajtra, nebojkaj, vcera mi ta kalkulacka dost pomohla, moc dakujem. :wink: Vcera som mala aj super spravu, mame super sefa, a ti co skoncili nejake studium u nas vo firme, bc,ing. dostanu penazny prispevok :wink: :wink: tak sa vytesujem, mame toho dost, aj domcek a babo. tak super, som myslela, ze ked som na pnke a potom na materskej nic nedostanem.
a este jednu spravu mi povedala kolegyna, mame dalsiu tehulku v praci, ale ta to vobec nevedela, je totizto uplne chuducka a vysoka, a to bola uz v 5 mesiaci !!!!! tak sa z nas sef tesi chudacik. :grinning:
@aduliak uz mi kolegyne chu kupit testy, ale ja nechcem este... vzdy som mala nepravidelne, teraz som mala ten clostyl+ duph., od vcera mam nejake citlive bradavky, podbrusko ma boli, ale podla mna je to psychika moja :slight_smile: :slight_smile: alebo pride mrcha.... :frowning2:
@luga namodro...to ako na modrom koniku, tak si to myslela? kazdy mame pravo na svoj smutok a zial, ale tiez na radost a usmev..a ten ti iste viac pristane... tak hlavku hore... :wink:
11. aug 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis a co z krvi? hcg?
@denne73, nemyslim :slight_smile:
@blackrose , ale mam, furt zacinam nejakym pesimizmom vam otravovat den :unamused:
11. aug 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose pisala som adulik teraz... :slight_smile:precitaj.... ty kokso, toto nikto nechape :grinning: , jak to mozem vydrzat.... zajtra o 09:30 mam volat.... ja keby vidim iba jednu palicku na teste... fnuk :(
@minis a mozno nepride.. :wink:
vrabcek skvele spravy potesia :slight_smile:
minis nemysli na zle :wink:
11. aug 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga bral mi dnes rano krv, prva som stepovala uz o 06:45 :grinning: , vysledky zajtra o 09:30
@oknosmas aby si mala pravdu :slight_smile:
minis ty si bola na krv, ze ci si tehu?? juuuuj... tak to su este vacsie nervy... to by som este skor asi testovala :grinning:
@minis tak budeme na teba mysliet a verit v pozitivne spravy :wink:
11. aug 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga nehnevaj ma!!! :wink: na to tu sme, aby sme sa vzajomne vystazovali a nasledne podrzali a zlepsili aspon trocha naladu, no nie?? :slight_smile: a neboj, nam ziadnym pesimizmom naladu nepokazis :grinning: hlavne mne nie, ked som este len pred ovu :wink:
11. aug 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas , nie, tak som to nemyslela :grinning: (mohla som rovno napisat aj nazeleno, ale modra sa mi paci viac .... to bolo myslene len tak, ze ani nacierno, ani naruzovo :wink: ...som nevedela, ze tolko otazok bude na tuto moju poznamku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .... nic zvlastne za tym proste nehladajte )
11. aug 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, bezim...idem vyrazit do sveta...este musim stihnut dake veci, tak nech sa vsetko podari...majte sa mi krasne zatial...prajem vam krasny tyzden...plny optimizmu a radosti... budem sa potom tesit s vami, ked si vas budem docitavat :wink: ahojte..
@blackrose sak nemyslim :slight_smile:, ale uz druhy den ma boli nejako brucho, stale chodim na zachod v robote, ci nahodou a stale nic....je to 7 den, ale ked som nemala nikdy pravidelne.... sibka mi :slight_smile:
@blackrose hej hej, dnes... a cim na to viac myslim, tak tym ma nejako viac boli brucho a mam pocit, ze uz uz sa mi spustia :grinning:
11. aug 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga asi mi to bolo jasne...a modra je dobra...aj ja ju mam radsej ako zelenu :wink: , len som sa snazila to trocha odlahcit..nevydalo :sweat_smile:
11. aug 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok