• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
ak zajtra teplotabbudetaka ista bako dne alebo vyššia tak :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 no ja tu už zaspavam a pišem ako prvačik
11. aug 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 juj denne musim sa nakazit z tvojho opitmizmu.. :wink: nech uz je aspon nedela..xi xi ze viem na com som..to bude 28dc :wink:
11. aug 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte krasavicky :slight_smile: ,

idem Vas aspon narychlo pozdravit...vidim, ze preberate spinenie :confounded: ...zibi, ak Ta mozem aspon trosku ukludnit, tiez som v zaciatkoch spinila, ale len velmi slabucky hnedkasty vytok a teda hlavne pri vacsej namahe...takze hlavne oddychuje a o dva dni testni opat a uvidime, ci to boli pozostatky pregnylu alebo to, na co tak cakas :dizzy_face: ...inak ja som tiez na duphastone, ale zajtra koncime 13.tt, tak verime, ze uz to bude ok :slight_smile:
...zibi, drzim palce a posielam tehu virusiky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....pozdravujem Vas od A az po Z :slight_smile:
@willi
@denne73
dakujem babule...za vsetko :wink: aj za povzbudenia a pekne slova :wink:
idem off som dajaká unavená z toho vzduchu čo sme boli vonku ..mam už dosť počítača veď normálne závislosť
teraz pozerám že môžem písať z interpunkčnými znamienkami hihi
keď nepíšem tak mi to počiarkuje červeným
xi xi
tak zajtra bru noc
11. aug 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko babulky...ako sa mame? :grinning:
12. aug 2010 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :frowning2: ...vcera som pisala, ze som bola na krv, ci som, alebo nie, aj ze mi po duphastone meskaju.....dnes o 9:30 som mala volat o vysledok....uz ani nemusim...... ta hnusna mrcha, nikdy som ju tak nenavidela ako dnes!!! mi prisla nadranom....a take bolesti strasne, ze som nesla ani do roboty a som doma..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
12. aug 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano baby este dnes v praci a zajtra volno a chata tesim hura
12. aug 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne ránko všetkým :wink: :wink: :wink:
12. aug 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 kde pracuješ??
@petuska123 len snažilkujte hm?, :wink:
12. aug 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis sakra.....a tak som tomu verila! :cry:

@denne73 jej,zavidim ti volno aj chatu.... :slight_smile:
@denne73 na rahabilitacii
@denne73 vsak sa snazime....
12. aug 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. aug 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko prajem :slight_smile:
zibi ty testujes??? :confused: :confused: na 10 dpo je este skoro, ale je tam nieco vidiet :wink: drzim silno palce aby to nebolo z pregnylu :wink: daj vediet ako si na tom dnes
12. aug 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ved aj ja.... :frowning2: no nic, este len prvy mesiac s clostilom....predtym 3 bez,....uvidime, co mi o hodinu povi doktor.....jaaaaj, podla mna sme si boli moc moc isti, ze to vyjde na 1.krat.... :cry:
12. aug 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis vy sa snazite 4 mesiace?
12. aug 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak no 3 mesiace cca sme skusali a tento mesiac som brala clostil a duph, lebo som vedela, ze to u mna len take lahke nebude, ked som nikdy nemala pravidelne...
12. aug 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis tak to musis mat poctiveho dr, ked ti hned clostyl dal.... neboj, tento mesiac to vyjde!
12. aug 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose caves....ako kraska?
12. aug 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis mrzi ma to :frowning2: ale neboj, raz to vyjde :wink:

@aduliak aho tehula :slight_smile: celkom sa to zatial da :slight_smile: mam kludne ranko, dufam, ze to tak aj vydrzi az do vecera :grinning:
ale po obede sa idem vyventilovat na squash s mm tak sa tesim :slight_smile: a ty??
12. aug 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak prave som si pozerala tvoje fotky-testiky :slight_smile: supeeeeer, ale sak ty to uz nemas za az tak dlho :slight_smile: . no, doktor je nas rod.znamy a povedal, ze on je odbornik na otehotnenie, ze lucka, nicoho sa neboj, budes tehotna....zevraj uz pomohol vela babam otehotniet, ktore uz boli "v koncoch"....tak uvidim, aky "planovaci kalendar" mi da na tento mesiac.... :slight_smile:
vy ste sa dlho snazili??? aj si nieco brala?
12. aug 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose si zlata :wink: . aspon som sa tu pri vas trosku ukludnila :slight_smile:
12. aug 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis jeeee aj ty si Lucka :slight_smile: .... ja ked budem mat dcerku tak bude Lucka :slight_smile: :dizzy_face:
nemusis sa bat, lebo 4 mesiace je malo aj ked nie je problem a ked sa ta dr. takto pekne ujal, tak co chvila budes tehulka :wink: mm nebol na spermiograme? Mozno by si ho mohla poslat, ak chces mat istotu, ze je on ok, aby si sa zbytocne necpala hormonmi.
12. aug 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose :slight_smile: tak budes mat lucku :sunglasses: . jeeeeeeeeeeeej :wink:. nebol na spermiograme, poviem ti tak, ja som sa dr pytala uz na vselico, co som sa tu podozvedala od vas :slight_smile: a povedal mi, ze to mam nechat na neho, nech nestresujem, tak to nechavam na neho a zatial mu verim :slight_smile: jaaaaj uz presne viem, ake su tie pocity, ked cakas cakas a ta mrcha nakoniec dojde :confounded: . predtym mesiace som to tak nevnimala, ani som nevedela kedy mam dostat, to len tento mesiac som jak sibnuta...ale sme si dnes rano s priatelom povedali, ze to nebudeme uz nikomu hovorit, nechame si to uplne ze len pre seba....
12. aug 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis ja keby som vedela, ze nam to tak dlho potrva, tak to nepoviem ani v rodine :frowning2: ale uz je to jedno... potom by sa zase asi pytali, ze preco stale nechceme babo... to by bolo mozno este horsie... :unamused:
12. aug 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok