• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
12. aug 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 len pozor na tie nafukovacie,moja sestra ma tiez taky kocar a dostala minule defekt :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
12. aug 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 uz sa zacinas pekne gulatit, doteraz len tak jemne vykukalo :slight_smile: a verim, ze vecer je vacsie... urob nam aj vecernu fotku :wink:
@zibi teraz som hladala nejake info o pregnyla a baba s davkou 7500 jednotiek pregnylu mala na 7 den po pichnuti biely test... kolko jednotiek si mala ty?? Je mozne, ze 10 dpo uz by tam pregnyl byt nemusel :wink:
12. aug 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj môžem sa spridať??my sa teraz začíname ešte len snažiť..opäť po 8 mesiacoch po kyrete....tak dúfam,že teraz sa to už podarí
@majuska7979 pekne brusenko,este odfot vecer :slight_smile:
@sweat moja viem ze casto dostavas defekt ale tie umele to je nieco hrozne moja sestra to mala a ja som si povedala ze nikdy nekupim s umelymi :grinning: radsej nech mm napravuje defekty :grinning: :grinning:
keby ste videli ako sa vcera rozculoval mm, lebo som mu povedala ze ocino urob to, ocino a on hovori ze nieje ocino ze on bude tatko :grinning: dnes rano odchadzal do prace to polozaspana som povedala lubim ta ocino :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak sa mi paci ak sa tak rozculuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka911 jasne ze sa mozes pridat
baby odfotim vam ho vecer, niekedy to ma az koza boli, citim ako sa natahuje ale ked natriem kremikom uz je lepsie :dizzy_face:
12. aug 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ja som mala 5000 jednotiek :wink:
12. aug 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi a pojdes po ten dupaston? Ved povedz dokimu,nech ti zobere krv na hcg
12. aug 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka911 ahoj, vitam ta medzi nami a druhy krat to urcite vyjde :dizzy_face: a po akej dobe sa vam podarilo??

@majuska7979 :grinning: :grinning: :grinning: a vy sa vlastne rozpravate ako?? po polsky alebo anglicky?? ci nejakou polskou-slovencinou? :wink:
12. aug 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi no vidis, tak hadam to uz nie je pregnyl :wink:
12. aug 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no uvidime..boze to je normal ze scifi :wink:
12. aug 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat a neviem nechcem plasti ani jeho ani seba..uz mi raz bral a cakala som tyzden navysledky.. :confused: a dovtedy aj mrcha dosla :rolling_eyes: otras
12. aug 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose blacky je to slovensko-polsky mix :grinning: vacsinou ja rozpravam po polsky ale mm sa uz tiez vplietaju svk slova na co ho jeho brat upozornil lebo mu nerozumel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 a co vy nekuknete kocar v polsku? Myslim,ze su tam este o nieco lacnejsie,ako na sk
12. aug 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose prvý krát po 6 mesiacoch sa podarilo tak teraz by to mohlo byt aj skor :slight_smile:
12. aug 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi aha,tak to by sa mi nechcelo tolko cakat,to je akosi dlho :-/
12. aug 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat moja pozerala som na polskych strankach, ale nezdalo sa mi to nejako extra lacne :confused: aspon tie co sa mi pacili :sweat_smile: ale tiez zvazujem ze na trhu mavaju dost velky vyber, ale to zas neviem aka kvalita to je :rolling_eyes:
ahojte, uz som tu, nejako sa mi dnes nechce nic... tak mi "naordinoval" doktor takto: ze 16,17,18,19,20.8 teraz clostil kazdy den jednu, pomer v dnoch: 27,29,31,2. a duphaston po 2 tabletky 2,3,4,5,6.....a ze po dobrato clostilu mam dojst, ze mi da nejaku tabletku.... :confused:
@janka911 tak to je dobre, tak to urcite nebudete dlho cakat na nove // a uspesne :wink:

@majuska7979 tak to musite mat riadne veselu domacnost :grinning:
12. aug 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis asi ti pichne pregnyl... to je na prasknutie folikov... dava sa pri clostyle, aby nevznikli cysty...
12. aug 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja no dakedy je to uffff, specialne ak ma mm nastve a rozpravam cisto po svk, to sa mu nepaci lebo nie vsetko rozumie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ja si tiez myslim, aj som sa ho na to pytala, ale bol strasne nervozny :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ani mi nerozumel, tak som to radsej nechala tak.... :sunglasses:
12. aug 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 ale pre teba je to zase lepsie, lebo mozes povedat aj to, co nechces aby rozumel :grinning: :grinning:
12. aug 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose blacky pamataj ze chlapi su presibany a rozumeju to co chcu a nie to co musia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dnes mam prvu popoludnovku, mm ide po praci do dalsej prace, :dizzy_face: sa smejem ze to bude na kociar, len nech pekne zaraba ocinko nas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neviem preco ale nepaci sa mu to :grinning: ze ocinko, ale popri tom sa usmieva popod nos :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 :grinning: :grinning: :grinning: tak to mas pravdu, su presibani :wink:
12. aug 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule tak mam svoju prvu ozajstnu tehu tycku za sebou, z chuti som si zjedla 2 jablka a skoncili v zachode, nejako mi nesadli na zaludok :confounded: ale uz mi je dobre :dizzy_face:
12. aug 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis neda ti skor injekciu pregnylu?
12. aug 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 blahozelam :grinning: :grinning: ale tak hadam to bolo len z toho, ze ti nesadli jablcka a nie z tehu nevolnosti...
12. aug 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no asi mas pravdu ale boze tak som sa necitila uffff nepamatam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok