• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
@dany79 moja no mi sme sa snazili 11mesiacov :wink: takze tiez to nebolo velmi lahke a ked som sa na to uplne vybodla, lebo sme mali v plane dovolenku, to som otehu :grinning: myslim ze vela robi psychika, proste som vypla netrapilo ma ci budem alebo nie, skor som mala uz v hlave a som sa zacala zmierovat ze nebudem tehotna :sweat_smile:
@luga moja viem ze mne robili testy ohladom downowho syndromu, z mocu a krvy, ale neozvali sa do tyzdna to je dobry znak :wink:
akurat som dovolala s gyndou a povedela ze ak sa citim ok, ze s tym neni problem. ale ja si na svk aj tak pojdem do svojej gyndy :wink:
13. aug 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 tripple testy....zistuju sa pri nich hladiny troch hormonov z krvi a na zaklade ich hodnot, veku a hmotnosti matky prepocitaju riziko poskodenia babatka (downov syndrom, razstep nervovej trubice...)...
mne robili tzv. kombinovany test - pri tomto sa tripple test doplna o krvne testy v 1. trimestri + meranie NT ( sijove prejasnenie)...toto sa da dohromady a vyjde nejake riziko poskodenia...
13. aug 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak co to je sijove prejasnenie, je to to co gynda merala na krku babatka pri prvom utz????
13. aug 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak , ako z knizky :wink:
13. aug 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 asi ano.... je to hodnota v mm, mala by si ju mat zapisanu v knizke...

@luga dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. aug 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak no to mi robili :slight_smile:
no teraz kukam mala som N.T. 1.5mm
13. aug 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 tak to je super.... :slight_smile: nemas sa coho bat, hodnota je ukazkova :grinning:
13. aug 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. aug 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no to mi potom robili tie tripple testy :grinning: moja uz som stochnila 2 palacinky popri vyprazani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak hmmm robim ti chutky na palacinky :wink: ale troska sa mipripalaju :grinning:
13. aug 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 neprovokuj s tymi palacinkami.... :slight_smile: tripple testy sa robia od 15.tt do tusim 19.tt. ...
13. aug 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 a ty ani nevies :grinning: :sunglasses: .... ja som sa tiez napraskala, este tu mam poslednu lyzicku zjest, ale neviem-neviem, ci to dam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som uz aj nanuk spraskala :slight_smile:
13. aug 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga xixix ja ani neviem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
baby musim pri tych palacinkach stat lebo kazda druha mi vychadza cierna :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si urobit kavu, tu inku bez kofeinu lebo mi hlavu rozdrapi :angry:
13. aug 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon si sa zbytocne nestresovala :wink: .... a davaj pozor na palacinky, lebo ta kolegyne nepochvalia :grinning:
13. aug 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no aspon som sa nestresovala, :wink: ako som tehu to ma nic nerozhadze :grinning: v praci som kludna :slight_smile: teraz ked som volala s gyndou to ma objednala tiez na kontrolu 28septembra, taka kontrola, zmenili mi tim, lebo som sa prestahovala, a vravim jej ze popoludni nemozem lebo pracujem a ona ale mozes, ak ta nebudu chciet pustit z prace to nam daj vediet, podla zakona mam narok na vysetrenia a platene v praci :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja nebudu sa im pacit moje pripalene palacinky viac ostane pre mna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: berem to z tejto dobrej stranky :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , mat tak ten tvoj pokoj :sunglasses: ... hlavne v praci by sa mi zisiel,lebo to su same stresy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
:grinning: z dobrej stranky to veru beries ... nepecies sa pri tej platni,bo ja som mala ruru zapnutu a fuuuj, potila som sa ako kon
13. aug 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja a co v praci mas teraz take stresy???
ja som mala troska problem 1 den, moja supervisorka chcela aby som stretla lietadlo a ludia ktory letia dalej innymi letmi nastupuju do autobusu ktory uz caka pri lietadle, ale prsalo ako z krhly, ako riadne ze ak keby by som mala nejaky ten nepremokavy kabat to by som nohy a nohavice mala mokre, to som jej povedala ze ja vonku nejdem, lebo leje a proste firma mi neplati ak budem chora a teraz musim na seba davat vacsi pozor, normalne tvar mala ako by som jej naplula do tvare :sweat_smile: ale co uz to som potom cely den robila kazdy 2 let :grinning: az si to kolegyne vsimli a smiali sa ze aka je blba, alebo mali sme prestavku to prisla a hovori kolegovi ze nech ide stretnut ten let co som mala ja, lebo ja nemozem ist lebo zmoknem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: smiat sa mi znej chcelo ale co uz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale uz je ok, a ona vie ze nepojdem von ak prsi :slight_smile:
13. aug 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, to nie su stresy len teraz - to je proste stale - raz mensie, raz vacsie - nejako velmi to tam prezivam
ty si ale riadna drzka :wink:
tak uz musim ist do milovanej prace - nech je uz vecer .... prezite pekne popoludnie a vlastne aj vikend (aj som skoro zabudla, ze je piatok - mna tento tyzden vikend necaka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ... papa :slight_smile:
13. aug 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga prijemny dnik v praci a aby ti to rychlo ubehlo :wink:
a vies musela som si otvorit hubu, lebo teraz uz musim mysliet za 2ch i ked jedna kolegyna mala nejake narazky ze tehotenstvo nieje ospravedlnenie, ale pravdu inokedy by ma to vytocilo a mna ani netrhne :grinning: nech si mysli co chce :wink:
13. aug 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mama test slabo pozitivny..
mna uz asi urve..ja uz netestujem lebo skrachujem..a uvidim co mrha dojde ci nie
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dany79 jaaaaaaaaaj prepac, som si neuvedomila ze uz mate ET za sebou... to je jasne, ze potom robili aj mm vysetrenia :wink:

@zibi tak ja si myslim, ze je to tehu... po pregnyle by ti to slablo ...a kedze si nerobila z ranneho mocu, tak je ciarka zatial len slabulinka... hod graf :wink:
13. aug 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. aug 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi kuk fb
13. aug 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ukaz foto
13. aug 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi si urcite tehu :slight_smile: drzim palceky :slight_smile:
13. aug 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979
@denne73
@denne73
@blackrose
no baby ved uvidime ci mrcha nejdojde..moze dost zajtra aj pozajtra aj dnes..
a spinim stale..
a ta ciarka je slabunka..
ale aj som jeden test pokazila a aj na tom pokazenom sa to slabunko zobrazilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: testovacia taka o nicom a ta druha tam bola tiez..nemam nabitu baterku do fotaka tak neviem ci dam..ved uvidime co z toho este bude
ale bojim sa toho ze to pregnyl..sarapati..ved brumca mala tiez dlho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose v pohodke...horsie je, ze vysledky nam velmi nepomohli, kedze sme z nich nic nezistili.
13. aug 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok