• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
@zibi dolezite je verit v pozitivny vysledok :wink: a hlavne nestresovat :sunglasses: Ja viem, ze sa to lahko hovori a tahsie realizuje, ale pozitivne myslenie je polovica uspechu :wink:
13. aug 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi drzim ti velmi palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@dany79 ale na druhu stranu aspon viete, ze ste zdravi :wink: aj ked viem, ze v tomto pripade to nie je bohvieaka utecha... :unamused: a tebe robili endokrinologicke vysetrenia, pripadne obom imunologiu?? vraj sa v niektorych pripadoch na tieto vysetrenia zabuda...
13. aug 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko baby :slight_smile: teda popoludnie. ja som sa prave zobudila po nocnej... :unamused:
13. aug 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat breee ranko :grinning:
13. aug 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 - ahoj moja, mam na teba 2 otazky, ak mozem :wink:
1. kde kupujes tavroh? to tu v uk nieco take je? normalne ze v obchode? :grinning:
2. ked ides na sk k doktorovy a das im tu karticcku, to akoze fakt nic neplatis? ja som uz u gyndy minula majotok za tie 3 roky a karticku som s penazenky ani nevytiahla, vraj to je iba pre emergency :confused:
13. aug 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi - :grinning: :grinning: :grinning:
ktory DC si vlastne teraz?
13. aug 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose imunologicke vysetrenie...netusim. Endokrinologicke hej. Su v poriadku. Ja uz fakt neviem na ake vysetrenia by sme mali este podstupit. Je to naprd, ked nevieme preco sa to nedari. Ale ono to teraz pride :slight_smile: Ked uz to nejde prirodzenou cestou, tak nam k vytuzenemu dietatku pomozu lekari :slight_smile:
13. aug 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat
1. tvaroh som kupila v polskom obchode ale myslim ze tiez maju tvaroh ale je troska inny, Cottage Cheese, ale nieje taky ako nas mnamiky :wink:
2 no u mna to dr uz poznali, len kazda kde som sla, ci na rengen, do dr, na alergologiu, ci po tabletky do lekarne vsade museli mat kopiu mojej krarticky , a viem ze aj moja kamoska to vyuzila u gyndy :wink: ale tiez viem ze PL ked bol mm chory, to si musel platit, takze ti moc neporadim dakde to beru dakde nie, predpokladam ze to zavisi od dr tiez, ze ta vezme ako emergency napise nieco do karty a basta :wink:
13. aug 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 - dakujem za odp. :wink:
13. aug 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat a tiez pochadzam s malinkeho mestecka to vies kazdy pozna kazdeho, moja gynda to je maminkyna kamaratka :wink: takze myslim ze s tym problem mat nebudem :wink: :wink: :wink:
13. aug 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 - ja som to tusim mojej gyn. ukazovala, prvy krat ked som u nej bola, ona si to okopcila, ze skusi a uvidi co jej povie poistovna, ale aj tak som v tedy tusim platila a uz sme sa k tomu viac nedostali, tak jej to asi neprelo v tedy. Zase jej verim, ze nechce na mne zarabat, lebo vzdy mi hadze take akcie, ze podla cennika by to bol dvojnasobok :slight_smile:
13. aug 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dala som test do albumu myslite ze ciarka je ina ako tie ostatne?
13. aug 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 pocuj moja, a kde vlastne budes rodit? nechystas sa na SK? :wink:
13. aug 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat rodit idem tu v uk :wink: boze pomahaj :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi - vraj pri 5000 IU pregnilu sa uvádza 8-10 dní v moči :wink: takže pregnil to už asi nebude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. aug 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 - budem na teba potom fakt silno mysliet a drzat palce :wink: budes mi muset potom referovat, ze co ma caka :grinning:
13. aug 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat moja svagrinka tu rodila a chvalila si tak no uvidime :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dany79 skus si este zistit to imunologicke... vraj to moze zabranovat uhniezdovaniu oplodneneho embryjka... :unamused: pripadne sa skus popytat, ci to robili... malo by sa to robit podla mna automaticky pred kazdym UO... ale z pocutia viem, ze sa to nerobi... :frowning2: a potom sa vyhodia zbytocne peniaze, znicia nervy aj psychika... atd.
13. aug 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja uz padam do prace tak pekny dnik prajem :wink:
13. aug 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ciarku vidim, ale ci je ina... hmm, tazko povedat, ale podla mna po pregnyle by slabla... a ona sa drzi a kedze nebola z ranneho mocu, tak mozno preto nie je tmavsia... skus zajtra rano testnut z 1. ranneho mocu a ak si tehulka, tak na mamateste bude krasna ciarka :wink:
13. aug 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska paaaa :slight_smile:
13. aug 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose a co to je za vysetrenie?mne to tiez nerobili hm..
13. aug 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja mam dost autoimunitnych ochoreni.. :unamused:
13. aug 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose no, teraz to je uz asi neskoro riesit, kedze buduci tyzden idem na KET. Verim, ze teraz to uz vyjde, ze uz nebude zbytocne stresovat a drobec sa uhniezdi :slight_smile: Ale ak by to nevyslo, tak asi skusime aj tie imunologicke vysetrenia. A ak by to bolo zle..teda pricina nasho neuspechu...da sa to nejako liecit? Ma niektora z Vas s tym skusenost, alebo pocula od niekoho o moznom rieseni? Dakujem za rady :slight_smile:
13. aug 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave som poslala mm kupit ovu testy,som strasne zvedava,co prinesie :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
13. aug 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi a teplotu si merala dnes?
13. aug 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej 36,7
13. aug 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dany79 netusim ci sa to da liecit :unamused: az tak daleko nie som :wink: ale tiez by som rada isla na to vysetrenie, len neviem, ci nam ho urobia, kedz my mame diagnostikovany problem u mm

@zibi toto vysetrenie sa praveze bezne nerobi... ale je zvlastne ked to neurobia u ludi, o ktorych ziadny iny problem nenasli...
13. aug 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby krasny vikend vsetkym prajem :slight_smile:
13. aug 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose Tak ja si myslim, ze by Vam ho urobili, ale je otazne, ze kolko to stoji a ci to aspon ciastocne preplaca poistovna.
13. aug 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok