• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
@blackrose aj tebe :slight_smile:
13. aug 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi , vyzera to dobre, strasne drzim palce, nech to je babo :dizzy_face:

@dany79 , nadmerna imunita (proti spermiam, alebo zarodku) sa da potlacit liekmi ... tak ake vysetrenia vam vlastne robili ?
13. aug 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dievcata, prajem prijemny vikend vsetkym :slight_smile:
@zibi strasne drzim palce nech ciarocka krasne silnie, ja myslim ze je to tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. aug 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/1d1536
zatail tak netestovala som aj ked spinim
asi si pojdem do lekarne po ten duphaston...ved to je len progesteron tak nim nic nepokazim lebo sa mi to nezda
inak vam poviem ze do tejto temy chodim asi najradsej...som rada ze sme tu taka dobra paartia....a tak...a ze si rozumieme a povzbudzujeme sa...lebo nei v kazdej teme je to rovnake...
tak pa kocky a prijemny vikend
14. aug 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga luga dakujem. dufam ze to vyjde
14. aug 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mony80 monika ked to vyjde tebe zvlast :grinning: dakujem ale uvidime..boli brucho , spinim tak sa mozno aj ta hnusna mrcha rozbieha..hm :unamused: som ale este polovicny optimista
14. aug 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, sice este mrcha neprisla...ale dnes uz asi isto dorazi...vsetky priznaky tu su...ach, ako ja neznasam tie svoje ukazkove grafy, ktore sa tak strasne pokazia :frowning2: http://www.fertilityfriend.com/home/2b3490
14. aug 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi tak aspon tebe to vyslo...blahozelam a verim, ze to u teba dopadne uplne na jednotku... :wink:
14. aug 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas a ty ako mrcha dosla? :confused:
14. aug 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas no do kelu s grafom ..ale ja zajtra na tom mozem byt podobne.. :cry:
14. aug 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nie, ale uz je za dverami..a asi sa dnes dohrnie.. :frowning2: nejdem na to ani mysliet...
14. aug 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ránko
14. aug 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
@oknosmas TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
@luga TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
@blackrose TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
14. aug 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi heheh moja čo som ti hovorila a nechcela si mi veriť tfuj, tfuj tfuj a utekaj po dufik :wink: :wink: :wink: :wink:
14. aug 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zibi to bude tehu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 99.9999999999 percent :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
14. aug 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasnu sobotu vam prajem dievcata :slight_smile:
denne, majuska chytaaaaaaaaaaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prave mi dnes zacal plodny hlienik, takze ovu bude skor ako obvykle... o nejaky ten den... a nejaky ten tehu virus sa hodi :slight_smile:
zibi to musi byt tehu!!!! drzim este stale silno palce :dizzy_face:
oknosmas mrzi ma to :frowning2: uz by ten krasny graf mohol raz byt aj zeleny :angry:
14. aug 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ja si myslim, ze si tehu, vsak mas rovnaky grafik ako ja, kuk do albumu baby, ze ? :astonished: :astonished: :astonished:
a chod si dat duphaston, aj ja som mala, hned od zaciatku aj femibion som mala. Mne sa tiez nechce ist do druhych tem, tam mi to pripada take cudzie, doma je doma :grinning: :grinning:
14. aug 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek154 ja jej to tvrdim už par dni ale tfuj tfuj :wink: :wink: :wink:
14. aug 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
@minis TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt
14. aug 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby caute na chvilu som tu...som na chate idem vas aspon pozdravit...papapa :wink:
14. aug 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose moja tak pekne dnes snazilkovat na plno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
14. aug 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko baby :slight_smile: ja zase po nocnej a hlavka boli :frowning2:
14. aug 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi to je ono,len tak dalej :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
14. aug 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat moja zato moja hlavka ma dnes neboli vobec :dizzy_face: ale vcera to ma bolela od rana do vecera :rolling_eyes: az v praci si vsimli ze som nejaka bleda :grinning:
14. aug 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mony80 ahoj mony teba som tu uz riadne dlho nevidela ako sa mate?? :wink:
14. aug 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mozem aj ja poprosit zopar tehu virusikov? :wink:
14. aug 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :wink: :wink: :wink:
14. aug 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
14. aug 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denne73 dakujeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. aug 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 aj tebe moja, tak dufam, ze sa to na mna chyti, ja sa chcem totiz pridat k zibi :grinning:
14. aug 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok