• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

19. januára 2017 
@sweat moja pridas sa teraz to pojde :wink: jedna za druhou
14. aug 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ked neviem, ci ja si nebudem muset asi pockat na dlasiu vlnu :unamused:
14. aug 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 stale rozmyslam nad tym tvarohom :grinning: mam nan strasnu chut. to kupujes polsky? (ked v polskom obchode) a co povedali baby na palacinky? zbastili?
14. aug 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat
no kupujem polsky :wink: je presne ako slovensky
a ako to skoncilo s palacinkami :grinning: mali sme rozdelene prestavky to som povedala babam ze su v chladnicke nech sa obsluzia same, pridem a tam mi ostalo iba palaciniek :grinning: ale problem bol ze ja som zjedla iba jednu lebo pri vypekani som sa prejedla to som mala uz privela sladkeho v ustach, to som si dala chlebik :grinning: takze musim uznat ze chutili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. aug 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zibi, zibi, zibi... :grinning:
oknosmas, mrzi ma, ze si klesla :unamused: ... zeby nabuduce? :wink: :sweat_smile:
denne, maji, vdaka za virusiky :slight_smile: - zidu sa, citam, ze zachvilku bude ovulka - black :wink: :grinning:
sweat, nebudes sama, keby musis nahodou cakat na dalsiu vlnu - ja budem stale s vami, snazilky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
14. aug 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 tak to je dobre ze im padli na uzitok :grinning: a ako sa povie tvaroh po polsky :wink:
14. aug 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teda pekny den vsetkym (som sa aj zabudla pozdravit :sweat_smile: )
14. aug 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ty budes s nami coskoro tehulky :wink: :wink: :wink: :wink:
14. aug 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga tak keby nas tato vlna minula, urcite ideme do dalsej. na 100 % a obidve :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvarug tak sa cita ;)
14. aug 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 tak asi ho u nas v polskom nemaju :frowning2: v zivote som tam tvarug nevidela, to by ma asi napadlo, ze to je tvaroh :sweat_smile:
14. aug 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 , ja uz tomu neverim, zeby to bolo coskoro - raz to snad pride, ale vidim to nadlho
@sweat :wink: ... uvidime
14. aug 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat urcite moja maju, ten ich tvaroch ma take divne balenie, normalne si ho nevsimnes :wink: opytaj sa a uvidis ze ti ho najdu :grinning:
14. aug 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa rozhodla, ze najneskor do pol roka budem tehu. v oktobry ideme na kontrolny spg, ak sa nezlepsi, nasadime ine vitaminky, potom zase po troch mesiacoch, a ak sa ani ten posledny nezlepsi, tak to uz asi budem v koncoch... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. aug 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 dik moja, skusim este pohladat a upecem si tvarohovy kolacik mnam :slight_smile:
14. aug 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat moja urcite vitaminky zaberu :wink:
14. aug 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat , ja uz taketo "rozhodnutia" nerobim, lebo je to potom velmi ubijajuce, ked nevyjdu :unamused:
14. aug 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga lenze keby som take rozhodnutia neurobila, budem v pr...li uz v oktobry ak to nedopadne dobre. takto budem v poho aspon pol roka :grinning:
14. aug 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat moja balenie je biele, a vypada to skor ako maslo nez tvaroh :grinning: polske co inne mas cakat :confused: :sweat_smile: :grinning:
14. aug 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale bude dobre, stale si hovrim. minule som sa rozplakala svojej maminke do telefonu, ked mi rozpravala o kamaratke, ktora sa s manzelom snazila 5 rokov, manzel spg tiez na nic a teraz maju 3 deti :grinning:
14. aug 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat moja vidis takze pekne cakaj a babo pride :wink:
14. aug 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat , v podstate sa da na to pozerat aj takto, ale ja som kludnejsia, ked si nedavam terminy ..... jeeej, peknucke, vzdy je nadej, to je super :dizzy_face:
14. aug 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 hej,cakat,lenze kolko? Rok,2,3? Nieee
14. aug 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prave papam jablcko, a no mam na brutalnu chut tak ho papam ale bojim sa aby som zas tycku z neho nehodila :zipper_mouth:
14. aug 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat moja uzivaj si kym nemas deti a niesi tehu, napriklad u mna je to brutal s keksikom, proste prve 3 mesiace som nemala vobec chut ale uz sa mi to pomaly upravuje, to budu asi hormony :confounded:
14. aug 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga no u mna je to teraz ciste iba o strachu,ze to zo spermoskami ani len nepohne. A ak uvidim co len maly naznak zmeny k lepsiemu,pokracujeme v kure a potom uz ziadne terminy len cakat a dufat :wink:
14. aug 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 len papaj pomalicky lebo inak skoda jablcka :slight_smile:
14. aug 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweat, vidis, to ja mam podobny strach, ze mm to ide k horsiemu - normalne sa budem bat dalsieho spg. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@majuska7979 , tak sa neprejedz jablcok :wink: ... a ja by som si uz radsej uzivala s bruchom a potom s babom - tohto uzivania mam uz dost :rolling_eyes:
14. aug 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga moja proste ked si spomeniem na mesiac ked sme stvorili nasu fazulku, tak bolo super a teraz proste bolo by super keby som mala chut ale to proste je ako by ti odstrihol spagat s chutou na keksik :sweat_smile: ale myslim ze uz sa to pomaly normuje i ked este nie 100percentne :wink:
a babulky vy mate aspon nejake tie spermosky takze nadej stale je, moja kamoska maju problem ze nemaju nic , uplne ziadne spermosky, cize nikdy nebudu moct mat svoje potomstvo, iba darcovstvo :pensive: takze hlavu hore u vas je vzdy sanca :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: troska stasticka tfuj tfuj tfuj a bude to :wink: po keksiku pekne drzat nohy oprete o stenu asi tak pol hodinky :wink: :wink: :wink: :wink:
14. aug 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majuska7979 diky za povzbudive slova :slight_smile:
14. aug 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok