• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
@zibi no a ty si kde dnes moja? :slight_smile:
15. aug 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laerke drzim moc palceky, nech to vide, daj potom vediet, ako dopadol testik :wink:
15. aug 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som baby.zatail sa nic nedeje tak uviidime..aj spinit som prestala..tak uviidime..ci to nebude len ticho pred burkov :unamused:
15. aug 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahéjte baby tak chatovy vikend za mnou...bolo fajn....a teraz doma v postielke oddych pri tv a citanie co mate nove.... :wink:
15. aug 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi to je dobre :slight_smile: teplota sa stalf drzi? A netestovala si dnes? Lebo to uz pregnyl urcite byt nemoze :wink:
15. aug 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky, toto uz je koniec sveta.

Mrcha meska tyzden, co je super, no co sa so mnou deje uz nie je normalne. Krce jak naozaj, "dvojcata" su pekne naliate a bolestive, sekundu je mi hrozne teplo, potom zima a este k tomu sa pridala aj hnacka. Teraz mi povedzte - tehotenstvo, alebo umieram? :grinning: Nemate nejaku fintu, ktora by pomohla? Kazdy den si davam horuci kupel a pekny kuraci vyvar co pomaha no len docasne :zipper_mouth: Dakujem :wink:

15. aug 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi podla mna ziadne ticho pred burkou :wink: podla mna je to tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@laerke ja sa len divim, ze si stale nerobila test :confused: :confused: ale podla mna ho uz ani nepotrebujes, mas vsetky priznaky tehu :wink:
15. aug 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose Vies, ja som si za posledneho pol roka spravila asi 100 testov, vzdy boli negativne tak som nechcela predbiehat. Dokonca mi raz mrcha meskala 4 dni a nakoniec som dostala. No uz je to pomaly dvakrat tolko tak uvidime. Akurat nastavajuca svokra nadavala, ze testy neznasa, ze vzdy ich mala negativne a pritom ma 4 krasne deti :sweat_smile:
No potesila si ma poslednou vetou, uz sme si zacinali mysliet ze sme nepolodni a vzdavali sme to. Tak pockame do zajtra a uvidi sa. Hadam to uz bude..... :dizzy_face:
15. aug 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer, holky :slight_smile:
zibi, juuuuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .... drzim nadalej veeeelmi palce - to vyzera nadejne :slight_smile:
oknosmas, tak snad ti pauza pomoze - ja som uz tiez rozmyslala, zeby som si dala od mk pauzu, ale uz som zavisla :sweat_smile: ... a asi to pisanie o snazilkovani je pre mna odventilovanim pocitov a skor mi pomaha ... a mozno aj nie :sweat_smile:
dnes sme boli na otocku v pd (mm potreboval zaniest kolegovi nejake papiere) - nevedeli sme, ze sme "zatopeni" a teda poviem vam, bolo to tam hrozne - cesty uzavrete .... k svokrovcom sme sa ani nedostali (byvaju pri Handlovke :frowning2: )
15. aug 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend./home/2e1a7c dobre rano baby..tak tvrda pondelkova realita prisla..skoda fajn bolo cez vikend...dalsi vikend jednodnova chata ma caka taka rodinna tak to bude mensia party.ako ste sa tu mali???je daco nove?u mna dokopy nic nove...vikend som opet nemerala :grinning:
16. aug 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko krasky....

@petuska123 no pekny grafik..... :slight_smile: drzim palce!
16. aug 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak ahoj co mas nove...?
16. aug 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam strasneho KOPRa, ale inak pohoda.... :grinning: a ty?
16. aug 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak a preco??,a co je to kopra??
16. aug 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 KOPR je....
kur....vsky odpor k praci :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak aha....no som o nieco mudrejsia :grinning: tak aj ja mam kopr
16. aug 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievocky,
tak ako? my sme cez vikend mali prvy sexik po cisarskom :sweat_smile:
16. aug 2010 o 08:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka jej...tak gratulujem :slight_smile: a to skoro, super! aj mm musel byt rad :slight_smile:
16. aug 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak heh ze dakujem, mne dr. povedal, ze ak sa na to zena citi tak preco nie
16. aug 2010 o 08:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka vsak jasne, preco nie :slight_smile:
16. aug 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak a ty sa ako citis mamina cakatelka?
16. aug 2010 o 08:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka dakujem za opytanie...super....len ma krize pobolievaju a zaludok, male mi donho kope :slight_smile:
brusko mam inak malinke, kazdy mi hovori, zatial som stale minus 4 kg, takze sa to da, ani sa taka strasne nemotorna necitim este :slight_smile:
16. aug 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduliak no uz to musis tych par tyzdnov nejako vydrzat
16. aug 2010 o 08:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, maminky, tehulky, snazilky :slight_smile:
@aduliak , kopr - to pocujem sice prvykrat, ale ficim na tom uz dlho :wink: :grinning:
16. aug 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ste porabali cez vikend?
16. aug 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga my lenosili kedze pocasie bolo na ho...
16. aug 2010 o 08:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu v ba bolo krasne - slnko, teplo - ale prd z toho, kedze som bola v sobotu v praci a vcera na cestach
@evitkamalicka, po cisaraku sa "nemus dodrziavat sestonedelie"? ci vtedy to vycistia pri zakroku a rychlejsie sa da maternica doporiadku? (asi blbe otazky, ale fakt netusim, ako to je :sweat_smile: )
16. aug 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga dodrzat nemusis vobec, staci ked sa na to citis....ja uz vobec nekrvacam ani nespinim
16. aug 2010 o 08:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka , aha, tak to ja zijem asi este v nejakych starych informaciach :sweat_smile: ... a je pravda, ze je to na tebe, ako sa citis a to vnimas ... aj po kyrete "sa odporuca" sa zdrzovat keksiku isty cas a mne nikto nic nepovedal, tak sme sa nezdrzali :stuck_out_tongue_closed_eyes: (a asi aj keby nam povedia, tak by sme mali vlastnu hlavu)
16. aug 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok