• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
alchemilkovy cajik sa ma pit len do ovulacie, pretoze vraj sposobuje stahy maternice a mohol by sposobit neuhniezdenie oplodneneho vajicka. Preto ho pila ninka len do 14 DC.
Ale vraj je aj iny caj, ktory sa potom pije po ovulke do mrchy... ale neviem ako sa vola.

a ohladom spermii....... ja mam z toho tiez taky pocit, ze ked sa postavim, ze to vsetko zo mna vytecie a nic tam nezostane... ale kamoska, ktora otehotnela na prvy krat vravela, ze chvilu po sa postavila a tiez to z nej vyslo. Takze asi velmi nezalezi, ci lezime hodinu, celu noc alebo len 5 min. Tie prave a prve sa tam dostanu asi hned a potom uz len plavu k vajicku.
20. okt 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a willi je kde??? dufam, ze nas nehlada kade-tade :unamused:
20. okt 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mam teraz bojovu ulohu, zohnat alchemilkovy cajik v uk :angry: :grinning: , necham to na moje dni volna :sweat_smile:
ale naco je ten cajik dobry, co podporuje?????
baby myslite ze je problem s otehotnenim ak pijem cierny caj s mliekom ????? ja ho proste milujem, :sweat_smile: troska som obmedzila ale raz denne ho musim mat urcite :sweat_smile: aj dva razy :sweat_smile:
20. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja osobne napr. pijem zensky caj, to mi povedala pani kopacova ta bylinkarka, cista alchemilka je pre tie ktore uz vedia kde maju problem a co...tak mi to ona vysvetlila... :slight_smile:
20. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska ty si tiez v UK???...kde presne?a pokial ja viem,tak alchemilkovy cajik v UK nekupis....aspon ja som ho nikde nezohnala a aj ja aj dzou sme si ho dali poslat zo slovenska :wink:
20. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ak chces majuska,daj adresu a ja ti ho poslem,nepijem ho,bo presne ako pise puska som pocula,ze alchemilka je odporucana,ak uz zena o probleme vie :wink: ...a tiez nieje dobra na vsetko :wink:
20. okt 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zase citala, ze alchemilku by mali pit zeny od 1. menstruacie az po klimakterium... vraj je dobra na vsetky problemy a taktiez im zabranuje.
Precitajte si clanok http://zena.atlas.sk/zeny-pozor-superliek-na-vytok-video/zdravie/choroby/503645.html
Ja som ho zacala pit, tak uvidim tento mesiac ako sa budem citit a podla toho sa rozhodnem ci ho budem pit aj nadalej. Ale tiez ho radsej budem pit iba po ovulaciu.

"Uznávaný švajčiarsky liečiteľ Künzle tvrdil, že keby ženy hojne užívali alchemilkový čaj v priebehu celého života, od puberty až po ukončení klimaktéria, dve tretiny všetkých "ženských" operácií by neboli nutné. I známy český liečiteľ Josef. A. Zentrich považuje alchemilku za jednu z najprínosnejších bylín pre zdravie ženy."
20. okt 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som v uk, presnejsie londyn, ale ak ho nezohnam, to aj tak za par tyzdnov letime domov :sunglasses: to si ho tam kupim :grinning: , ale asi ako hovoris, ja neviem co je moj problem, kupim asi len ten zensky caj, ale dakujem za ponuku :wink:
uvidim na svk si pojdem aj do gyndy, to uvidime co mi povie, :angry:
20. okt 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre baby, letim ja do prace :angry: ale precitam si vsetko vecer az dojdem :wink: prijemny dnik :wink: :wink:
20. okt 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm....tak ja uz som z toho jelen... :angry: :grinning:
20. okt 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puska aj ja :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som neni jelen,ale dvanastorak :grinning:

co ludi,to chuti a nazorov...na jednej stranke sa docitas tak a nadruhej inak...a potom si vyber :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
20. okt 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka, ved prave... ale tiez rozmyslam, ze ci nie je horsie skusat vsetko mozne... ked problem mozno ani nemam :unamused:
20. okt 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som opat na chvilku tu....pisete ako o dusu :slight_smile: pekne je vas citat, vela optimizmu :grinning:
ja zacnem merat zajtra, vcera koncila mrcha a dnes som na to zabudla...totalne.... :grinning:
20. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu ahoj, niekedy je super ked zabudnes merat...aspon si kludnejsia :grinning: ja meriam ihned od 5dna nastupu mrchy lebo uz mi parkrat vyslo ze som ovu mala 8-10den :confounded:
20. okt 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa vcera museli poriadne rozlucit vecer, lebo dnes rano mi zase odisiel az do piatku :frowning2: baby...ja som stale slamena vdova..... uz si z neho srandu robim,ze mu bude musiet sused pomoct..... buduci tyzden ovulka a ja sa stavm,ze zase pocas tyzdna :frowning2:
20. okt 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8.DC ovu? ty brdo :slight_smile: to mi nikdy nenapadlo....ja idem merat teraz len druhy mesiac... tak uvidime :grinning:
ale tvoj grafik vyzera zaujimavo :slight_smile:
20. okt 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja nebud smutna....ja mam sice mm doma, ale ako som si pozerala predosle grafy, snazime sa kazducky den a ked ma prist uz ten den "D" ovu, tak zrovna v ten den nic...hoci den predtym bolo...ale tie male potvorky asi uz odplavali do neznama...takze tisickrat dookola nic...aj napriek tomu ze sme spolu :wink: :grinning: hlavu hore, ved mame krasny den a milion mesiac este pred sebou!!! :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne...hlavu hore.....my sme sa do ovulky netrafili uz ani nepamatam :grinning:
20. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak adu je jasne ze ked sa trafite tak to bude hned na prvykrat tehu // testik :wink: ozaj a nemozes ty skocit za tvojim mm pocas ovu???
20. okt 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...nemozem....my sme z Trencina a mm momentalne robi uz treti mesiac v Presove :grinning: ale toto mi navrhovala aj doktorka :grinning:
20. okt 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to zae az taka dialka nie je...hoci tie sk dialnice :unamused: ale zase mozno by vam pomohlo aj trochu iny vychodniarsky vzduch a pak ta atmoska :wink:
Ja ta nahovaram kvoli tomu, ze ja tiez pochadzam z vychodu, resp. zo spisa (tatry) a ten vzduch je ozaj iny :dizzy_face: :grinning:
20. okt 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, raz sa trafite a budes sa tesit z dvoch krasnych ciarok :slight_smile: aspon nemusis smutit ako my ostatne, co sa trafime a aj tak nic :frowning2:
20. okt 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale zase....v july sme boli v Besenovej na 3 dni a ani tam sa nezadarilo, aj ked sa priznavam,ze vtedy som ste netusila, kedy mam ovu :grinning:
20. okt 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja kolegyna je tehotna (v 5.mesiaci), snazili sa cez pol roka a povedala mi, ze ked sa im zadarilo, sa snazili kazdy den v priebehu asi 10 dni......
20. okt 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm...neviem my sme boli v chorvatsku, snazili sme sa kazdy den (relax,plaz, sex, jedlo, oddych a takto dookola 10dni) aj pocas ovu a aj tak nam to neklaplo... :frowning2: ale raz to vyjde...
20. okt 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Puska...jasne,ze vyjde.... :grinning:
20. okt 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
10 dní po sebe? teda... ale tak kuknite na dzou, to je tiež extrém a nič... :unamused:
20. okt 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne :wink: :grinning:
20. okt 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
puska, vám to už vyšlo... :wink:
20. okt 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok