• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
@mata1001 , jeeej, mati, ty sa pochval :wink:
19. aug 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 ahojcek, ako sa vam dari?
19. aug 2010 o 09:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka :frowning2: .... ach jo, co povedat - s hlavou hore do dalsieho boja :unamused:
19. aug 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa mame ok,rastieme a priberame...
ja uz sa citim dobre,rana je uz v pohode.a ty ako?
19. aug 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga a to som si myslela, ze bude skor :grinning: asi caka na teba :grinning: :wink:
juuuuj, take blbe sny :frowning2: asi na to vsetko v podvedomi vela myslis :frowning2:

@mata1001 ahoooj :slight_smile: ako sa mas??
19. aug 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 ja uz davno ani neviem, ze som mala nejaky cisarsky
19. aug 2010 o 09:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka az teraz som si vsimla, tebe dorazila mrcha :unamused: :pensive:
19. aug 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose pozerala som si starsie grafy a pri klesnuti na 36,8 sa dostavila mrcha..... tak uvidim ci dnes pride... uz mam 14 dni meskanie
19. aug 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , :grinning: , ideme byt spolu tehule? :wink: (zase raz :grinning: :sunglasses: ) ....ved ja neviem, asi ano, aj ked sa mi nezda - podvedomie je "svi.a" - dufam, ze tuto noc to uz bolo naposledy - zobudila som sa so zlym pocitom, akoby to bolo naozaj
@mata1001 , super, uz ste si na seba zvykli?
19. aug 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka ha tak sme vcera obidve vinovali :grinning:
19. aug 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ano, ale mne to vino pomohlo k mrche :wink:
19. aug 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamilkka noto hej dakomu to pomaha aj mne napriklad ale ets mam cas na mrchu :grinning: ja som pila bile vino
19. aug 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewulka 14 dni ti meska??? a test nic?? fuuuuha...

@luga no jasneeeee, ale tento raz uz naozaj :grinning: :wink: majovciatka by boli krasne :wink: :dizzy_face:
tie zle pocity po prebudeni poznam... potom mam ten zly pocit este cely den, ako by sa to naozaj stalo... :confounded:
19. aug 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose ,nie, nie, ziadne take, ziaden termin :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: nebudem si navravat (ale mamke k narodeninam by to bol dobry darcek :grinning: :grinning: :grinning: )
19. aug 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru netreba nic planovat lebo sa to aj tak nestane......... :frowning2: ja chcem uz stredu nech viem na com som :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 , to uz davno viem, preto sa smejem .... podla planu som mala mat uz (minimalne) devat mesacne dieta doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a stredu nie, ja chcem vikend :grinning:
19. aug 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga ved ja nehovorim o terminoch :wink: ja len ze majovciatka by boli pekne :grinning:
ale inak by mi bodlo z hociktoreho mesiaca... kazde by bolo krasne, no nie :dizzy_face: :dizzy_face:
19. aug 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , presne, hlavne len, nech uz to jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee - ja nechcem doktorooooooov :rolling_eyes:
19. aug 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luga -no pravdu povediac,este len chceny pribeh......pred rokom mi zistili tetaniu-panicku poruchu a teraz som na tabletkach.takze musim pockat,kym mi to zaberie,doktorka povedala,ze tento rok ani nemam mysliet na babo,ale ja by som chcela.mam uz dost rokov a neviem ako sa bude darit,ci to zvladnem,ci sa mi to vsetko nevrati spet.Su tam aj obavy aj strach. :frowning2:
19. aug 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose testy boli negativne a to preto lebo som teraz zistila, ze prisla mrcha :frowning2: :frowning2: :frowning2:
no nebudem smutit - nie je to bohvieco
nový mesiac - nová nádej.... :slight_smile:
19. aug 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kucminka :frowning2: , prajem ti , aby ste to vsetko zvladli a buduci rok sa mohli pustit do snazenia - ved rok 2011 je tu co nevidiet :slight_smile: :confounded:
@wewulka :unamused: :frowning2: ...ale ta posledna veta je velmi pravdiva a raz to musi prist :wink:
19. aug 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majte sa :slight_smile: ... uz len poslednych dvadsatstyri hodin v praci a viiiikend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. aug 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby dosla som od lekara..a zasa mi je od veci..smutno ci co
no dal mi clostyl..potom aj pregnyl mi predpisal..lenze on ide na dovolenku..a zjavne zabudol ze sme sa dohodli ze by bol ochotny dojst ma pozriet aj tak ..no ale kaslat na to..zabudol ze mi minule povedal ze mam brat clostyl od 4dc ale co s tym spravim...teraz povedal ze od piateho..no hruza..a joj kym som si vybojovala ten pregnyl mu hovoirm ze muz odhcadza ze tento mesiac to chcem este skusit...tak budem musiet ist do nemocky na ultrazvuk a nech mi ho pichnu..
potom mi robil prednasku o centre..hoovorim ze ja to budem riesit ked mm dojde...a ze skoda ze daco nie je blizie...ako v KE a on mi daval kajdejake letaky..
ze vysetrenia zbytocne robit ze oni si aj tak svoje spravia..a tak :unamused: no neviem ..mohla som mat aspon imunologiu spravenu..ale zo to oni robia..samy si v tych centrach
no a ze ci nechcem antikoncepciu..na pol roka kym mm bude prec..ze sa mi zabulokuje ovulka a ze potom by som mohla otahu.. a tak..no nestastna som a smutna..
:unamused: :angry: :cry:
19. aug 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi ahoj
ach - nedaj sa!
ved kolko sa snažite? podla mna ešte kratko, nie? ak si dobre pamatam....
ja si myslim, že neber antikoncepciu, nechaj telo a prirodu nech bežia po svojom....
neviem načo dalšie hormony pchať do seba!

tí doktori sa nechcu so ženou baviť, len šup do centra a tam šup IVF!
žena sa musi branit sama a vydobyť si čo potrebuje a chce....
19. aug 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi je mi to luto, ale ako vravi kamilkka... kasli na lekarov! oni si myslia, ze antikoncepciou vylieca vsetko... o chvilu ju budu davat ako vitaminy aj proti rakovine :angry: :angry: :angry:
skus to tento mesiac a ak sa aj tak nezadari, tak sa skus za tych 9 mesiacov dostat dokopy... skusaj vsetko okrem lekarov :wink: bylinky, liecitelov atd. stoji to za to :wink:
Teraz sa hlavne nestresuj a pokus sa verit, ze sa to tento krat podari :slight_smile: hlavu hore a chod do boja s plnym nasedenim, ale hlavne s prazdnou hlavou :wink:
19. aug 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: konecne piatok :slight_smile:
20. aug 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano baby veru konecne patek........a vyzera ze aj pocasie na vikend bude ok :wink:
20. aug 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriendcom/home/2e1a7c a este grafik tak prvy raz som mala dvakrat po 37 ty brdo :grinning:
20. aug 2010 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. aug 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no...to pekne sedi, vcera uhniezdenie, dnes vystup teploty :slight_smile:
posielam:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
20. aug 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok