• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
willi, aj ked si ju neposlala "oficialne" tak neoficialne si ju poslala uz pred 10. mesiacmi :wink: takze fakt pevne verim a dufam, ze sa ti to podarilo :slight_smile:
Ja som tiez tento mesiac nejako velmi nedufala, ze by sa mohlo podarit, pretoze som nejako vycitila, ze mame problem a ten sa nam aj na spg potvrdil... ale teraz, no neviem blizi sa den D a som zase z toho cela nervozna :sweat_smile:
11. nov 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...kati, ked ja sa bojim opat sklamania z bieleho testu a na tomto mam aspon ako takeho ducha :grinning:
11. nov 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi, urcite si urob este jeden aj zajtra a uvidis :wink: budeme na teba silno mysliet :dizzy_face:
11. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...black, takze uvidis zajtra podla teplotky :wink:
11. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej, som straaaaaasne nervozna a nedockava :sweat_smile:
11. nov 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...viem si to velmi realne predstavit :grinning:
11. nov 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi..poznam to
11. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ninka a nejake priznaky su uz? A Ty si si robila ake testy?

...ja chodim uz treti den spavat o pol osmej :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze willi, nase dvojickovstvo, sa zase potvrdzuje, pre obe je zajtrajsok tak trochu potvrdenim :wink:
11. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no jasne black, zajtra sa o nas rozhodne, aj ked ja asi zajtra nebudem testovat, pockam do soboty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi, tak to je pekny tehu priznak :grinning:
ninka podla mna vyskusala vsetky testy na trhu :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak sa to podari, tak na darcek k svojim 27 narodeninam nikdy nezabudnem :grinning:
11. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy oslavujes narodky willi?
11. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi som si ista ze si tehu a aj blackroze, urcite baby......a velmi velmi vam to prajem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi ty mas narodeninky teraz???
willi je urcite, ked si nasla ciarocku :wink: verim tomu, ci ja, na to sa velmi neupinam :wink: ale trosicku dufam :sweat_smile: teplota moze kedykolvek este klesnut :unamused:
11. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ano, tento mesiac, 23-teho :wink:

...velmi, velmi, velmi Vam dakujem za podporu, uvidime ako to cele dopadne
11. nov 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak willi, prajem ti dopredu vsetko najkrajsie a nech tvoje // silneju :grinning: :dizzy_face:
11. nov 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ono ta ciarka je viditelna na svetle, inak ani nie :unamused:
11. nov 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...black, dakujeeeeeem :dizzy_face:
11. nov 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na to aby bola riadna dialnica, je este priskoro :wink: pozri si ninin album ako je postupne silnela. A ak mavas dlhsi cyklus, tak mavas aj ovu asi neskor, takze teraz mozes byt okolo 10-12 DPO, co je skoro na dialnice :wink: takze v sobotu isto uvidis krasne // :dizzy_face:
11. nov 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Blac :grinning: Že všetky testy na trhu... :grinning: No mne sa potvrdil mamatest... Jednoznačne.. :wink:
11. nov 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: no tak som to mozno trosku prehnala, no :wink:
11. nov 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale nebola si ďaleko od pravdy... :wink: Ja som totiž tomu nemohla uveriť... :wink: A nevedela by som asi dotera nebyť vás... Keby som nemerala teplotu (čo ste ma naučili vy) a nedonútili (doslova) ma kúpiť si test, doteraz by som rozmýšlala kde v zadku tá mrcha je, veď krv je 100% ná a vsugerovala by som si cystu a bohvie kolkokrát by som pila a fajčila 20 denne... Takže veľmi veľmi veľmi Veľké ďakujem vám všetkým baby... :wink: :slight_smile:
11. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak kde je adul??? :confused:
11. nov 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona je asi na sluzobke..ked sa nemylim...
11. nov 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka :slight_smile: uz by ti to urcite doslo :wink: ale nemas za co :slight_smile: od toho tu sme :dizzy_face:
mozno sme ta donutili si v ten den kupit testik, ale keby mrcha nedosla a teplota by bola hore, tak by si si ten test kupila o den-dva aj sama :wink:
11. nov 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este som Vam zabudla napisat, ze sa mi snivalo z druheho na tretieho novembra, ze som si robila test a nasla som si tam dve ciarky a hned som sa nato prepudila - hrozne zivy sen to bol. A kupila som si Femibion...povodne som si pytala 800-ku a az doma som si vsimla, ze mi predali 400-ku (a ten je urceny pre zeny od 13-teho tyzdna tehotenstva) :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :wink:
mne dnes zacal weekend....tak vegetim a poobede sa chystame ku kamaratom na navstevu....budeme oslavovat Martina :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak black som rada,ze posluchas a neklesas....ty si urcite tehula :wink: ...na 100%...nie na 1000 000% :grinning:
willi ahoj....super,ze zijes!!! :grinning:
11. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kv3tka :slight_smile: verim, ze mas pravdu a nemylis sa :wink:
11. nov 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok