• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
bre rano :slight_smile:
25. aug 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau luga...tak ako? ako to vyzera s tvojim cyklom? :slight_smile:
25. aug 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
dnes som klesla, ale to bolo asi tym, ze som sa zobudila a bola mi zima.... mali sme do koran otvorene okno v noci :sweat_smile: a uz nie je take teplo...
http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
25. aug 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, kati, dobre, nestazujem sa ... a cyklus ? vyzera par dni po ovu (ale nemtusim, bo som to akosi neodsledovala), no a "neposlucha" ,stale daco "vymysla" - najnovsie si vymyslel spinit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ty ako? co nove? co stare? :wink:
25. aug 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj blacky.... no graf mas peknucky a ten mierny pokles..to je nic..to je taka normalka :wink:
co mate dnes v plane babenky?
25. aug 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu...vonku je zatial super chladno tak sa tesim, lebo v tomto teple su aj moji krpci spotení a potom maju potnicky
25. aug 2010 o 08:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , ahoj, no veru , aj u nas - ja som okno zatvarala (bol prievan a buchali dvere) a moj mily ho otvaral :grinning:
25. aug 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga..no ja ani nic v sobotu sme sa vratili z dovolenky, snazit sme sa snazili dnes som asi..neviem to naisto 10dpo...a inac som v robote, pomalicky si dohanam co som zameskala..ale nie je toho vela.. ale zmaha ma tak na spanie... jajaj keby ste vedeli ako sa mi dnes nechcelo vstavat... :astonished:
25. aug 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu na vychode je tak striedavo oblacno..ale nie je chladno.. je tak akurat... mozno nejakych 23 stupnov...
25. aug 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he tu je slnecno a momentalne 19 stupnov
25. aug 2010 o 08:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka a tu na vychod neplanujes dojst? alebo chodia za tebou Vasi?
25. aug 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he ,ja som taka mechom prastena a leniva uz hodne dlho, normalne sa neviem vzchopit - uz nech je ta dovolenka ... ved ani tu nie je uz zima, ale v noci je celkom chladno .... ale tak zase ja som rada
25. aug 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga a kedy planujes dovolenku? a kam by ste sli na dovcu?
25. aug 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej :slight_smile: graf je peknucky a podla mna by teplota aj dnes bola vyssie, len nebyt tej zimy.. ja som v noci pootvarala okna... mm nevedel spat a mali sme dusno, tak som myslela, ze mu to pomoze a aj pomohlo, ale mne bolo zase zima, ale nechcelo sa mi uz vstavat a zatvarat ho :grinning:
inak uz som aj rano volala starej gynde a vraj potrebujem ziadanku od noveho lekara a prestupit sa da vzdy len k poslednemu dnu v mesiaci a od prveho dna som u noveho lekara... a hned ma sestricka odbila (mrcha!) ze oni budu mat dovolenku a vratia sa az v polke septembra, tak od 1. 10. mozem byt u noveho dr. A pytam sa jej a od kedy mate dovolenku? A ona ze od 1. 9. Tak som sa nastvala a pytam sa, ze a do vtedy prist nemozem? A ona: Ak to stihnete!
Aaaaaach jaj! :angry: :confounded:
A vcera rano aj poobede som pri BA videla obrovske hejno bocianov ako boli na luke.... ani zratat sa nedali :slight_smile: aj som jedneho volala nech ide k nam, ale asi nepoculi... :wink:
25. aug 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booze ale robia s tym prestupom k inemu lekarovi... ale to je tak.. ked ta maju v hrsti nevenuju sa ti.. hlavne ze maju o pacienta viac..ale ked uz odchadzas tak odrazu vselijake somariny treba...este ze netreba nejake notarom overene dokumenty... :angry:
aaach balack kazde rano ked idem autom do prace zdravim takych bocianikov a pytam sa kedy dojde...ale zatial nic :grinning:
25. aug 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ako vravis :angry: ale ja som tu sestricku nikdy nemusela... hroooozne dolezita osoba to je! :angry:
asi su ti bociani hluchi alebo co.... :confounded: :wink:
25. aug 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he my chodime domov malo, doteraz to bolo tak 2x do roka, ale uz mame auto takze budeme castejsie, teraz ideme 30. septembra, aby Adamko oslavil druhe narodeniny tam spolu s mojou maminou
25. aug 2010 o 09:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he , NP Chorvatska, za dva tyzdne
na bocianov treba so zabkou ist :wink:
25. aug 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka...a odkial si presne ..ak chces mozes mi napisat aj do IP..ak nie nemusis :wink: a nechybaju ti blizky a rodina?
25. aug 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a black, je to uplna hlupost, ze od noveho mesiaca - to som nepocula este - nejaka ich novinka :confused:
25. aug 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he Spišská Nová Ves....tam nemam moc rodiny, takze mi nechyba nikto len nasi....otcovi surodenci uz neziju a teda s ich detmi sa moc nestretavame uz davno a z maminej strany to je tiez no comment
25. aug 2010 o 09:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala zo SNV kamosku co sme spolu studovali v Ke na socialno pravnej....super baba to bola... :wink:
25. aug 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga no aj ja som sa tak cudovala... hlavne ten jej pristup, ze ale az od 1. 10.!!! :angry: a akoze teraz tento tyzden sa uz nepracuje, ci co??? :confused:
25. aug 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.he inac aj zibi je zo Spišškej
25. aug 2010 o 09:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , uz sa nepracuje - priprava na dovolenku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...hlavne sa netreba dat - rychlo nabehni do Karlovky a budu sa cudovat, ked im prinesies ziadanku este tento tyzden
25. aug 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black.....to by bola somarina ..ze od 01.10 ...pojdes tam 31.08 a od 1.9 ides k inemu a cau a pa... viac by som sa s tou sestrickou nebavila....
25. aug 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj zibi? :grinning: .. vidis ani to som nevedela... :grinning: takze vychodniarky :wink:
25. aug 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved tak to chcem urobim... zajtra do karlovky, hned so ziadankou do dubravky a mam to vybavene :wink:
nechapem, preco mi trvdila ze od 1. 10. To si ako myslela, ze ja budem teraz tyzden cakat na tu ziadanku, ci co???
25. aug 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackrose , mozno niekto robi aj so ziadankou "drahoty" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. aug 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, no vidis, to mi nenapadlo :wink:
25. aug 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok